Hrochstein

Robert Pattinson v mém žebříčku zrovna bludišťáky nesbírá, díky Stmívání je dokonce docela hluboko v mínusu. Nezapomeň na mě je ovšem jiná záležitost, i přesto že použivá poměrně dost umělého sladidla v podobě okázalých triků jak diváka dojmout či dokonce rozbrečet(v jiných případech dost nasrat). Od půlky filmu jsem tušil, že se něco chystá, ale tohle jsem fakt nečekal!!! a skoro mě dostali, nebýt toho debilního tetování na paži Tylerova spolubydlícího. To jsem už musel spěchat pro dávku inzulínu. Ale sečteno podtrženo tři hvězdy si Remeber Me určitě zaslouží. ()

Creony

Z inzerovaného romantického filmu se vyklubalo silné drama, na které se jen tak zapomenout nedá. Něco takového jsem teda nečekala. Naposledy jsem podobný zážitek měla snad jen z Předčítače. Herecké výkony nadmíru překvapivé, režijně dobře zvládnuté. Příběh je velmi silný a snadno uvěřitelný. Nevěřila jsem jen tomu, že by s Taylorovým spolubydlícím někdo vydržel bydlet dýl než týden. Závěr pro mě opravdu velké překvapení, které mě doslova přimrazilo a jen velmi těžko jsem se po titulkách zvadala ze sedadla. ()

Baki

Postupně si mě film získával, ale kupodivu to nebylo díky jemu samotnému. Nejprve bych dal 2 * za divné jednání, moc ostré přechody v ději a nudná místa, poté bych zvedl na 3, díky Pattinsonovi. Líbil se mi v HP, připadal mi slizký v TW, ale tady jsem ho začal prát vážně a opravdu jsem ho jako herce začal mít rád. Role mu sedla. V této chvíli jsem začal uvažovat o 4* a konec mi to potvrdil .... moc příjemný film. Asi si ho pustím minimálně ještě jednou ()

Meery

Film, ktory v sebe spojil romantiku, napatie, typicku zapletku a brutaaalny koniec.. necakane, uplne perfektne vymyslene... ostala som normalne v soku.. VYBORNE! ()

Mr.Roman

Fajn snímok, dobre obsadený (tým myslím aj Pattinsona), so záverom, ktorý keby mal gule, tak skončí pri poslednom pohľade kamery na mrakodrap, bez záverečného dovetku. ()

ratpile

Remember me je příběh sic 100x viděný, naproti tomu podaný lidsky, citlivě a navíc výborně zahraný. Pattinson definitivně dokázal, že by rozhodně nemusel být hercem jedné role. Závěr snímku byl pro mě sic očekávaný, ne však ve výsledné formě, která byla možná trochu prvoplánová, ale mě nijak neurazila. p.s. Pierce Brosnan totálně super. ()

Marťulka

Celkově přijemné romantické drama, ale chvílemi mi to připomínalo nějakou puberťáckou blbost. Konec ovšem znemožnil celkový dojem filmu. Zemřít při teroristickém útoku? Teda, moc fantazie... Je pravda, že máme žít naplno, teď tu jsme a za hodinu být nemusíme, ale čeho je moc, toho je příliš.... ()

Sparky

Teď.. právě teď jsem se vrátil z kina a ten film je skvělej. Herci, zápletka, příběh.. ale ten konec... To je hubu-do-kořán-otevírající. ()

Bonniesgun

Chtěla jsem se zase jednou podívat na Roberta (protože jsem taky propadla jeho upířímu kouzlu...). Nelepím si sice jeho plakáty nad postel, ale ráda koukám na něj a také na to, jak hraje. Líbí se mi ten civilní, lehce arogantní přístup, který jsem zatím viděla ve všem, co zahrál (dokonce i v How To Be, což je s podivem). Robert nezklamal. Dokonce je víc civilnější a arogantnější, než jsem čekala. A nezklamal mě ani film samotný - zajímavá kamera zachycující New York takový, jaký je. Zajímavý příběh, který dokazuje, že Američané rádi těží ze své historie (a tady historii i zajímavým způsobem zapracovali do zbytku příběhu). Zajímavá atmosféra líného sobotního odpoledne. Což je možná vedlejší efekt čehosi, ale hezky to k filmu ladí... Jednoduše pěkný film, co vás možná zabaví, možná zaujme, ale určitě překvapí (a to i když mu dáte jednu hvězdičku!!!). Shawshank pro mladé a nenáročné. ()

