• Borrtex
  ****

  Musím říct, že se události v poslední době hodně zlepšily. Kvalita informací a jejich podání je profesionální, a grafické zpracování jde také hodně dopředu. Myslím, že je to ta nejlepší možná volba, pokud se chcete dozvědět novinky ze světa tak i z domova, které jsou podávány nestranně (ne jak u některých komerčních stanic). 90%(29.10.2013)

 • Phobia
  **

  Kdysi solidní zpravodajství, ale postupně tvůrci převzali manýry komerčních televizí a kvalita šla do análního otvoru. Nezbytná kulturní vložka v závěru mě sere (přepínám) a oddělit sportovní rubriku blokem reklam, upoutávek a agitkama na téma třídění odpadu taky nepovažuju za příliš šťastný krok. 35%(27.4.2010)

 • iamek
  ***

  Dobrý výběr moderátorů a kvalita pořadu zůstává pořád na vysoké úrovni.(16.10.2009)

 • Hrabka
  ****

  Několikanásobně lepší než sračky na nově. Nejlepší zprávy na českých TV stanicích. Seriózní zprávy s dobrými moderátory. Moc je sice nesleduji, ale rozhodně to je kvalitní zpravodajská relace.(14.9.2009)

 • Vodnářka
  ***

  Shrnutí novinek z celého dne, které se bohužel poslední dobou snaží zaujmout diváky Novy milující senzaci a které čím dál víc ignorují zpravodajské principy typu objektivita, nezávislost a kvalita...(1.3.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace