patbat

Tom Hardy mě baví, moc dobrej herec, do role Eddieho se hodí náramně. Super vtipný ceny, až tak, že jsem byl překvapenej. Konverzace mezi Eddiem a Venomem nemají chybu. Viděl jsem nadabovanou verzi, ale i tak jsem spokojený. Efekty a hudba vypilované na 99,9%. Moc velkých šancí jsem tomu nedával, ale jsem příjemně překvapený. Ale pár věcí by se samozřejmě dalo vytknout, i tak dávám zasloužené 4*. ()

Durdas

Tak za mě, byl film naprostá paráda a pecka k tomu! Na film jsem se těšil a nezklamal mě! Hardy a Venom naprostá bomba. Líbilo se mi zpracování, tak i hlas pro Venoma. Na příběhu nevidím vůbec nic špatného a mě se líbil. Prostě super film s Venomem a těším se na pokračování. ()

Spacestone

Venom je klasická akčňákovka s výbornýma hlavníma postavama ale bohužel nic víc. Což by nijak nevadilo ale doufal jsem ve více hororovější film s temnější atmosférou, neříkám že jsem se vůbec nebál, u některých scén jsem trochu napnutej byl, ale těch scén tam bylo opravdu málo. Ale vypadá to tak že Tom Hardy se mi do hlavy už navždy zapíše jako Eddie, ovšem na druhou stranu Rize Ahmeda jako Carltona Drakea rychle zapomenu, protože nebyl vůbec ničím zajímavej. A tak celkově jsem se nenudil, naopak mě humor opravdu bavil a akční scény byly výborné, a jsem rád že jsem viděl tvář Woodyho Herrelsona, protože obsazení tohoto pána je asi jedno z nejlepších rozhodnutí co filmaři mohli udělat, takže celkově film doporučuju, a snad se dočkáme pokračování, protože jestli jo, tak to bude masakr. ()

Nadirah

Byla jsem velmi mile překvapená. Do všech důležitých rolí vybrali charismatické herce a film působil věrohodně. Nepřipomínal mi klasický akčňák, ale spíše takovou oddechovku. Jak Venom, tak Eddie jsou spíš, než neohrožení hrdinové říznutí gigolem dvě malá paka, se kterýma je kopec srandy. Oceňuji, že i konečnou bojovou scénu vzali trošku hopem a nepřemrštili jí. Místo zdlouhavých rvaček tam šoupli pár fórků na víc. Konec trošku naznačuje, že by mohlo být i pokračovaní, což bych uvítala. ()

blondboss

Určite sa dá súhlasiť s tvrdením, že toto nie je najlepšia Marvelovka, ale jedným dychom sa dá povedať, že je jedna z tých najvýživnejších a jedna z tých, ktorá proste diváka baví celý čas bez nejakých výrazných hluchých miest. Tom Hardy si konečne užil svoju postavu vo veľkom a uhral to parádne. Michelle Williams tam bola v zásade len za peknú, ale celkovo im to celkom šľapalo. Niektoré scény boli coolovo vtipné, niektoré zase ako namakaný digitálny sajrajt a niektoré zas zbytočne naťahované. Celkovo ale určite odporúčam a Marvel opäť raz nesklamal. 75 % ()

The_soloist

Deadpool byl revoluce, která mnohým otevřela oči svou brutalitou. Ve spojení s antihrdinou. Do té doby po tom nikdo moc neprahl. Venom by asi byl lepší, kdyby se krví a násilím nešetřilo a samozřejmě Bluray verzi vítám. Na druhou stranu jsem to během sledování ani nepotřeboval, protože Venom dokázal, stejně jako Deadpool, že to funguje zase jinak. Jedná se o maximální hranici, kterou přístupnost do 13 let nabízí. Stále se jedná o mimozemšťana, který žere mozky a mluví sprostě. Také mi nevadil menší počet efektů, protože Tom Hardy je dobrý herec a dokáže takové množství prostoru utáhnout. Také mě mile překvapil, že dokáže být až takhle vtipný. Dialogy Eddieho a Venoma tahají samotný snímek až do nebeských bran. Samozřejmě se dá vytknout slabší úvod a pár hluchých míst, ale rozhodně celkové hodnocení neodpovídá většině novinářských recenzí. Ukončil bych to tím, že Tom Hardy a Venom mají na to v budoucnu o parník překonat první snímek a vytvořit nějaký masterpiece. Ale muselo by se už asi jednat o Rkovou verzi a také by to chtělo silnějšího záporáka. A Woody by na to s Carnagem určitě měli. ()

katka74

Prostinký scénář. Tom Hardy je k zulíbání, na něm všechno stojí a padá.... A Venom je sympaťák. Tři hvězdy pro ně dva a jejich rozhovory (monology??), jinak nic moc. ()

