Chlupatá odplata

• USA Furry Vengeance (více)

Dan Sanders (Brendan Fraser) se kvůli práci přestěhuje i s rodinou z Chicaga do oregonských lesů, kde má dohlížet na stavbu zdánlivě ekologického projektu. Zpočátku si myslí, že největším problémem pro něj budou zhýčkaná manželka (Brooke Shieldsová) a pubertální syn (Matt Prokop), jenž má z přírody panickou hrůzu. To ovšem ještě netuší, že se kvůli své nové funkci stal nepřítelem č. 1 pro všechna místní zvířata, která se nehodlají svého domova vzdát bez boje! Divoká stvoření z místních lesů ztrpčují Danovi život na každém kroku. Ničí jeho práci, rodinný život i oblečení. Zoufale se brání útokům perfektně organizované zvířecí armády. Postupně ale zjišťuje, že jsou jeho pokusy zcela marné a navíc mu nikdo nevěří. (oficiální text distributora)

Epikuro

Chápu nadsázku, chápu, že film může být postaven i na fikci zvířecí superinteligence, chápu, že film má nějaké ideologické zaměření a enviromentalita je aktuálně "cool", ale chybí-li tomu všemu trocha logického propojení, tak se jedná jen o lacinou a hloupou americkou show, která nešikovně hraje na efekt a pokouší parazitovat na všem, co očekává, že diváci chtějí vidět. Pro mě je to jako dort od pejska a kočičky, a tím kdo jej má sníst tentokrát není bohužel velký zlý pes, jako je tomu v příběhu Josefa Čapka, ale dětský divák od rodičů, kteří nemají dost zodpovědnosti a nechají svou ratolest se na toto dívat. Nemou se ale pak divit, že jejich dítě bude mít v budoucnu po této americké laskomině asi pěkný galimatyáš nikoliv v žaludku, ale v hlavě. ()

andydufrsn odpad!

Napřed jsem si, podle názvu, myslel, že půjde o nějaké naturální porno a pak jsem si přál , aby to bylo aspoň to naturální porno. Myšlenkovou úrovní se tahle „komedie“ od toho zmiňovaného „žánru“ zas tolik neliší…. ()

trotlicek odpad!

A můj bráška se smál a smál. A jeho velký bráška se smál a smál, jak je možné se takové pitomině smát a smát. Jde to - jak je vidno. Film je naprosto směšná parodie na Doolitla a všechny možný rádoby Animal bijáky. Když Amerika netočí sračky o mimozemšťanech, tak točí sračky o zvířatech. Hollywood - let's make Amerika great again. ()

Fujin

Děsná volovina, diváctvo do 12ti let se občas možná bude uculovat. Jinak je to těměř nekoukatelný, ale zase procvičíte očiska jak je budete každý 2 minutky dávat v sloup. Animace zvířátek děsná. ()

DiDu

Jen více takových filmů, prosím. Považuji se za intelektuální ženu, ale mám takovou libůstku, že jak někdo ve filmu upadne, bavím se jak děcko. Tento film je od začátku samý pád a komické utrpení, takže o zábavu bylo postaráno. Tím spíš, že hlavní bídáci jsou mýval lasička a skunk komiksového řazení a kromě Brendana to hvězda Brooke schytá taky. Taneční finále je best. Hvězda v hodnocení dolů za to nutné moralizování, které nepříjemně vyčnívá z celého konceptu. Parodický skeč na konci mi ovšem hodně spravil náladu. ()