JardaBauer

Zatím čtyři hvězdičky, ale obávám se, že časem půjdu s hodnocením dolů. Název Nezapomeň na mě po jeho shlédnutí spíše evekuje to, že se na něj bude dát opravdu těžko hned tak zapomenout, než aby vypovídal o vztahu hlavních hrdinů. Kostra zápletky je s výjimkou konce předvídatelná a je již tisíkrát ohraná a Allen Coulter tlačí na pilu a divákovi emoce až moc okatě, zbytečně a do jisté míry i prvoplánově. Ale všechno to celou dobu funguje a podívaná to byla zajímavá. Největší problém filmu je jeho konec o kterém si zatím nejsem jistý, co si o něm mám myslet. ()

Bigwave

Jediné co musím podotknout, je překvapující závěr film. Přiznávám se, že mi to na poprvé nedošlo. Druhým překvapením je herecký výkon idola všech dívčích srdcí Roberta Pattinsona. Snad první film, kterej sem mu tu roli věřil, kdy to fakt hrál a nechoval se jak prkno viz. stmívání. No milé překvapení, hlavně kvůli tomu, že jsem tento film odsuzoval, ještě než jsem ho viděl. ()

Solverino

Ač pana Patizona nemusím, tak tenhle film musím pochválit. nečekal jsem tak dobrej film! A ten konec mě docela dostal... takovej krásnej den to byl... ()

Luciee113

Ještě teď nevidím přes oči, jak mě ten film dostal.... Příběh krásný, postavy a obsazení super. Akorát mi tam nějak neseděl Pierce Brosnan . Ale jen kvůli němu nebudu tento film hodnotit o hvězdičku méně. Ale doják opravdu luxusní. Hned musím pošéfovat kámošky na kafčo a udělat repete. ()

DJ Kritik

Vzťah medzi otcom a synom, medzi bratom a sestrou a vlastne medzi dvomi ľuďmi nie je len jednoduchá rovnica. A v tomto filme je skutočne veľa nevyjasnených vecí, ktoré skôr či neskôr dostihnú každého. ................. .............. ............ ......... ................ .... Vtiahnutie do deja: ***** Dramatičnosť: **** Romantika: **** Erotika: ** Myšlienky: ** Citovosť: **** ()

petite fille

o tejto záležitosti som dlhšie uvažovala, akosi som si nevedela sformovať názor. na jednej strane je to citlivý príbeh o ťažkých veciach, ale na druhej strane sa mi vidí, že tých ťažkých vecí je tam až priveľa na 108 minút, preto sa nerozvinú do hĺbky a film nie je celistvý. niečo zásadné (a priamo nepomenovateľné) mi tam chýbalo. tento nedostatok však zakryje silný záver, originálne podaný a upriamujúci na dobrú pointu. ten však zruší všetko, čo sa doteraz postupne budovalo. možnože je to aj tak dobre, veď život prináša aj neukončené veci. záleží na interpretácii. preto dávam nemastné-neslané tri hviezdičky, no s dodatkom, že je to film, ktorému hodno venovať trochu pozornosti. ()

yaqwsx

Já prostě nevím. Váhám. Jsem si nejistý. Tendle film měl spoustu pro a spoustu proti (zpočátku velká chaotičnost, velice prapodivný hlavní vztah, jehož povaha se měnila podle potřeby), ale měl naprosto poklidnou atmosféru, kterou jsem si užíval. Tak 15 minut před koncem jsem čekal, že se nedokáčkám nějaké pointy a film jen tak vyprchá. To se nestalo. Zakončení bylo opravdu velice dobře vymyšlené, dechberoucí. Smekám před scénaristy. ()

rob_troy

Robert Pattinson a Emilie de Ravin tomu říkám volba. Film přeplněný všestrannými emocemi, komplexy pod kůží twilighťáka, který přišel o bratra a svůj život hází s chutí ze skály. Atmosféra neměla chybu, až na ten konec slavného teroristického útoku, kdy zní jen hudba která vám má roztrhnout srdce, a sleduje jen reakce lidí podle kterých se zachová i určitá menšina diváků. Mě se to celkem líbilo, ale rozhodně bych Pattinsonovi z role ubral dojem blbečka, který se tak zvláštně třese, a vrhá pohledy dle kterých sem ani nevěděl smysl ironismu, nebo naopak pravdy. ()