xaver

Pohodová komedie, která diváko pobaví, a o to jde. Nehledejte v tom žádné velké umění, ale pouze dobrou zábavu a notný kus ironie. Ve filmu jsou krásně vykreslené základní povahové rysy našeho národa. A i zato dávám Troškovi 4*. Vynikajíci jsou i některé herecké výkony, zejména Eva Holubová, coby ukážková tchýně, nebo Tereza Bebarová jako její povedená dceruška. ()

klúčik

Už začiatočné titulky ( strih) mi liezli na nervy, pomyslel som si ak bude aj film taký tak s pánom bohom. Film bol len taký priemerný, ľahká romantická komédia na leto. Nemusel som myslieť čo bude, to sa dalo predpokladať.. Čo ma na filme naozaj zaujalo bola pekná Betka Stanková, ktorú poznáme z Paneláku.. Pre túto kočku dávam druhú hviezdičku, prvú dávam pre Oldřicha Navrátila... Film celkovo : 35%. ()

harapag odpad!

Moje synonymum pro nesnesitelnost je Sagvan a v tomto filmu je hned několik sagvanů. Naprostá sračka, nemít televizi natvrdo ke zdi, tak letěla z okna. ()

Zagros

Švandrlíkova předloha se mi velmi líbila a vzpomínám si, jak jsem se u ní skvěle pobavil a pořádně zasmál. Bohužel její převedení na filmové plátno se nepovedlo ani trochu. Naivně jsem doufal alespoň v průměrnou komedii, u které se občas zasměji a pak na ni zapomenu. Až teď jsem si všiml, že to natočil Zdeněk Troška a musím říct, že jeho tvorba doslova letí z kopce. Nepovedlo se už obsazení a jak mám některé herce rád, tady to stálo za ... nic. Působilo to na mě hodně "kameňákově" a místo komedie, je z toho něco jako soubor nepovedených grotesek a přehrávajícími ochotníky. Stěží zůstává jedna hvězda, asi z nostalgie ke knize. ()

Eraserhead

Není to takový teror jako Líbáš jako bůh nebo Ulovit miliardáře, který mi byly až fyzicky nepříjemný. Možná je to o kousek lepší než 2Bobule, kde jsem se pouze zoufale nudil. V Doktorovi si troufám říct, že se i nějaké vtipy najdou, ale dají se spočítat na prstech jedné ruky, což je na 100minutový film hodně málo. ()

Krabak odpad!

Troška opět nezklamal. Nechápu, proč už s tím režírovaním nepráskne. Jeho poslední film, která stál za něco víc, jak za zlámanou grešli byla Princezna ze mlejna (1994!!!) Od té doby točí, s prominutím, jednu sr***ku za druhou. Do tohoto filmu obsadil bezvadné NEherce, kteří mi akorát celej film zvedaly mandle. A vyvrcholení, když už jsem měl co dělat, abych nezačal rvát sedačky a neházet je naplátno bylo to, když Gondíková začala Bebarovou švihat přes zadek bičíkem a při tom tančila balet?? AAAA!!!Stupidní děj, stupidnější dialogy a herci....no comment.Tenhle film si nezaslouží jít ani do TV, natož do kin!!--->0% ()

wosho

S přihlédnutím na filmografii pana Trošky z posledních cca 15 let musím napsat, že je Doktor velice milé překvapení. Zábavný, nenáročný film a poctivé řemeslo. K tomu se ve filmu vyskytl zázrak, Adéla Gondíková mě vůbec neiritovala a dokonce i pobavila. ()

Hanys_

Další Troškův majstrštyk pro obyčejné lidi. Ale asi 2x jsem se upřímně zasmál, takže ten odpad s čistým srdcem dát nemůžu. Ale jinak je to peklo neskutečných rozměrů s tak špatně napsanými postavami, že lituju (obdivuju??) lidi, kteří si na tohle pěkně zašli do kina..(já byl pouze "donucen" vidět to v práci) ()

legatio odpad!

... aneb jak si štáb chtěl udělat výlet do Afriky a u toho ukazovat reklamy všech možných firem. Všichni hurá utrácet peníze do kina, protože na Nově ve zprávách říkali, že to je super film. ()

1860 odpad!

Tak tenhle film je nehorázná blbost, kde se vůbec nic neděje, vtipy nejsou vtipný, herci jsou opravdu špatní a vlastně vůbec netuším, o čem tenhle snímek byl.. Jediné plus je Eva Holubová v roli "milované" tchyně.. ()

dopita

Zdeněk Troška se už asi uplně zbláznil. Naivně jsem doufal, že tentokrát vypotí alespoň trochu vtipnou komedii. A ono zase nic. Naštěstí na kanálovinu ve stylu Kameňáku nekles, ale i tak je to ubohost, která je spíš k pláči, nebo k nasrání ale rozhodně ne k smíchu. Minimálně polovina postav je nesympatická (včetně titulního /debila/ doktora), což považuju za velkej problém. Režisér to celé pojal až děsivě vlezprdelně, tzn. za každou cenu se to musí líbit, takže vypotil lacinost nejhrubšího zrna, která v občasných jednotlivostech vyvolává zvracení a jako celek je to jedna velká křeč. To že herci nemaj co hrát už ani nemůže překvapit, jedna karikatura vedle druhé. Kdybych měl sežrat dvě kila umělý hmoty, pošmák bych si víc. Heteráci a lesby oceněj pouze dobře uplácanou (ale jako všichni tragicky hrající) Alžbětu Stankovou, jen za ní jedna usmolená hvězdička. ()

Paity

Tohle byla naprostá hloupost a ani nevím proč jsem tomu dal vlastně hvězdu. Jednoduše pitomost, kterou u mě Troška klesnul. ()

Rapikk odpad!

Film je postaven na jediné alespoň trochu zajímavé události, a to že si jeden blbec uřízne kus zadku. Bravo, tleskám! Troška má tak neuvěřitelnou fantazii! Ježíšku na křížku, podruhé se na tento blábol už nepodívám. To mě radši zastřelte. ()