Muži v černém 3

• USA Men in Black 3 (více)
USA / Spojené arabské emiráty, 2012, 102 min

Předloha:

Lowell Cunningham (komiks)

Kamera:

Bill Pope

Hudba:

Danny Elfman

Will Smith, Tommy Lee Jones, Jemaine Clement, Josh Brolin, Emma Thompson, Alice Eve, Michael Stuhlbarg, Kevin Covais, Nicole Scherzinger, Mike Pyle (více)

V roce 2012 unikl mimozemský zločinec jménem Boris Bestie, boglodit, z vězení s nejvyšší ostrahou na Měsíci, aby se pomstil agentovi K, který mu ustřelil levou paži a zajal ho už v roce 1969. Agent J se z nováčka vypracoval ve zkušeného pracovníka, ke svému tajnůstkářskému, sucharskému staršímu parťákovi K má však i po čtrnácti letech spolupráce stále dost daleko. Boris Bestie, využije utajeného vynálezu stroje času a změní tok historie: v roce 1969 zabije K, zabrání tak svému zatčení a zmrzačení a v současnosti otevře cestu k ničivé invazi své agresivní rasy na Zemi. Jelikož pouze paměť J byla nějakým způsobem nedotčena, nikdo jiný v Agentuře nerozumí jeho dotazům a znalostem týkajícím se K. Na ústředí MiB J zjistil, že K byl odpovědný nejen za zajetí Borise, ale také za rozmístění štítu "ArcNet", který zabránil Bogloditům v dobytí Země, což vedlo k jejich vyhynutí. Nová velitelka MiB O brzy pochopí, že došlo k časovému přeskoku a protože je K již dlouho mrtev, ArcNet nebyl nikdy nasazen a dnešní Země je bezbranná před invazí bogloditů. Agent J se tedy vypraví do minulosti, aby obnovil původní časovou linii... (TV Nova)

blazenfilmov

Pár dobrých scén film nezachrání, scénář odbytý a Will Smith to celé nemůže zachránit, prostě průměr. S dobrým pocitem jsem z kina neodcházel ()

FidoKuba

Celou dobu Vás film baví .... díl se prolína spoustami vysvětlení! Jsem skutečně překvapen .... mile překvapen. 75 % a doporučuji k shlédnutí < viděl jsme ve 2D, 3D musela být BOMBA > ()

tomkat

Vedle 1ky & 2ky rovnocenné. Speciální plus: 1) dokonalé vystihnutí mladého T. L. Jonese Joshem Brolinem - ta podoba je luxus; 2) hudba. Speciální mínus - kýčovitý a trochu umělý závěr. Nejde mi o pointu, ta byla fajn - jen to patetické provedení. ()

El_Barto

Men In Black 3 je sice nejslabší ze všech tří dílů ale i tak tam byly dobré hlášky, humorné situace.... akorát ten konec mohl být méně dojemný... Škoda jen je, že Frank tam byl jen na obří fotce a že tomu Griffinovi se nedalo více prostoru... Jinak to byl hodně dobrý film ()

Jorge K

Až příliš amerického sentimentu na jeden film, to byla první reakce. Proč mají agenti J a K spojenou minulost? Cestování časem nepatří mezi nové myšlenky, tenhle nápad už byl prodaný několikrát. Nic míň než jeden celý zachráněný svět, poměrně málo mimozemšťanů a místo černé E-Klasse se tady kluci prohání v nějakém podivném hybridu od Fordu. Z celé trilogie je tenhle čaj určitě nejslabší, škoda, po 10 letech se dalo přijít asi s lepším materiálem. Popojedem. ()

Cralg

Navzdory celkovému šílenství na mě Men in black III příliš nezapůsobil. Snaha o revival původního úspěšného konceptu (Man in black) přes stroj času, se nejspíše minul dobou. Na můj vkus se vše spíše točilo jen kolem "K" (což je přesně ten druhý extrém, než jsme měli možnost vidět v Man in Black II, kde se režisér stůj co stůj snažil protlačit mimozenské slizké a zakrslé mimozemšťany spolu s nejukecanějším mopsem všech dob...). Ale už dost o srovnávání s předchozími díly. Celý film je hold postaven na zlém padouchovi, který navzdory tomu, že byl dost chytrý, aby se vrátil do minulosti, se ke konci asi hodinu vykecával s "J". Bezvadný tlouštík v obchodu s elektronikou by na můj vkus měl dostat mnohem více prostoru (jeho odkaz na "bouřlivá" 60´s nebyla zas tak odvázaná, jak jsme měli možnost vidět). Ve filmu jsou bohužel i některá hluchá místa, která ani přes záporákův colgatový úsměv, film nezachraňuje. Film si bezesporu najde své skalní fanoušky z řad ZŠ/SŠ, a samozřejmě milovníky Jonese, což je můj případ. Dávám slabých 68%. ()

treeny

Pro mě to bylo vskutku příjemné překvapení. Po zkažený dvojce jsem nedoufal, že by mohlo jít o kvalitnější film. Avšak zmílil jsem se. Bylo to hold vtipné a celkem dobře propracované. ()

klobasa

Pro mě určitě překvapení.Začátek sice nevýrazný,ale po první čtvrtce se film celkem solidně rozjede.Humor není sice tak čitelný,ale o to víc jsem si užíval drobných narážek,kterých je film plný.V druhé půlce pak parádní 60tky no a Andy Warhol no comment.:-)Nenudil jsem se ani vteřinu.80% ()

Stransky

Zaznamenal jsem řadu prohlášení, že je trojka vtipnější než jednička a dvojka. Ani omylem. Pravda, i trojka má několik humorných momentů (Andy Warhol, kupříkladu), ale stejně už je to jen vývar. A taky jsem zaznamenal řadu názorů, že nejzajímavější jsou pasáže, kde je místo Tommy Lee Jonese jeho mladší já - Josh Brolin. Což je pravda. Krátce: v televizi se na to asi klidně ještě jednou rád podívám, obecně ale zapomenutelné dílo. ()

MasterLee

Vůbec se nebojím dát 5 hvězdiček za tohle velmi příjemné pokračování spousta humoru, dobrých triků, a dojemný konec. :) ()

Ounil19

Mě osobně se líbila ze všech nejvíce a však možná i dějově slabší než předchozí díly. Ve filmu nechybí jak humor tak i snad napětí. Hlavní záporák (Jemaine Clement) pěkná příšerka hodně se mi líbila ale nechyběli ani Smithovi bezvadné hlášky na konci se dozvíme jak dopadl i jeho otec. Samozřejmě i agent K perlí. Nějak obsáhle rozepisovat film nemá cenu to už udělali jiní. Děj 80% hudba 75% efekty a postavy 85%. Celkově 4* ()

dejviss45

Jo, dam tam tech 5* uz jen ta to, ze tam hrajou moji dva nejlepsi herci, jako hlavni roli, a protoze se mi to proste libilo :D, nechce se mi to tu vypisovat, no proste to doporucuju ;) ()

Tina.T

Poctivé 3 hvězdičky, klidně i 3 a1/2. Neurazí, pobaví a kdo dal přednost titulkové verzi před nadabovaným 3D, ocenil Joshe Brolina, jak pěkně vystihl dikci a vůbec mluvený projev Tommyho Lee Jonese. Jo, klidně zkouknu znovu. ()

matejda91

Bylo příjemné vidět zase K a J spolu po "tolika" letech. Přestože měl podle mého scénář pár děr, ve kterých jsem se malinko nudil, jako celek to na mě působilo příjemně. Je to jeden z těch filmů, co vás neurazí, ale za chvíli na něj zapomenete. 70% PS: Borisova ruka byla fakt nechutná! ()

zde1ne

Tak na tenhle snímek čekali fanoušci MIB celých deset let? Podle mého názoru se čekat rozhodně nevyplatilo. Velmi málo akce, zmatený scénář co popírá logiku vzhledem k předchozím dílům. Kladně hodnotím snad jen záporného hrdinu Borise, ale i ten mohl být propracovanější do větších detailů, vzhledem k nákladům na tenhle film. Co dodat? Nuda, nuda a zase nuda.... ()

tere_z5

Na MiB III sem se těšila už nějaký rok.. na jedničce dvojce jsem vyrostla.. Zklamaná vyložene nejsem, ale nadšená také ne (nevidět MiB III v 3D provedení, odcházím z kina asi naštvanější) .. První polovina filmu se veze v odlehčenějším (nudnějším) duchu prvních dvou dílů až do doby než se objeví na scéně nová postavička - Griffin, která to lehce zachrání.. Hodnotím 60% ()

kulitschka

V kině ve 2D...bavila jsem se dobře, Will Smith má smysl pro komedii a na konci jsem se skoro dojala:) Nedám tomu pět hvězd, ale dost těsně. ()

Arkwuill_S

A je to tady zase. Opět nějaký emzácký červ z vesmíru chce zachvátit Zemi. To ovšem netuší, že tu máme organizaci, která mu v tom zabrání. A tak se opět na scénu dostává naše známá dvojice J a K. Dost mě zklamalo, že si tolik nezahrál T. L. Jones, skoro tam byl až jen tak naokraj. W. Smith zahrál klasiku, nezklamal, bylo se na co dívat, o vtipné momenty také nebyla nouze. Zase tolik jsem od toho filmu neočekával. Jednička u mě jednoznačně stále vyhrává, měla nápad, dvojka trojka už je jen "nucené" vymyšlení scénáře. Bavil jsem se u toho, ale nové skutečnosti vyplývající z děje mi přijdou už jen jako až příliš velké zamotávání a až příliš velká souhra náhod k tomu, aby to působilo věrohodně. Nic "nového", co by celkový koncept někam posouvalo, to nepřineslo ()

JANAHOL

Zlý padouch, záchrana parťáka, návrat do minulosti, vtipné scény a dobré efekty zakončené happy endem, recept na příjemný snímek, který neurazí a ani nějak nenadchne. Oddychový snímek, který splňuje vše, co by druh tohoto filmu měl. Osobně oceňuji provedení záporáka a také vydařený přechod návratu do minulosti. Pěkný průměr, proto tři hvězdy. ()

Kdo natočí další Muže v černém?

Kdo natočí další Muže v černém?

03.02.2018

Ačkoliv nebyli Muži v černém 3 přijati zas tak nadšeně, bezesporu se proměnili v hit. Tržby 624 milionů dolarů (nejvíc ze všech tří filmů) donutily studio Sony k úvahám o čtyřce, Will Smith a Tommy… (více)

Will Smith a jeho nejhorší den

Will Smith a jeho nejhorší den