• Hoomig
  *****

  Sledovat zpravodajství na nějakém jiném kanále prakticky nemá smysl. Skutečnost, že se jedná o jediné kvalitní zprávy však nesnižuje jejich kvalitu, která je dle mého názoru opravdu na té nejvyšší úrovni! Když je navíc uvádí překrásná Aneta Savarová jedná se nejen o kvalitní přísun informací, ale i o pastvu pro oči :) 100 %(24.11.2015)

 • Kmotr76
  ****

  Profesionální zpravodajský pořad. Jen by stačilo původních 30 minut místo nynějších 45 a nové "interaktivní" provedení pořad nijak nezlepšuje. Přes tyto výtky jsou Události vysoce kvalitní zprávy, které nemají u nás konkurenci. A že to je zmanipulované jak zde někteří píšou? Prosím vás, nežijeme přece v KLDR...(21.5.2013)

 • Mo.
  **

  Mezi Televizními novinami TV Nova a Událostmi České televize je sice rozdíl přímo nebetyčný, ale i tohle je pořád jen nechutný publicistický mainstream s politicky korektními kecy a ještě k tomu ne zrovna kvalitní (možná tak na ty malé české poměry). Jako všechny takzvaně seriózní média, hraje si i ČT na to, že přináší divákovi stoprocentně nezaujatý pohled a ryzí fakta (což by mělo být hlavní rolí jakékoliv žurnalistiky) a přitom je to ve skutečnosti jen systémový bullshit, který má stále menší výpovědní hodnotu (protože na kvalitní novinářskou práci nejsou prachy). Výsledkem je pouze to, že se ten bulvár, na rozdíl od Blesku, tváří vážně - a o to je to někdy horší, protože lidi jim to žerou. Jediným řešením je na to prostě nekoukat.(22.8.2011)

 • Abes
  **

  Velká slabina české televize. V tak slabé konkurenci, jestli se dají zprávy na TV Nova tímto označit... v tak slabé konkurenci mají rozhodně na víc. Souhlasím s Enšpíglem a jsem rád, že tady podobný komentář napsal páč jsem líný jako prase a nechce se mi hledat a třídit argumenty. Vlastně jsem tyhle dva pořady vyhledal jenom proto, abych se ujistil nebo vyvedl z omylu, že Události budou hodnoceny mnohem lépe jen pro to, že jde o Českou. O moc lepší než na jiných českých stanicích to není... to jsem napsal koncem roku 2011 ale sračky co nám v poslední době servíruje TéVé Noha mě nutí mentálně grcat! Proto si s radostí odskočím do studia čété. A těm kdož kritizují formát na stojáka... jedním z důvodů proč stojí je snaha to divákovi trochu zpříjemnit, předvést přirozeně vystupující moderátorky ošacené do vkusných modelů. No radost pohledět. Navíc, dokážete si představit, že by Steve Jobs při prezentaci svých vizí seděl? Přednášející, který stojí vždy upoutá více pozornosti. Tento krok hodnotím jako velmi povedený.(14.7.2013)

 • 272827
  ***

  Mei slepými jednooký králem? Nevím, ohledně Událostí si nejsem jist. Když chci pořádný zpravodajství, najdu si ho na netu, každopádně i tak platí, že Události jsou nejlepší zprávy v Česku. V poslední době bohužel musí jít Čt s dobou a jít podle trendu /Novy a Primy/ a tak se i z tohohle pořadu stává sra... :((7.8.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace