Chlupatá odplata

• USA Furry Vengeance (více)

Dan Sanders (Brendan Fraser) se kvůli práci přestěhuje i s rodinou z Chicaga do oregonských lesů, kde má dohlížet na stavbu zdánlivě ekologického projektu. Zpočátku si myslí, že největším problémem pro něj budou zhýčkaná manželka (Brooke Shieldsová) a pubertální syn (Matt Prokop), jenž má z přírody panickou hrůzu. To ovšem ještě netuší, že se kvůli své nové funkci stal nepřítelem č. 1 pro všechna místní zvířata, která se nehodlají svého domova vzdát bez boje! Divoká stvoření z místních lesů ztrpčují Danovi život na každém kroku. Ničí jeho práci, rodinný život i oblečení. Zoufale se brání útokům perfektně organizované zvířecí armády. Postupně ale zjišťuje, že jsou jeho pokusy zcela marné a navíc mu nikdo nevěří. (oficiální text distributora)

Potjoc

Díval jsem se na různé nízkorozpočtové americké filmy a tento je můj nejoblíbenější. Už pár minut po začátku byla vtipná zápletka, jak syn hlavní postavy zařval kvůli počítači. Jak já jsem se bavil při tom, jak ta zvířata dělala naschvály Danovi. Moje nejoblíbenější je, jak se probudil po hrůzném snu o mývalech, a pak viděl namísto své ženy hlavu mývala a zase se probudil. Dokonce i před koncem filmu byla vtipná scénka. To se u málokterých amerických filmech tohoto typu děje. Tak mě ten pobavil, že jsem se musel dívat na reprízu vysílané druhý den po prvním odvysilání. ()

Sansnom70

Také jsem od tohoto filmu očekával více. Víc akce, více humoru. I hlavní hrdina mě trošku vyděsil. Nevím jestli to je jen tou rolí nebo jestli skutečně tolik přibral. Když si ho připomenu třeba v Mumii nebo Cestě do středu země, tak přibral aspoň 30 kg. Prostě mi tam chyběl jeho šmrnc. ()

Stinger78

Uřvaná záležitost s vyšumělým Fraserem a bandou digitální zvěře. Přes hoďku mezi nimi zuří boj, poté kýbl morálu a kámoši. Pro děti fajn, pro ty, co už mají občanku utrpení. ()

Dragoon

Už dlouho jsem tuhle komedii neviděla, ale ani po letech se nic nezměnilo. Absolutně úžasná komedie, smála jsem se od začátku až do konce. Brendana Frasera miluju, už od doby co jsem ho viděla v Mumii a opět mě nezklamal. ()

Fraktální odpad!

Tolerovat hodnocení vyšší než dvě hvezdičky se dá pouze u dětí mladsích 10 let, osob mentálně zaostalích, rodílích američanů a jiných nesvépravných lidí. Tímto prohlašuji, že proti výše uvedeným skupinám nic nemám i sebe si dokážu představit v určitém věku , kdy by se mi to líbilo... ale každý normální člověk vidí že tohle je proste nehorázná blbost ()

dadiak22

Príjemná oddychová komédia. Mila, vtipná a ešte by som našiel veľa pomenovaní. Keby tam nebol Branden Fraser tak by sa jednalo o prepadák. 55% ()

omega_SK odpad!

Možno tak pre malinké deťúrence postačí, ale aj to dosť pochybujem, že by na to vydržali pozerať do konca. ()

Martyrium odpad!

Doteraz neviem pochopiť ako sa Brendan Fraser mohol na takéto niečo dať. Áno už v minulosti pôsobil v určitých trošku trápne komediálnych filmoch, ale toto je prešlap naozaj obrovský. Ak malo ísť v "Chlupatej odplate" o komédiu, tak naozaj nechápem, kde sa v tej trápnosti a infantilnej grotesknosti nachádzala. Film postráda akúkoľvek logiku, čo sa týka myšlienkových postupov jednotlivých postáv a čo je ešte dôležitejšie postráda akúkoľvek emóciu. Či už ide o radosť, šťastie, súcit, smútok, také niečo od tohto "diela" nečakajte. Jedná sa o bohapustú hlúposť, ktorá nikdy nemala vyjsť na svetlo sveta, proste a jednoducho je to naprosto zbytočný film a zbytočne vyhodených aj tých málo peňazí, ktoré do toho vrazili. ()

dutchess40

Můj syn se všem hloupostem ve filmu smál a i mne pár scének pobavilo. Film měl především za cíl pobavit dětské obecenstvo a svůj účel plně splnil, díky tomu je mé hodnocení 5!! ()

Citronnek odpad!

Pro mě až příliš, nevkusné, nezábavné a trapné .. Kam se vytratil starý dobrý Rick O'connell je mi záhadou, ale tohle opravdu Brendan Fraser natáčet neměl .. ()

ladymarmelad

Tento film je podle mě o ničem. Nevím jestli se autor snažil o zviditelnění toho, že příroda se musí chránit nebo o co mu v tomto filmu vlastně šlo? Už od začátku mě to nebavilo. Snažila jsem se koukat, tak po půl hodině sem to musela vypnout. Podle mě tenhle film není ani pro děti jelikož ty podle mě nepochopí o co v tomto filmu jde. Herecké obsazení je tam dobré a proto mě zklamalo, že na tomto filmu je dobré jenom to. ()

kyzi

Klasická Americká blbina. Má to jednu výhodu, když je film o ničem tak nemusíte přemýšlet. U tohoto rádoby vtipného rodinného snímku jsem se aspoň občas zasmála. ()

JARDAHONDA

Skvělá rodinná komedie plná neodolatelných gagů vás naučí, že pokoušet se bojovat proti matce přírodě, je předem prohraná bitva. Brendan Fraser musí coby stavař nového projektu obytných domů čelit vzdoru těch, kteří jsou na místě stavby doma. Těch, kteří už nebudou couvat a kteří neváhají proměnit míto, kde žijí......... v bojiště! ()