SPOILER Dobrá práce s kamerou, dobrý výběr herců, nevadilo by ale přidat mezi oběma aktéry občas romantickou linku jo a dobré speciální efekty..... teď vážně, co na tomhle mam hodnotit? Jsou to zprávy proboha.... Sem tam na ně mrknu, NOVU vidim tak zhruba 2krat do měsíce a chčiju u toho broky, tady na ČT se to dá, ale vždy se dá něco vylepšit... Mě třeba chybí více zpráv ze zahraničí a míň keců o starostech městeček se 113 obyvateli a 59 psy, na to jsou události v regionech, chci novinky, které hýbou celým Českem a nejen Horní Dolní....(30.1.2014)

Svého času naprostá špička v kategorii zpravodajství. Bohužel kvalita má poslední dobou hodně klesající tendenci. Zřejmě to má co do činění i s nejvyšším vedením České televize (např. osobou generálního ředitele). Kariéra v komerční televizi prostě člověka ovlivní. Hlavní "zprávy" začínají být dělány trochu více "pro oko" než pro informovanost diváka. Přepojení ze studia na reportéra v terénu mi kolikrát přijde naprosto samoúčelné. Většinou jen zopakuje to, co už se člověk stejně dozvěděl.(26.11.2013)

Ač tuto relaci nemám toliko nakoukanou, zejména proto, že u nás jsem musel koukat buď na předzprávové pořady a pak na Televizní noviny, nebo nekoukat na televizi vůbec. Chtěl jsem být v obraze, tak jsem koukal aspoň na to, ovšem odpolední a noční relace jsem s oblibou sledoval, různé zpravodajské pořady na ČT2/24/4 mám taky v oblibě, částečně proto, že jdou mimo mainstream, v čemž se ČT1 snaží napodobovat Novu a Primu (bohužel) a částečně, že mě to zajímalo.(6.3.2010)

• Jara.Cimrman.jr

Jednooké Události jsou mezi slepou konkurencí jednoznačným králem. Nicméně od 1. 5. 2004 ztratily objektivitu a vytrubují do světa euroamerický názor na světové i domácí dění. Od té chvíle jsou pro mne pouze "oficiálním" úhlem pohledu a o tom, co se skutečně stalo si pak raději přečtu na nezávislých serverech. Ty se sice netváří tak profesionálně, ale alespoň nevytvářejí zjednodušený model černobílého světa, ve kterém je za každých okolností Rusko špatné, USA udatné a multikultura prospěšná.(4.10.2016)

• Marek1991

No bratia, musím vám povedať, že vy ste tiež nevyhrali tým vaším spravodajstvom asi tak ako my s tými našimi. Strašne veľa propagandy. Ľudia si myslia, že tá skončila pádom opony, ale sú na omyle. Je tu ďalší "izmus" a propaganda tentokrát opačným smerom pokračuje. Veľa jednostranných pohľadov, asi tak ako u nás. Či už na Rusko, Juhosláviu, blízky a ďaleký východ. Západ ako vždy velebený. Domáca scéna je trocha lepšie spracovávaná, ale aj tak na odpad. Je to bieda a to takmer vôbec pravidelne nepozerám vaše komerčné televízie. Dúfam, že sa to časom zmení, ale to neviem, či si na toto potom spomeniem a hodnotenie zmením. Zatiaľ, pre mňa len polopravdy. Odpad!(30.12.2011)

• - Během Událostí vysílaných 18. 8. 2012 nastal technický problém – šlo o selhání pultu ve zvukové režii. Na konci Událostí (byly ukončeny předčasně) bylo slyšet, jak Jakub Železný říká: „Ty k*ávo, už jsem zažil ledacos.Branky, body, vteřiny (od r. 1956) byly odvysílány z Velína namísto virtuálního studia. (David7)

• - Během Událostí vysílaných 18. 11. 2011 přestalo fungovat spouštění obrazových příspěvků. Události tak musely být ukončeny po 19 minutách. Branky, body, vteřiny (od r. 1956) byly ale odvysílány bez technických problémů. (David7)