• Vivian

Z běžně dostupných českých kanálů asi nejpřijatelnější zpravodajství, ale rezervy tu samozřejmě jsou. (Já osobně bych tahala redaktory za vlasy za hyzdění českého jazyka. Předpokládám, že všichni, kteří v ČT vytvářejí výstupy pro televizní obrazovku, by měli mít náležité vzdělání, a tudíž by měli český jazyk dokonale ovládat, a ne se v přímém přenosu dopouštět školáckých chyb.)(19.11.2013)

Jednoznačně nejserióznější zprávy na českých televizních stanicích, kde se člověk díkybohu nedočká žádných přirovnání k velikosti fotbalovým hřištím či ročnímu rozpočtovému schodku ČR, jako na Nově. A pokud smím k tomu přidat i Branky Body Vteřiny, tak tam jsem absolutně spokojený nejen s celým provedením, ale i moderátory.(1.11.2009)

• Abes

Velká slabina české televize. V tak slabé konkurenci, jestli se dají zprávy na TV Nova tímto označit... v tak slabé konkurenci mají rozhodně na víc. Souhlasím s Enšpíglem a jsem rád, že tady podobný komentář napsal páč jsem líný jako prase a nechce se mi hledat a třídit argumenty. Vlastně jsem tyhle dva pořady vyhledal jenom proto, abych se ujistil nebo vyvedl z omylu, že Události budou hodnoceny mnohem lépe jen pro to, že jde o Českou. O moc lepší než na jiných českých stanicích to není... to jsem napsal koncem roku 2011 ale sračky co nám v poslední době servíruje TéVé Noha mě nutí mentálně grcat! Proto si s radostí odskočím do studia čété. A těm kdož kritizují formát na stojáka... jedním z důvodů proč stojí je snaha to divákovi trochu zpříjemnit, předvést přirozeně vystupující moderátorky ošacené do vkusných modelů. No radost pohledět. Navíc, dokážete si představit, že by Steve Jobs při prezentaci svých vizí seděl? Přednášející, který stojí vždy upoutá více pozornosti. Tento krok hodnotím jako velmi povedený.(14.7.2013)

Nejkvalitnější zprávy které se týkají převážně ČR, bohužel to neznamená že jsou dokonalé. Objektivita by mohla být občas lepší, informace by mohli být lépe podané a tak dále. Ale postupně se zlepšují, tak uvidíme. Třeba se jednou dostanou trochu nahoru. Dávám sice 4 hvězdičky, ale jen protože jsou nejlepší v ČR, a jelikožse to nedá porovnat s filmy nebo serialy.(12.1.2011)

• Wheelcrusher

Celej svět se zbláznil, jenom já ne:) Jako osvícenec už neshledávám rozdíl mezi seriózním a bulvárním šířením falešných skutečností! Žurnalistika je v dnešní době internetu iluzorní droga, přiživující názory a provokace zavostalý generace, který už fakt nevydejchávám, protože brání přirozenýmu mentálnímu vývoji lidstva i pochopení jediný správný skutečnosti. Každej kdo se tomu věnuje je v podstatě dementní retard a kdyby měla psychologická inkvizice fakt něco dosebe, bude i na začátku Událostí varování, že jejich sledování způsobuje civilizační šílenství. Žádnej kompromis, ani před branou Armagedonu!;)(21.8.2014)

• - Během Událostí vysílaných 18. 11. 2011 přestalo fungovat spouštění obrazových příspěvků. Události tak musely být ukončeny po 19 minutách. Branky, body, vteřiny (od r. 1956) byly ale odvysílány bez technických problémů. (David7)

• - Během Událostí vysílaných 18. 8. 2012 nastal technický problém – šlo o selhání pultu ve zvukové režii. Na konci Událostí (byly ukončeny předčasně) bylo slyšet, jak Jakub Železný říká: „Ty k*ávo, už jsem zažil ledacos.Branky, body, vteřiny (od r. 1956) byly odvysílány z Velína namísto virtuálního studia. (David7)