• Avari.73

Propagandistický škvár tvářící se seriózně. Je jasné, že jako někteří politici i moderátoři (že Kubale) jsou často na US ambasádě pto instrukce. V poslední době ty novinářský hovna začínají nabírat na síle (US konvoj, US útočné války, migrace atd atd.) Pražská kavárna kolem Havla si mne ruce. Dřív ČT lidem předkládala "pravdu" z Moskvy a nyní z Washingtonu. Smutné, kolik lidí to ještě neprokouklo.(6.9.2015)

Jestli chceš dostat každý den co nejrelevantnější odpovědi na své otázky, tak pouze tenhle pořad ti je dá. Ano, občas mi přijdou události zpolitizované. Nicméně doufám a věřím, že si ve své třetí dekádě zachovává svoje dekórum a neztotožňuje se s názory jakékoliv existující strany či hnutí. Bylo by to pouze na škodu. Události jsou pro mě prostě mediálním prostředkem k získávání pravdivých informací. Kde jinde totiž získat pravdu, když ne ve veřejnoprávní televizi (dobře, občas je zkomercializována, ale kdo není ....) :)(31.1.2017)

• Radko

Ani nevjem, prečo tomuto dávam jednu hviezdičku, keď som to nikdy v živote snáď nedopozeral. Znôška mozog vyplachujúcich kydov v prospech práve panujúcej obrazovo-slovnej fámy. Zmyslom tejto schémy je zakryť práve prebiehajúce iné deje, ktoré majú ostať viac-menej utajené. Pričom na celom svete je to približne rovnaké. To, že sa Události ČT a na ne nadväzujúce Události, komentáře tvária serióznejšie, ako akási protiváha výplachu súkromných tv kanálov, nemení nič na skutočnosti, že ide o rovnako dôveryhodné slová a obrazy ako česko-slovenské novinové spravodajstvo z päťdesiatych rokov dvadsiateho storočia. Len je to všetko (vďaka navonok prezentovanému informačnému veku, ktorý je však v skutočnosti vekom dezinformačno infantilným) oveľa sofistikovanejšie podávané, navonok sa dokonca mnohým zdá, že sa naozaj čosi podstatné z tohto odpadu o svete aj dozvedia. A tu sa dostávam k dôvodu tej hviezdičky: aj keď ide v prípade tohto typu spravodajstva o svete o naozajstný hnoj a smetie, ktorý v skutočnosti o tom, čo ľudí trápi a teší nepojednáva, ale vyvoláva umelo vytvorené a presne dávkované stavy trápenia, bolesti, strachu, či radosti, netreba to vôbec odcudzovať, treba predsa netriedený odpad uvážlivo recyklovať, no nie? Šak keď sme už tak všetci dneska tuná zrazu v kríze morálgy a za tú potrebu morálnej obrody a revolúcie v nás (hehehe - ďalší z mediálnych žvástvov a grgov dneška), tak k tomu prihodíme aj eko a bio a hlavne všetko konzumovať v zdraví a primerane športovo zaťažený. Priatelia, nie je to na hovno, je to hlavne na zdravíčko!(26.4.2012)

• Wheelcrusher

Celej svět se zbláznil, jenom já ne:) Jako osvícenec už neshledávám rozdíl mezi seriózním a bulvárním šířením falešných skutečností! Žurnalistika je v dnešní době internetu iluzorní droga, přiživující názory a provokace zavostalý generace, který už fakt nevydejchávám, protože brání přirozenýmu mentálnímu vývoji lidstva i pochopení jediný správný skutečnosti. Každej kdo se tomu věnuje je v podstatě dementní retard a kdyby měla psychologická inkvizice fakt něco dosebe, bude i na začátku Událostí varování, že jejich sledování způsobuje civilizační šílenství. Žádnej kompromis, ani před branou Armagedonu!;)(21.8.2014)

• kubilov

Tak těmhle to už vůbec nežeru, už jsem si zvykl, že se v televizi k pravdivým a nezaujatým zprávám nedostanu, jen docela překvapilo, že tady zdejší samozvaní odborníci a mentálně postižení uživatelé střílejí hvězdy o 106. Přitom je jediný rozdíl mezi zprávami na ČT1 a Nově nebo Primě pouze to, že jsou to jiný moderátoři, zde zvláště nesympatičtí. Augustová, Voldánová a ani žádná jiná nebo jinej ničím nazaujmou.(16.10.2013)