Zaynab

Znáte to. Hledáte jednoduchý, ba až hloupý film na odreagování (na základě představitele hlavní role) a ono se z něj vyklube... tohle. Pointa by mě nenapadla, i když tam několik jasných náznaků bylo (úvodní přednáška, lokace kavárny, profese obou otců apod.), ale i tak mi po vyslovení data trvalo dvě vteřiny, než mi docvaklo, co bude následovat. I když nějakou kulišárnu narušující zdánlivý happy end (byl by až příliš okatý) jsem čekala. Nezdálo se mi však, že by film hrál na city násilně, ačkoli několik dalších záběrů emoce diváků zbrzdilo. Velká škoda, přesto se mezi 3 a 4 hvězdami přikláním spíš k vyšší hodnotě. ()

Jebak8 odpad!

Nejsem zaujatej proti upírům (čemuž se i sám docela divím), ale tohle byl film, kdybych to měl přiblížit, probíhal asi takhle: ,,Ahoj tati, co bude k obědu?´´ ,,Psi mají čtyři nohy.´´ ,,Aha, tak to si radši dám čtyři pí špenátu...´´ Prostě to bylo absolutně vymikající se jakýmkoliv dosud popsaným logickým zákonům... Nekoukat, radši spát!!! ()

IZFNP

4 hviezdy, ale znovu to už vidieť nechcem. Za prvé mém pocit, že z nevedomosti pramení sila filmu, za druhé ma na tom zaujalo to večné očakávanie, kedy Tyler zoskratuje nabudúce (nutno uznať, že R.Pattinsonovi podobné typy vyslovene sedia). A za tretie to bola taká melancholická káva, že z nej nezaspím a mozog sa mi uškvarí otázkou "čo by bolo, keby...?" Ale atmosféra zvládnutá slušne. ()

JenYu

Samozřejmě, že jsem na ten film šla kvůli Robertovi.Nečekala jsem však, že mě celý snímek nejdříve přikove do sedadla, pak ze mě bude ždímat všechny emoce, které znám, a nakonec mě smete jako přílivová vlna.I přes plátno jsem cítila všudepřítomnou samotu a osamění, které ani pět krabiček denně nezažene do tmy, natož do zapomnění.Působilo to na mě normálně, špinavě, městsky, ukřivděně, nepochopeně, ...Připomínalo mi to lidi, které znám.Konec jsem probrečela, kdo by nebrečel? (Několikrát mě napadlo, že takhle by možná vypadalo a dopadlo reálné setkání Edwarda a Belly...) ()

bigfish00

K filmu jsem se dostala náhodou, chtěla jsem vidět „herecký um“ Roberta Pattinsona v něčem jiném než v Twilight Saga. Během celého filmu jsem si říkala, tři hvězdičky, konec mi to zvedl na čtyři hvězdičky. I když z mého pohledu mohl film skončit o pět minut dřív (1:40:50), nebo 1:41:40, kdy obraz „pohasne“. Divák ví, co se stalo a co bude následovat v těch závěrečných pěti minutách. A je to jen zbytečně takové patetické na závěr. Kdyby film skončil tím, kdy obraz potemněl, mohli by si realisté říkat, že to skončilo tak, jak to skončilo, zatímco snílci, romantici a milovníci dobrých konců by se aspoň utěšovali, že to třeba mohlo skončit jinak ;-) Někomu ten závěr (souhra náhod zasazená do skutečné události) může připadat, že tam nepatří, jiný řekne, že to byla pěkná tečka za příběhem. ()

Tinaa

Ze zvědavosti jsem shlédla tento film, kvůli okolním výkřikům vyjadřující úžas k tomuto filmu, ale já nic takového nenašla. Film pro mě začal od té doby, kdy byl Pattinson v otcově kanceláři a kamera se pomalu vzdalovala od WTC, od této doby až do konce filmu (cca 2 minuty) jsem nepřemýšlela o tom, že koukám na film, což se do této scény vůbec říct nedalo, filmy typu, kde sedí holka sama s knížkou a pitím ve školní jídelně a jeden kluk říká druhému, ať jdi sbalit, on jde a neví, co říkat už mě vyčerpávají. Kolik jsme takových viděli... (a tři hvězdy taky kvůli jemné originalitě, kdy má "dospělý" bratr kladný vztah s malou sestrou + srdceryvná šikana této holky). ()

akcul

Nemyslím si, že Remember me je slaďák bez potenciálu. Je to romantické, místy ploché, ale mě spíš obtěžovala ustavičná agrese a výbuchy hlavních postav. Onen potenciál se jen nezdá být využit, nebo je jím naopak plýtváno, ale rozhodně jej nezatracuji ... pro drobné motivy, pro malé myšlenky... ale já je tam vidím a vnímám, a proto byl tento film docela příjemným pokoukáním. Ohledně konce jsem byla bohužel obeznámena předem, každopádně mi nepřipadá samoúčelný. ()

Roucky

Pro mě hodina a půl neutuchající nudy, snažící se o komplikovanost postav, která by působila na diváka. Na mě to nepůsobilo a nevěřila jsem tomu. Chviíli jsem čekala, že se všechno vrátí do normálu a pak zase, že se něco špatného stane - a taky se stalo. To mi cvaklo až když jsem spatřila to datum. Netvrdím, že mě konec nepřekvapil... Ale nerozplakal mě, což filmu dvě hvězdy ubírá. Kvůli překvapujícímu konci 3*, ten film zachránil od úpadku k němuž skoro hodinu a půl směřoval. ()

PólBulva

Celý film klasická americká "romanťárna", s tím rozdílem že mě opravdu bavila a ten konec mně naprosto vyrazil dech a zůstal jsem na to hledět s otevřenou pusou a rukou jsem šmátral po cigárech, abych to rozdýchal. Příběh, závěr filmu a herecké obsazení (Robertovi a Emilie to celkem slušelo ;-)) opravdu super! Hodně zdařený film, který si podle mě zaslouží 5*! ()

Prochy84

Film dobře zachycuje složité vztahy několika lidí, přesto v některých pasážích je tato složitost na škodu. Finální rozuzlení je zvládnuto na jedničku, kdy tragika WTC vyzní mnohem syrověji než např. ve World Trade Center. Přesto to není můj pomyslný filmový šálek. ()

dadinka

Vcelku klasický průběh romantického filmového vztahu (setkání, sympatie, zamilovanost, krize, usmiřování...) obohacený o výborné vedlejší linie bratr-sestra/otec-syn/tragická smrt matky. Pattinsonův skvělý melancholický a rozervaný hrdina, který se ale dokáže i pustit do akce (konfrontace s otcem), milá a pěkná de Ravin, vnitřně zlomený Cooper a úžasná Ruby Jerins (proč se jména dětských herců píšou nehledě na důležitost až na konec výčtu postav?). Mrazivý úvod v metru (klidně by se mohl pouštět coby krátkometrážní film sám o sobě), okamžik, kdy vám to při pohledu na školní tabuli všechno dojde a následující vzdalující se záběr Pattinsona. Závěrečné dovětky by tam být nemusely, ale nezmění konečný silný dojem a vztek na všechny extremisty světa. ()

Dextwer

Příběh popisuje komplikované životní vztahy v rodinách po ztrátě jednoho z členů. Psychologie postav není úplně dotažená do konce. Po shlédnutí se mi vybavilo spoustu nevyjasněných věcí a otázek. Škoda. Každopádně samotný konec filmu je překvapivý, nečekaný a nadchl mě. Hlavní hrdina vypadá jako by pořád chtěl plakat, ale v tomto filmu to není úplně k zahození. Zajímavosti: * Během přestávky při natáčení scény z ulice, se Robert Pattinson zranil při útěku před horlivými fanoušky. Při přecházení ulice do něj narazilo auto, ale nepřejelo ho. Neutrpěl žádná vážná zranění a bodyguardi mu okamžitě přispěchali na pomoc. Moje hodnocení: 70 % ()

Crybaby

Premna vyborny film, ktory ma prekvapil najme koncom, a hlavne ma prekvapil vykon hlavnej postavy Pattinsona ktoreho velmi neoblubujem, a nezdal sa mi nikdy byt nejaky dobry herec ale v tomto filme ukazal co v nom je a mozem tento film len a len chvalit. ()

Jupii

Neviem, čo konkrétne chcel tento film divákovi povedať, ale zrejme tu šlo o prezentovanie dôležitosti istých životných hodnôt. V tom prípade by som však očakával prepracovanejšiu psychológiu jednotlivých postáv, pretože mne samotný priebeh deja prišiel ako z nejakého typického romantického filmu, akurát že to bolo celé okorenené o tragické udalosti z minulosti doliehajúce na postavy. Očakával by som aj, že úvodná scéna bude mať väčší dopad na dej, avšak prakticky tam vôbec nemusela byť. Záver trocha nečakaný ale slzy ma z toho akosi nechytali. Suma sumarum , film ma veľmi neoslovil ani nevtiahol do deja, ale menej ako 2 hviezdičky si to zasa určite nezaslúži. ()

ArNEtis

Robert trochu jinak než jako upír, mě mile překvapil, Emilie také. Obyč romantické drama ale ten konec? No v kině sem slzy neudržela. Ale souhlasím že pro tenhle konec mohli vymyslet film lepší. :) ()

zuzza11

Nádherný a jemný film pro někoho kdo si zažil podobný scénář jako postavy. Pattinson neobyčejně skvělý. Krásné prostředí, skvělá hudba. Konec byl nesmírné překvapení - slzy, šok... Nemám co dodat... krásné, krásné, krásné... nezapomenu.... ()

lulu37

Hádam ma neukameňujú fanynky Roberta Pattinsona, ale tento film je katastrofa. Medzi hlavnými predstaviteľmi to iskrí asi tak ako medzi súrodencami. Pattinson nie je zlý, konečne nehrá, akoby bol v nejakom zovretí a nemohol prejaviť viac emócií, než lahké úsmevy a zvodné prižmurovanie očí, lenže to nejak nestačí. Sám túto chaboduchú a neoriginálnu kravinu nemohol utiahnuť. ()