• Avari.73
  odpad!

  Propagandistický škvár tvářící se seriózně. Je jasné, že jako někteří politici i moderátoři (že Kubale) jsou často na US ambasádě pto instrukce. V poslední době ty novinářský hovna začínají nabírat na síle (US konvoj, US útočné války, migrace atd atd.) Pražská kavárna kolem Havla si mne ruce. Dřív ČT lidem předkládala "pravdu" z Moskvy a nyní z Washingtonu. Smutné, kolik lidí to ještě neprokouklo.(6.9.2015)

 • kratajirka
  *****

  Jestli chceš dostat každý den co nejrelevantnější odpovědi na své otázky, tak pouze tenhle pořad ti je dá. Ano, občas mi přijdou události zpolitizované. Nicméně doufám a věřím, že si ve své třetí dekádě zachovává svoje dekórum a neztotožňuje se s názory jakékoliv existující strany či hnutí. Bylo by to pouze na škodu. Události jsou pro mě prostě mediálním prostředkem k získávání pravdivých informací. Kde jinde totiž získat pravdu, když ne ve veřejnoprávní televizi (dobře, občas je zkomercializována, ale kdo není ....) :)(31.1.2017)

 • Radko
  *

  Ani nevjem, prečo tomuto dávam jednu hviezdičku, keď som to nikdy v živote snáď nedopozeral. Znôška mozog vyplachujúcich kydov v prospech práve panujúcej obrazovo-slovnej fámy. Zmyslom tejto schémy je zakryť práve prebiehajúce iné deje, ktoré majú ostať viac-menej utajené. Pričom na celom svete je to približne rovnaké. To, že sa Události ČT a na ne nadväzujúce Události, komentáře tvária serióznejšie, ako akási protiváha výplachu súkromných tv kanálov, nemení nič na skutočnosti, že ide o rovnako dôveryhodné slová a obrazy ako česko-slovenské novinové spravodajstvo z päťdesiatych rokov dvadsiateho storočia. Len je to všetko (vďaka navonok prezentovanému informačnému veku, ktorý je však v skutočnosti vekom dezinformačno infantilným) oveľa sofistikovanejšie podávané, navonok sa dokonca mnohým zdá, že sa naozaj čosi podstatné z tohto odpadu o svete aj dozvedia. A tu sa dostávam k dôvodu tej hviezdičky: aj keď ide v prípade tohto typu spravodajstva o svete o naozajstný hnoj a smetie, ktorý v skutočnosti o tom, čo ľudí trápi a teší nepojednáva, ale vyvoláva umelo vytvorené a presne dávkované stavy trápenia, bolesti, strachu, či radosti, netreba to vôbec odcudzovať, treba predsa netriedený odpad uvážlivo recyklovať, no nie? Šak keď sme už tak všetci dneska tuná zrazu v kríze morálgy a za tú potrebu morálnej obrody a revolúcie v nás (hehehe - ďalší z mediálnych žvástvov a grgov dneška), tak k tomu prihodíme aj eko a bio a hlavne všetko konzumovať v zdraví a primerane športovo zaťažený. Priatelia, nie je to na hovno, je to hlavne na zdravíčko!(26.4.2012)

 • Wheelcrusher
  odpad!

  Celej svět se zbláznil, jenom já ne:) Jako osvícenec už neshledávám rozdíl mezi seriózním a bulvárním šířením falešných skutečností! Žurnalistika je v dnešní době internetu iluzorní droga, přiživující názory a provokace zavostalý generace, který už fakt nevydejchávám, protože brání přirozenýmu mentálnímu vývoji lidstva i pochopení jediný správný skutečnosti. Každej kdo se tomu věnuje je v podstatě dementní retard a kdyby měla psychologická inkvizice fakt něco dosebe, bude i na začátku Událostí varování, že jejich sledování způsobuje civilizační šílenství. Žádnej kompromis, ani před branou Armagedonu!;)(21.8.2014)

 • kubilov
  odpad!

  Tak těmhle to už vůbec nežeru, už jsem si zvykl, že se v televizi k pravdivým a nezaujatým zprávám nedostanu, jen docela překvapilo, že tady zdejší samozvaní odborníci a mentálně postižení uživatelé střílejí hvězdy o 106. Přitom je jediný rozdíl mezi zprávami na ČT1 a Nově nebo Primě pouze to, že jsou to jiný moderátoři, zde zvláště nesympatičtí. Augustová, Voldánová a ani žádná jiná nebo jinej ničím nazaujmou.(16.10.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace