lobo87

Očarujúci príbeh s výborným Pattinsonom, ktorý ukazuje, že nie je len tým idolom dievčenských sŕdc z upírskej ságy, ale aj talentovaným hercom. Emilie de Ravin mu skvele sekunduje a nezaostáva ani ďalšie obsadenie (Cooper, Brosnan). Coulter tak trošku kĺzal po povrchu, napriek tomu dokázal vyvolať nefalšované emócie. Pamätám si, ako ma vzalo, keď som pozeral tento film prvýkrát a v jednej zo záverečných scén učiteľka napísala na tabuľu dátum. Vedel som, čo príde a celý zvyšok som dopozeral so zovretým hrdlom. Silné, dojímavé, výborne zahraté, s príjemnou hudbou, silným podtextom. Nie je to na plné hodnotenie, ale ďaleko od neho nemá... 75% ()

BenchPress

Remember Me je další z mnoha romantických dramat, ale tenhle film je jedinečný. Nejedná se o žádné typickou Hollywoodskou vyprošťovačku, ale o silný příběh, který na konci musí hnout asi s každým. U mě byla škoda, že jsem tu zásadní informaci měl tak 5x vyspoilovanou, takže jsem na konci tušil, kam se bude příběh ubírat. Přesto bych měl k filmu jednu výtku. Trochu mě mrzelo, že postavy nebyly o něco více propracované. Některé dialogy mi přišli takové nedokončené, až zvláštní. Co se týká herců, tak tam nebudu nic namítat, protože všichni hrajou výborně. Pro mě byly vrcholem filmu scény s Chrisem Cooperem, který nehraje, nýbrž tou postavou je. Tak přirozený je to herecký výkon. 4/5. ()

srolyma

Kdo by to byl řekl, že spojení romantika+Pattison bude vyvolávat i jiné pocity než nutkavé dávení. Stačilo přehodit výhybku a místo vyšisovaného unylého trapnoupíra je tu James Dean 21.století. Zarostlý, pomlácený, rozcuchaný rebel s cigaretou v koutku a s přezíravým úsměvem. Zjištění, že Pattison není jen umělohmotný čínský vibrátor pro frustrované neinteligentní emoholčičky, ale skutečný herec, je velmi příjemné. Stejně jako celý film, od kterého jsem nečekal vůbec nic a který mě nakonec úplně dostal. Ikdyž uznávám, že se na závěr tlačilo na pilu až moc. Ale fungovalo to. ()

Jas3

Perfektní „protiválečný film“! A nenechte se zmást označením romantický. Ta romantika slouží jen jako kulisa v příběhu proti válečným štváčům, proti násilí. Zde válka proti vlastnímu obyvatelstvu. Více neprozradím, neboť by to již byl spoiler. Ale podívejte se na to! ()

nikus120

Zaujímavý romantický film. Ale u Pattinsona mám vždy dojem že do svojej role sa nedokáže vžiť. páči sa mi obdobie ale aj celková story. Na druhú stranu nie je to až taký hrozný americký gýč. ()

DR.SZ

Zbytečně přeromantičtělý snímek má přesto své kouzlo. Je totiž závislý na charakterech rozdílných postav a především na nesympatickém, ale v této roli přesvědčivém Robertu Pattinsonovi. Ten netuší, co má se sebou dělata místo školy pomáhá těm, kteří nemají zájem, ale potřebují teď. Teprve před svoji zhoubou si uvědomí podstatu především SVÉHO života. Dobré téma nebylo podáno dle mých představ. Hlavní představitelka svoji roli buď nezvládala nebo tvůrci napsali roli v absolutním nepochopení. Protože zraněná dívka, jíž otec trpčuje život, by neměla ihned absolvovat "líbací akce". Možná, kdyby se v natočeném filmu zaměřilo na mladou sestru, dostalo by dílo větší ohodnocení. Snímek prostě neměl sílu takovou, jíž jsem očekával na úvodu. 59% ()

sara

Po počáteční skepsi ohledně hereckých možností Robeta, kterou překonal s noblesou. Musím s potěšením konstatovat, že tohle film stojí za to vidět. ()

Domislava95

Nikdo nesnáší Stmívání víc než Robert Pattinson, a proto se mu snažím dávat šanci i v jiných rolích. Na Remember Me jsem se podívala ze zoufalosti a překvapivě mě film neurazil. Dva uzavření studenti s pošramoceným životem se do sebe i přes své protesty zamilují. Trošku nudné, chybí mi ve filmu jakési stupňování děje, proto jen 2*. Musím ale pochválit posledních 10 minut filmu, to jsem uronila slzu i já, a to brečím jen u filmů, kde umírají psi. ()

solisoli

Takto nemohúcne sa snažiť vytĺcť z jednej udalosti úspech. Hrozné. Dával som si otázku, čo tam hľadá Pierce Brosnan mi až na záver došlo. Opačne hrozne herecké výkony hlavne trápna decká rola Ruby Jerins. dramaturgia pod psa, réžia ani pomyslieť. Vyprodukovať takúto hovadinu za účelom 11.september 2001 je priam katastrofa, zdržiac sa ďalšieho komentára. ()

vodkasesemte

How much cost lawyer? That lawyer costs 450 an hour. I dont want to be bailed out of anything. So dessert first, for fear of asteroid, yes, but kising a guy you seem to be attracted to, at least, before driving off into the unknown NY City night alongside a panda you only just met, no? Dont do coasters till the third date. What talents do you actually possess? Not a lot. So, this is the whole playful - you get me all wet part, right? You better apologize. Never! Whos the guy? Yeah, hes a real prince. He gets you drunk, sends you home smelling like a brewery. Yeah, I take after my mother. I m not a child. In this house, you are! You are pathetic. Would you strangle me bcs you couldnt save Mom. There are sins of omission and sins of commission. I have forgiven myself. Thats my bad. Amnesty International. Tak si právě posrali krásnej vztah. I m from Queens. The rest of your children are gonna hang themselves on your watch. Nechal se zbytečně vyprovokovat. A další. Get a fucking deadbolt. I feel sick. Jééé, dyt to byl pusob, jak se spolu seznámili. Dokonce v červených, taková sračka. Scény s tím spratkem uplně přeskakuju, abych ušetřil nějakej čas. Příběh uplně o hovně. Fízl na ránu, fotr v pohodě. Cože? Ten konec jsem vubec nepochopil. Proč se zabil? Ahá! Já, že je to z roku 2010. Tak to jo. Proto tak všichni čuměli. Před koncem jsem odešel. Došlo mi to, když se kamera oddalovala od Dvojčat. Se vubec divím, že mi to tak rychle došlo. Dobrá zápletka! Kočka mi skočila na parapet a já si šel vyklepat popcorn z kalhot. ()

Sethlans

Jsem uchvácen hereckým výkonem Pattinsonem a Ravinovou. Přiznám se, že jsme filmu naprosto neveřil, protože Pattinson si mě zhnusil ve Stmívání a následného pokračování. Ale v tomto filmu ukázal, že špatný herec rozhodně není. 80% ()

Shaij

Před koncem pěkné tři... děj byl "jedlý", charaktery osobité a propracované, vztahy hrdinů nekýčovité a něčím naprosto originální, ačkoliv jsme obdobné mohli vidět tisíkrát... ani chvíli jsem se nenudila.... ale až závěr... až ten závěr... byl skutečně natolik efektivní, že si jím Tyler vysloužil své "Remember me"... Nepamatuji si, kdy naposled jsem byla natolik překvapená, zmatená a šokována zároveň... a také... kdy většina sálu seděla při titulcích s konsternovaným, nepřítomným výrazem a zírala do prázdna... takhle se pracuje s momentem překvapení... ()

MaxQ69

Tak toto hodnocení je bez jakéhokoli váhání a bez nutné obhajoby. Jsem téměř až uchvácen Coulterovou delikatesou naservírovanou začínajícími amatéry jako je charismatický Robert Pattinson a andělsky krásná Emilie de Ravin. Osud těchto dvou hrdinů se tak nějak dal očekávat již před samotnou návštěvou kina, ale cesta, jež vedla k jeho naplnění, byla naprosto nepředvídatelná. Upřímně jsem se bál, že se bude jednat o další brak s fešným Pattinsonem jako je Twilight Saga. Ještě, že jsem návštěvu kina riskl. Říká se, že risk je zisk, a v tomto případě to platí dvojnásob. Byl jsem velmi příjemně překvapen nejen z hereckých výkonů "mladých milenců", ale i z, pro mě dávno (a možná i odjakživa) odepsaného, Pierce Brosnana. Především jsem zahlédl obrovský talent v Ruby Jerins, malé talentované jedenáctileté holčičce, která se stihla blýsknout už v Prokletém ostrově (z té bude jednou vynikající herečka). Zkrátka a dobře, je to specialita, kterou Allen Coulter uvařil opravdu skvěle. Tak skvěle, že bych si ji jako dezert rád dal ještě před hlavním chodem, protože by mě moc mrzelo, kdyby mi unikl třeba právě proto, že na "restauraci" spadl meteorit nebo že jsem náhle dostal embolii. :-) ()

Lumpos

Skutečně úžasný zážitek!! Velmi dramatický děj, skvělý výkon Roberta Pattinsona a velmi překvapující závěr. Takhle nějak si představuji podařený film. Dramatické scény byly doopravdy velmi živě a intenzivně podány, žádná hluchá místa a občas i slušná hláška. Super!!! ()

HollyMolly

Špatné to nebylo, ale ačkoliv to mělo děj ztrhujícího dramatu, zapůsobilo to na mně jen jako běžná, ničím zajímavá záležitost. Děj zasahuje do hlubokých témat, ale nedokáže z nich vytěžit. Postavy jsou zpracovány povrchně a zahrány průměrně. Scény občas působí kýčovitě a dramatický konec (?) to je kýč nadruhou. ()

morricone

Píši hned po shlédnutí,takže to bude krátké ,útržkovité a doufám úderné.Hlavní představitel Robert Pattinson ve mne celou dobu evokoval hrozně Jasona Priestley z Beverly Hills 90210.Mám hrozně intelktuální problémy,já to musím všechno hrozně řešit,nikdo mne nechápe atd. Opravdu toto sledovat půlku filmu mne dost nebavilo a celou dobu jsem si říkal jak tento film může mít 82%????!!!! Bohužel to ani konec moc nespravil takže za mne 2 hvězdy.... ()