Chlupatá odplata

• USA Furry Vengeance (více)

Dan Sanders (Brendan Fraser) se kvůli práci přestěhuje i s rodinou z Chicaga do oregonských lesů, kde má dohlížet na stavbu zdánlivě ekologického projektu. Zpočátku si myslí, že největším problémem pro něj budou zhýčkaná manželka (Brooke Shieldsová) a pubertální syn (Matt Prokop), jenž má z přírody panickou hrůzu. To ovšem ještě netuší, že se kvůli své nové funkci stal nepřítelem č. 1 pro všechna místní zvířata, která se nehodlají svého domova vzdát bez boje! Divoká stvoření z místních lesů ztrpčují Danovi život na každém kroku. Ničí jeho práci, rodinný život i oblečení. Zoufale se brání útokům perfektně organizované zvířecí armády. Postupně ale zjišťuje, že jsou jeho pokusy zcela marné a navíc mu nikdo nevěří. (oficiální text distributora)

URBAN

Celkem jsem se bavil ani nevím proč , když je to taková blbovina , ale člověk se zasměje a to ke štěstí stačí . ( 19.12.13/MAC ) ()

miguel_111

Priemerná rodinná komédia zo zvieracieho prostredia z nie veľmi oslnivými hereckými výkonmi, hoci celkom sa mi páčila mimika a gestikulácia zvieracieho zoskupenia na čele z otravným a stále sa ksichtiacim mývalom, ktorý zo svojou partou lesných tvorov znepríjemňujú život Brandnu Fraserovi. PS: "Nenaserte lesní tvori" Pre mňa 50% ()

Tyny

Na filmu jsem byla v kině a už tenkrát jsem se proklínala, že jsem vůbec někam chodila. Kumble poslední dobou nějak v režírování zaostává, když si vzpomenu na Velmi nebezpečné známosti a nebo Miluji tě k sežrání, tak je to úplně jiný šálek kávy. Tohle je fakt propadák. ()

ecceHOMMO

Tak asi takto: Frasera ja nijak zvlášť nemusím, a filmy v ktorých hrá nepovažujem za skvost kinematografie...a tento komediálny snímok sa z tohoto radu nevymiká....ale na druhú stranu, nech môj odpor k deju a príbehu bol akokoľvek veľký, zvieratká si ma postupom času čoraz viac získavali a zmiernili tak nepriaznivý pohľad na Chlupatú odplatu....Resumé: nech nežerem: */** ()

st.verka

Jo, je to blbina, ale některé scénky se fakt povedly a já se párkrát parádně zasmála. A to se mi u každé komedie nepovede.. Takže u mne si to ty 3* zasloužilo. ()

DivX

Znova, znova a znova se zvířata snaží nějakým způsobem vyštvat člověka! Připadá mi to, že tyhle scénáře se snad dělají po stovkách či tisících přes kopírák! A proto Vás tady nic nezaskočí! Není zde snad nic co by jste nemohli vidět nebo slyšet v jiných filmech! Brendan Fraser klesá pořád níž a níž! 40% (děj: ** vtip: *** akce: * herci: **) IMDb.com: 3,1/10 ()

filmmovier

Příjemná oddychovka na sobotní večer, příjemně jsem se pobavil i když jsem čekal o malinko víc. Příjemné gagy a humorné situace mě dalo by se říct uzdravili, ten den mi bylo blbě:D. Brendan Fraser je dobrý herec a jeho filmy jsou obvykle dobré taky a přiznávám, že tenhle je trochu slabší, ale to nic nemění na tom, že jsem se bavil fakt dost dobře. Ten mýval je borec, vrána taky a skunků bylo moc. Ovšem zábavy tak akorát a přece jen to mělo konec, taký jaký jsem si přál, takže přijemná záležitost. Nevím, co ještě napsat, snad jen - další podceněnej a podhodnocenej film, za mě 75%. ()

kinghome

Takovouhle sračku už jsem dlouho neviděl. Příběh totálně o hovně a trapnej humor, který mě donutil usmát se možná dvakrát. To je všechno. Ani nevím za co dávám jednu hvězdu. Prostě jsou větší odpady než tohle. ()

