GoodStenly

První půlka filmu je nebetyčná nuda, ale pak se to konečně rozběhne, akce střídá smích a hlas Venoma je prostě božííí... Dávám 80% ()

KatInTheBox

Jediné pozitivum je Tom. Michelle mohli klidně úplně vynechat, nechápu jaktože takhle super nesympatická herečka ještě furt dostává role. Za mně měla první a poslední projev uvěřitelných emocí ve Zkrocené hore, od té doby má v podstatě neměnný výraz. No asi že je "skorovdova" po Ledgerovi, tak ji z lítosti občas někdo něco podsune aby neumřela hladem. Film je jinak neutrální - neurazí ale ani nijak nenadchne, jako křoví k večernému žehlení prádla ale ujde. ()

darius1706

Začnu tím nejhorším - kde sakra berou ty od pohledu protivné, nehezké herečky do hlavních rolí? Ale zpět k filmu, vlastně to nebylo až tak zlé, nebýt chvílemi nesmírně uspěchaného scénáře a ještě trochu více nápaditosti. No a chyběl mi nějaký dobrý záporák. Ten jednoraňák, co se pak z joudy stal silnější mimozemšťan, to prostě být nemohl. No, hláškovalo se celkem dobře, takže lepší průměr. ()

W4C

Tenhle snímek má dvě velké výhody a to rychlost s jakou je vyprávěn, protože si divák nestačí všímat, že je vcelku stupidní a druhá je ústřední herecká dvojice „doktor Hardy a pan Venom“, se kterými si užijeme nejednu akční i vtipnou scénu. Jako jednohubka na pozdní sobotní večer je to v pohodě. ()

ricardo2803

Tak jsem na doporučení jedné známé zhlédl Venoma. Začátek byl poměrně slibný a pak se to rozjelo. Bohužel z kopce. Vůbec jsem nepochopil, komu je tenhle film určený. Jestli dětem, milovníkům comicsů, hororů... Netuším. Co mě obzvlášť sundalo, byly dialogy. Fakt katastrofa. Ani nevím za co dávám tu jednu hvězdu... ()

Suzzie

Neni to vrchol kinematografie, ale uplne nejtragictejsi to taky neni. Klicove story jsme uz videli v milionech jinych filmu, ale zabavne to bylo a nevadilo mi na to koukat. Proste hooodne slabsi Deadpool, ale porad koukatelny. ()

vierka0078

nechala som sa uniest :D za mna plnych 5..pre vtip...zapletku ( sice bolo nam vsetkym jasne ako to dopadne) ...za hercov..ale hlavne za to ze aj ja chcem svojho venoma :D perfektna rozpravka ()

Elanornegra

Oddychova zabavna jednohubka. Ak nie su velke ocakavania o to lepsie. Pekne predvedenie Venoma. Hardy spokojnost. Zvysok samozrejme klise, ale aj vdaka vnutornym monologom a rychlemu tempu. 80% ()

sophianne

Nejsem žádný nadšený fanda do komiksů, je to prostě žánr jako každý jiný. Venom není žádná intelektuální zábava, což mi dnes naprosto vyhovovalo. Venom je film, který vás pobaví, jak ve smyslu zábavy, tak se prostě budete chtít dívat až do konce. Jen to. Prostě ten film splnil, co jsem od něj čekala a vlastně místo čtyř hvězd dávám všech pět právě, že to byl komiks, ale vůbec mi to nepřišlo naivní nebo snad přehnané. Jestli tomu něco vytknu, tak že by si ten příběh a hlavně ta podívaná zasloužila tak moc nespěchat a klidne o půl hodiny delší stopáž by tomu dodala větší rozměr. ()

TheFilmThief

Pro ty, co už jsou unavený z barevných šutrů a muskulárních hezounů, chránící naši planetu před blbounama všeho druhu, co stojí o naši planetu plnou plastu a CO2. K filmu mě víceméně přivedl jen Tom Hardy. FIlm je dobrej. Novinář bez práce a snoubenky, protože nedokázal držet pusu. Nyní se potýká s malým monstrem uvnitř sebe. Nezajímá mě, kde byl celou dobu spider-man, protože tu neměl rozhidně co dělat. Přišlo mi, že v tomhle filmu, bylo všechno tam, kde mělo být. Byla to skvělá oddychovka od toho typického marvel-klišé a ani ne moc dlouhá. Pravda je, že hrdinů už taky máme dost a ukázat lepší stránku jednoho padoucha taky není špatné. ()

Pepa.Pepina

Abych pravdu řekl filmy dle komicsu mě moc neberou. Je to většinou jen výplň večera, lepší než dloubání v nose. V čem byl Venon lepší než ostatní? V ničem ale přesto mě bavil. Venon je prostě típek :-) 4+ ()

hovnocuc

souhlasim tady se spoustou kolegů, že je to moc zvláštní a rozporuplnej film. Na jednu stranu mě to uplně nenudilo, myšlenka slušná, některý scény zajímavý, triky poutavý, Hardy si to užíval, na druhou stranu zpracovaný dost chabě, ve finále jsme děje jako takovýho jsme moc neviděli, trochu rozpačitej průběj a ostatní postavy marně zahraný... nicméně nejsem uplně příznivcem tohohle žánru a přesto nelituju času, kterej jsem u toho strávil... takže až nebude večer co dělat, bude te mít moc vyždímanej mozek na nějaký filozofie a chuť na něco alkoholu, nebojte se toho... ()

bonsetti

Ze začátku velmi dobrý, začal jsem přemýšlet o 5*, ale pak to zkazily nesmyslné akční scény - bohužel je to vystavěné pouze na nich. Mimozemšťan jako sliz je skvělej, ale jako zubatá příšera směšnej. Tím to zkazili. Souhlas s: Enšpígl ()

bedsore

Ten film nedává smysl. Jen při trochu hlubším zamyšlení se a hledání důvodů a původu děje a konání postav jsem jako divák nedostal uspokojivou odpověď. Všechna ta naivita, zkratkovitost, ledabylost až skoro hloupost koukající z každýho záběru se rázem vytratila pod tíhou domněnky, že to byl nejspíš záměr. Záměr nebrat se vážně, až skoro si ze sebe utahovat. Aspoň tak si to můj vnitřní hlas začal při sledování vysvětlovat a v tu chvíli jsem si to znenadání začal užívat. Obzvláště po spojení Toma Hardyho a Venoma v jedno tělo mi z toho vznikla bláznivá akční jízda ve stylu Jean-Paula Belmonda v jeho akčně komediálních výstupech v Muži z Acapulca či Veselé Velikonoce. Někdy je třeba změnit úhel pohledu a zbavit se vlastních představ a očekávání. ()

Ankroth

Až překvapivě dobré. Dej tu svižně odsýpá, triky se povedly na jedničku, Hardy s Venomem trousí hlášky jako o život a akce je také slušná. Jako úvodní film dostačující, příště ale trochu víc přitlačit na pilu. P.S: Kroketky a čokoládička! :D ()

Gan.s.dalf

Zajímavý anti-hrdinský snímek se zajímavým příběhem a průměrnými hereckými výkony. Režisér není něčím výjimečný, ale ani nezklame. Samozřejmě že má film chyby a některé záběry nejsou tak dobré. Super popcornovka na jeden pohodový večer. 7/10 ()

Ramana

Příběh slabomyslný, triky dobré, jen mi připadá, že tvůrci se nemohli rozhodnout, zda natočit akční SF, nebo horor, nebo komedii - podle toho to dopadlo. ()

TurboEdmund

Snímek Venom jsem ohodnotil 4/5. A to z důvodu, že film nabízí skvělou podívanou jak pro fanouška akčních filmů, tak i komedií. Film nabídne přehršel akčních scén, ale také spousta vtipných a zábavných momentů. Proč ne 5/5? Jednu hvězdičku srážím, kvůli ne úplně vždy stoprocentně propracovaným efektům. Celý film stojí na skvělém výkonu Toma Hardyho. Zbytek herců tak stojí v jeho stínu. Ani samotný Riz Ahmed není úplně důstojným protivníkem pro Venoma. Film ale zaujme a proto si myslím, že se máme na co těšit v podobě druhého snímku Venoma. ()

Kraven bude první komiksové eRko od Sony

Kraven bude první komiksové eRko od Sony