Hammond

Můj oblíbený padouch se dočkal vlastního filmu, který předčil moje očekávání. Ti, kteří vyčítají jednoduchý a místy zkratkovitý scénář mají samozřejmě pravdu, ale to asi zapomněli, na jaký film jdou, a co od něj mohou očekávat. Komiksovky jdou v poslední době celkem na jedno brdo, a tato je zkrátka jiná. Takže se uvolněte, neberte to tak vážně, a nechte se bavit skvělou a místy i vtipnou podívanou :) ()

Chromeskull

Nejlepší z letošních kino návštev 2018.Výborný Tom Hardy,vynikající akce a super soundtrack!Marvel opět překvapil. Btw. Doufám že bude pokračování.:)Sejmout Venoma může už jen Halloween!Film roku.:) ()

Dejf4

Těžko hodnotit...Moc toho nefunguje. Zachraňuje to jen dvojice Eddie / Venom v podání Hardyho. V Tomovi je síla celého filmu a to až taková, že jste schopni na všechny neduhy zapomenout. 5/10 (Kino) ()

Aeres

Pro všechny ty remcaly, kterým se zdál film moc ucajdanej, bez příběhu, a kterým z nějakého důvodu činilo enormní potíže pochopit děj. Co jste čekali? Krevety? Venom je zasazen jako sólovka do univerza, ve kterém neposkakuje otravný pavouk, ani se neprohánějí další Avengeři, a jako takový musí znovu nalajnovat svět, který je svým způsobem "pokřivený" paralelními universy. OK, bylo vám 20 minut kecání na začátku moc a chtěli jste vidět okusování hlav od titulků? A chtěli jste k tomu i nějaký pěkný recitál, aby to mělo dostatečnou uměleckou úroveň? Fajn. I přesto vám musím poděkovat. Na film jsem díky bědování zdejších paniček šel s tak nízkým očekáváním, že dávám rovnou 5*. ()

ESNYR odpad!

Zařadil bych to někam za Batman v Superman, jak co se týká tmy (polovinu filmu není nic vidět) a nepřehlednosti děje (vlastně ani pořádně nevím o čem to mělo být), tak i příběhem, ve kterém se mi jako divákovi neznalém předlohy, nikdo ani nesnažil nic vysvětlovat. Prostě tady je nějaký sliz a spadl sem v raketě (nevím co to bylo za raketu, nevím co zkoumala, nevím kde přišla k asi 5 slizounům, nevím prostě nic) Venom je špatně natrikovaný a jakmile začne boj, připomíná ze všeho nejvíc Bayovy přeplácané Transformery, kdy nevíte co se děje, kdo koho mlátí a kam se ztratilo pár dalších postav, které tam ještě před 5 vteřinama byly, aby to skončilo střihem na úplně jinou scénu ve které nemám tušení proč, se oběvuje ženská verze venoma a celé to končí přeplácaným trikovým maglajzem, při kterém jsem si vybavil tančící zelené želé z filmu Flubber. Venom sám pak vypadá jak halloweenský kostým, a vůbec z něho nešel ani strach ani nějaké obavy. Venom je odfláknutá sračka, která si zaslouží tak maximálně odpad. ¤¤ Pokud budeme pozitivně a nadšeně hodnotit tyhle pokusy od studia, které už několikrát dokázalo pohřbít kvalitní námět, nemůžeme se divit, že vznikají takové sračky jako je Venom. Marvel studio, se musí určitě strašně stydět za to, že to někdo spojuje právě s jejich značkou. ()

wallax

Nebolo to zlé, no pred takými 15 až 20 rokmi by to bola bomba. Dnes len úvod do sveta Venoma a aj to skôr formou rodinnej komédie (ako to už býva zvykom, R-kový rating by tomuto typu filmu jedine prospel). ()

Kraven bude první komiksové eRko od Sony

Kraven bude první komiksové eRko od Sony