• Jara.Cimrman.jr

Jednooké Události jsou mezi slepou konkurencí jednoznačným králem. Nicméně od 1. 5. 2004 ztratily objektivitu a vytrubují do světa euroamerický názor na světové i domácí dění. Od té chvíle jsou pro mne pouze "oficiálním" úhlem pohledu a o tom, co se skutečně stalo si pak raději přečtu na nezávislých serverech. Ty se sice netváří tak profesionálně, ale alespoň nevytvářejí zjednodušený model černobílého světa, ve kterém je za každých okolností Rusko špatné, USA udatné a multikultura prospěšná.(4.10.2016)

• Yarwen

Neobjektivní, cenzurované a rasistické zprávy. Nejdříve jsem doufal, že to jsou jen zřídkavé šmouhy na kráse mého oblíbeného zpravodajství, nyní se rozčílím, kdykoliv je náhodou pustím. Je vskutku nutné překrucovat skutečnosti ve prospěch jedné menšiny? Kde jinde hledat objektivitu, než ve veřejnoprávní televizi?(24.1.2011)

Dovolte mi sestavit koláž z útržků zdejších komentářů. "Televizní zprávy nemají na ČSFD co pohledávat a hodnotí je jen honiči hvězdiček. Výjimka budiž udělena těm, kteří si Události vyhledali a) proto, aby se přesvědčili, jak si stojí v porovnání s Televizními novinami. A při té příležitosti si nahonili jednu hvězdičku. b) proto, aby nám sdělili něco o hromadě sraček, kterou by za normálních okolností ignorovali, načež si k té hromadě sami čichnou a taktéž si nahoní hvězdičku. Vlastně odpad, ale ten se také počítá. c) proto, aby nám sdělili převratnou myšlenku, že Nova by si měla vzít příklad." Nevím, jak je to se stranickým zaměřením; politické exhibice mě nechávají chladným. Já od zpráv očekávám jen tolik, že se srozumitelně dozvím, co se stalo. Úsudek je pak na mně.(30.1.2012)

• KASUGI

Vítejte v totalitě. Opět. Když onehdá čt1 označila tisícovku důchodců a rodičů s dětma ve Vansdorfu jako pár stovek neonacistů, byl to slabý čajíček proti tomu, co se v čt dějě od "uprchlické" (a ukrajinské) krize. Má cenu rozepisovat? Rozumný člověk si pravdu najde sám, muslomrdi a pražskokavárenská verbež dá pět hvězd.(29.11.2015)

Svého času naprostá špička v kategorii zpravodajství. Bohužel kvalita má poslední dobou hodně klesající tendenci. Zřejmě to má co do činění i s nejvyšším vedením České televize (např. osobou generálního ředitele). Kariéra v komerční televizi prostě člověka ovlivní. Hlavní "zprávy" začínají být dělány trochu více "pro oko" než pro informovanost diváka. Přepojení ze studia na reportéra v terénu mi kolikrát přijde naprosto samoúčelné. Většinou jen zopakuje to, co už se člověk stejně dozvěděl.(26.11.2013)

• - Během Událostí vysílaných 18. 11. 2011 přestalo fungovat spouštění obrazových příspěvků. Události tak musely být ukončeny po 19 minutách. Branky, body, vteřiny (od r. 1956) byly ale odvysílány bez technických problémů. (David7)

• - Během Událostí vysílaných 18. 8. 2012 nastal technický problém – šlo o selhání pultu ve zvukové režii. Na konci Událostí (byly ukončeny předčasně) bylo slyšet, jak Jakub Železný říká: „Ty k*ávo, už jsem zažil ledacos.Branky, body, vteřiny (od r. 1956) byly odvysílány z Velína namísto virtuálního studia. (David7)