Pařba v Bangkoku

• USA The Hangover Part II (více)

Od Dougovy bláznivé rozlučky se svobodou uplynuly už dva roky. Nyní je na řadě Stu. Jeho nastávající ženou se má stát imigrantka Lauren z Thajska a celá svatba má proběhnout v Bangkoku. Stu si uvědomuje, jaké problémy by při jeho rozlučce mohly nastat, a tak nesouhlasí s účastí divokého Alana. S tím ale nesouhlasí Doug a Phil, a tak tedy na svatbu vyráží celá partička společně. Už při předsvatební večeři dochází k potížím, otec nevěsty řekne Stuovi, že je příliš povrchní a nevýrazný, že takového muže si pro svou dceru opravdu nepředstavoval. Aby zaplašil špatné myšlenky, tak Stu vyrazí s kamarády na pláž k táboráku, což se jeví jako nevinná zábava. Ráno se ale Phil, Stu a Alan probudí ve špinavém hotelovém pokoji v Bangkoku, aniž by si pamatovali jedinou věc z předchozího večera. Jediným z celé party, kdo zůstal, je Doug, který má za úkol krýt kamarády do doby, než se vrátí na svatbu. Stu má na obličeji stejné tetování jako Mike Tyson a Alanova hlava je pro změnu oholená až na kůži. To nejhorší ale teprve přijde. (TV Nova)

loco

"Původně jsem ti chtěl nechat zahrát něco od Jonas Brothers, ale pak mě napadlo, že indie rokenrol asi není tvůj šálok čaje." ()

Movie Gourmet

Druhé pokračování úspěšné komedie Hangover (Pařba ve Vegas / Kocovina) tentokráte s názvem The Hangover Part II (Pařba v Bangkoku) nás zavede do Thajska, kde "naši" kamarádi prožívají další šílená dobrodružství po jedné propařené noci, kdy se druhý den ráno probudí tři znich v úplně neznámém prostředí s úplným oknem. O vtipné a bláznivé scénky zde není nouze. Opět postupují retrospektivně, aby se z jednotlivých střípků a indicií dobrali společně k tomu, co se minulé noci stalo a kde je jejich čtvrtý společník - tentokrát bratr Stuovy (Ed Helms) nastávající chotě. Stejné schéma a podobná zápletka jako v prvním díle, možná o něco vydařenější. Pár dobrých a dobře zvolených songů v soundtracku. Verdikt: 3* a 75 %. ()

peto580

Toto kritizujete? WTF? je to ako jednotka ale kolko je takych komedii? na kolkych ste sa tak zasmiali? Polovica pozera Simsonovcov kde je kazda stvrta cast je o tom isto a nikomu to nevadi. Toto je komedia jak ma byt a to vo velkom style. Videl som to v kine a paradne som sa nasmial :)) Je mi to blizke lebo viem co to je rano sa zobudit a povedat si ,,a kurva.... ,, Spociatku som sa nemohol dostat do filmu ale pak ani neviem kedy a uz bol koniec (ktory bol mimochodom paradny :)) Pre mna 5 ()

Milky.

Úplně stejná premisa a šablona jako u jedničky, ale sakra takhle jsem se už dlouho nepobavil. Naprosto geniální situace a fotky na závěr opět skvělé jako u prvního filmu. Klidně ať udělají to samé ještě potřetí, s radostí se podívám taky. ()

aLPaC

Ať žije VLČÍ SMEČKA. NEJLEPŠÍ HLÁŠKA - Doug Billings: Myslím, že dnes večer by jsi moc hazardovat neměl, Alane. Alan Garner: Hazardovat? Kdo tu mluví o hazardu? Nic neriskuješ, když víš, že vyhraješ. Počítání karet je osvědčený systém. Stu Price: A taky nelegální. Alan Garner: Není nelegální. Je netolerovaný. Jako masturbace v letadle. Phil Wenneck: Ta je asi taky nelegální. Alan Garner: Jo, jsou možná po 11. září všichni přecitlivělí. Díky moc, Bin Ládine... ()

Zombi

Už to není takové překvapení, tím jak jste poučeni z jedničky čekáte jen samé další šílenosti, tady jsou navíc o něco méně vtipné, ale pořád je to slušná podívaná. Prostředí Bangkoku je super, některé fórky jsou docela drsné a film se tím trochu přiblížuje k špinavé detektivce, ale největším kladem jsou samozřejmě postavy, které jsou dokonale sehrané a táhnou to kupředu. Překvapila mě pěkně natočená akční honička aut. Celkově mírné zklamání, ale na slabší 4 hvězdy to je. ()

Doggy3344

Popravdě jsem byl rozhodnutý, že dám 2 *, protože film nic moc, taková horší kopie jedničky. Ale shodou okolností jsem byl na jedné akci a fotky, které jsem viděl o týden později mi úplně zkazily iluze o průběhu párty, takže za ty fotky na konci 3*. :-D ()

Imrwere

Mám v sobě démona. To je fakt, má v sobě spermona ... Tak u týhle hlášky mi dalo práci zastavit smích :D Zach do hola ostříhaný? To bylo pro mě také nečekané překvapení :) ()

Oyer

Další výborná podívaná. Dvojka je dosti srovnatelná s vynikající jedničkou. Trošičku je to jak přes kopírák. Mozaika "opičího okna" sice není tak dokonalá, přesto tu najdeme několik luxusních záležitostí. Závěrečné fota opět nezklamala a opravdu mě rozesmála až jsem slzel. Ač trošku zkopírované, přec dobré !! ()

gumolit

Po druhýkrát to už nie je vôbec vtipné , kedˇtak rozmýšľam vtipné to nebolo vôbec .Najlepší herec z celého filmu je tá malá opička a nejaká najlepšia hláška alebo niečo čo by si človek zapamätal z filmu??Vlastne nič všetko tu už bolo dúfam že nebude trojka , ale asi hej ved peniažky treba a amíci sa budú baviť aj ked to bude 10 krát a to isté!! ()

Daqvid77

Já prostě nemůžu jinak i kdyby snad vzniklo 10 pokračování a bylo to stále stejné jen v jiném městě tak se budu bavit smát. A vůbec těšit se co zase tato trojce předvede. A Zachary ten mě zase několikrát odrovnal jako vždy. ()

Marys

Pôvodne som si síce pomyslel, že síce to trochu stráca z tej jedinečnosti jednotky, ale zas na druhú stranu, pri jednotke mi bola naspoilovaných asi polovica humorných scén. Tuná tomu tak nebolo, tak som mal viac priestoru na prekvapujúcu zábavu, no aj napriek tomu, na konci som si uvedomil, že to bola vlastne len trochu slabšia kópia jednotky a ten Tysonov spev na záver to úplne zabil. ()

Martin_W

Veliké zklamání v podobě 102 minut podprůměrnosti, nudy a slabého příběhu.. Jediné co film zachraňovalo, byli určitě hlavní protagonisté, kteří jsou stejně jako v prvním díle skvělí. Part I je minimálně o dvě hvězdy lepší. 44% ()

gurmanik

Úroveň, kterou jednička nastavila, Bangkok nepřekonal, i přes to jsem se smál a mezitím občas poněkud rozpačitě poslouchal a sledoval, co všechno je možné natočit a s údivem přemýšlel, kde se na takové filmy berou peníze. O něco horší než jednička, ale stejně dávám 4*, protože jsem nemusel 102 minut používat mozek :)) ()

kamigava

Tohle pokračování mě nepobavilo tolik jako ve Vegas. Přece jenom ta opička byla dobrá a jak kouřila! :D Jak někteří píšou, fotky na konci filmu ukážou to nejlepší z té ujeté párty, ale rád bych těch srandovních věcí viděl víc v průběhu filmu. Akční číňan dostal podle mě až moc prostoru a připadalo mi, že se do Bangkoku moc nehodí. Teplej a fetující číňan, který nakonec vyřeší celé pátrání? Obzvlášť závěr byl hodně nevydařený. Samé výčitky, odpuštění, to si myslím, že v jedničce se ještě něco podělalo, ale tady je hezké usmíření a konec. Od Tysona jsem aspoň čekal, že dá někomu pravej hák, ale skutek utek. Jako kamarádi fungovali spolu hezky, ale neměli čas to ukázat. Smůla, možná až bude Pařba v Praze tak to bude stát konečně zato. Prostě špinavá a jednoduchá komedie. :) ()

ataman329

hrozné. prvý diel mal šťavu a naozaj som si ten film užil. toto vtipné nebolo. lež strojené, hlúpe. ach jaj. nechápem ako mohli z galifiankisa scenáristi urobiť takého debila. tu som jeho postavu doslova znenávidel, škoda, že mu tam niekto z kamošov poriadne nenaložil. opička bola výborná, to bol asi najlepšie stvárnený charakter :-) spomínam na jednotku. ()

Duky69 odpad!

Odpad, nuda a strata času. S pani manželkou sme si chceli pozrieť aspoň priemernú komédiu. Ešte šťastie, že v polke filmu zaspala. Lebo by som sa musel hanbiť, že čo som to vybral... Scény a situácie sa opakovali z prvého dielu, len v tomto prípade boli omnoho nemorálnejšie a nechutné. ()

Pařba pokračuje v Evropě

Pařba pokračuje v Evropě

02.06.2011

Todd Phillips se ještě před premiérou Pařby v Bangkoku nechal slyšet, že uvažuje o trilogii. Studio Warner Bros. mu to bezpochyby rádo umožní, hlavně poté, co druhá kocovina sesbírala ze světových… (více)

2011 - vyhlídky, poděkování a přání

2011 - vyhlídky, poděkování a přání

31.12.2010

Tak co dál, Shyi?

Tak co dál, Shyi?

05.07.2010

Kauza Poslední vládce větru už se k vám zřejmě donesla. Celovečerní hraná adaptace populárního anime seriálu sbírá za oceánem extrémně špatné recenze. Kritici se předhánějí ve vymýšlení vtipných… (více)

Pařba bez Vegas

Pařba bez Vegas

02.12.2009

O tom, že jeden z nejvýdělečnějších letošních filmů se dočká dvojky, jsme už psali. Pravda, ani jsme nemuseli – když nějaký snímek stojí 35 milionů a vydělá jen v kinech 460 milionů dolarů, je… (více)