Lachtaan

Pro děti asi příjemná komedie, jejíž procenta jako dospělý člověk s diametrálně odlišným vkusem naprosto chápu. Film jsem ale viděl kdysi dávno v televizní premiéře a v té době jsem patřil právě do cílovky takových komedií. Na pár vtipných okamžiků si ale ještě vzpomenout dokážu. ()

uiu

Nechápu, jak někdo může dát odpad. Jedná se o pouho-pouhou rodinnou komedii, u které se nemusí nijak přemýšlet a to je účel tohoto filmu. Své si splní - je směšný, hravý, zaměřený v prvé řadě na dětského diváka a jeho rodiče. A o to přece jde. Snad jste od toho nečekali nějakou hlubokou myšlenku a herecké výkony hodné Oscara? Já se pobavila a ty lumpárny, co zvířátka prováděla Brendanovi Fraserovi splnily své poslání. Pro rodinné odpoledne u televize jak dělané. PS: Obrovské plus (tedy alespoň podle mě) je, že zde zvířata nemluví jako v jiných infantilních rodinných komediích. ()

lennyd

Dan Sanders (Brendan Fraser) cítí velkou příležitost ve své práci. Od svého šéfa dostává úkol, zprostředkovat výstavbu rodinných domů uprostřed Oregonských lesů. Přesvědčí manželku i syna, a i přes jejich nechuť opustit velkoměsto se přestěhují do ukázkového domu v lesích. Jenže v průběhu výstavby se začínají dít podivné věci, a Dan brzy zjišťuje, že se zvířecí osazenstvo lesa spojilo, a hodlá lidi ze svého rodného lesa vystrnadit. I když jej ostatní považují za blázna, Dan vyhlašuje zvířectvu válku, kterou, jakožto pán tvorstva nemůže prohrát. Nebo ano ? ... Bezvadná ekologická agitka, zvlášť pokud je vám méně než 10 let, nebo případně milujete Brendana Frasera (i když se tváří jako naprostý idiot). Pokud ale žádný z výše zmíněných bodů nesplňujete, budete se u filmu (až na pár povedených scén) docela nudit, a čekat na ono _velké poučení_ (c), které samozřejmě film také obsahuje. Na druhou stranu, zvířátka jsou docela sympatická, takže přece jen nějakou tu hvězdičku filmu dám... ()

oveckaoa

Hodně slabá komedie s trapnými scénami (Bruce Lee vstal z mrtvých následně kop a bolí ho noha to je jako vtipné ?). Zlatý Doktor Dolitle jakýkoliv díl. 1 hvězda za ty skunky. ()

Beky

Vyloženě špatný to není a pro děti už vůbec ne, ale technické nedostatky sráží film neuvěřitelným způsobem, opravdu se šetřilo kde se mohlo, proto spousta gagů mohlo být mnohem lepších, kdyby byly propracovanější!! Velká škoda, protože dobrých komedii se zvířaty moc není!! Verdikt: Fraser je masakrálně tlustej, to je jen taková poznámka, ale jeho postava a vlastně i vedlejší obsazení ( Jeong ) drží film v poli koukatelnosti! 40%!! ()

BoncheR

Typická nízkorozpočtová komédia. Všade plno zvierat, ktoré sa vyvršujú na Brendanovi Fraserovi a to je akože veľká sranda. Neuveriteľne veľmi neznášam na konci filmov keď je celá "rodinka" akože pohromade a tancujú tam nejaký otrasný tanček, takže už musím vypínať televízor. Nemám rád tento druh vtipov, aké sú vo filmoch tohoto kalibru. Konštatujem: Nič-moc. ()

majxik

Tento film je velmi poučný, zvláště ohledně vztahu k přírodě. Naučil jsem se nenávidět mývala, fakt, je to hajzl! ()

drake31 odpad!

Dokážem uznať že tento film je určený predovšetkým tým najmladším divákom ... ale toto je vážne strata času, nervov, zdravého rozumu a iných dôležitých vecí. Potešiť dokáže len Ken Jeong, ale ani ten nedokáže zachrániť túto hrôzu. Odpad ako vyšitý ... ()

Pump

Mám takový pocit, že tento film je určen pro děti od 3 do 6 ti let. Zvířátka jsou zábavná a Brendan vtipný. Zvířátka jsou roztomilá. Pro dospělého ve filmu příliš není. ()

Master19

Tak ta jedna hvězdička je... tramtadadá... za závěrečné titulky, u kterých jsem se poprvé od začátku filmu pobavil: Furry lagoon nemá chybu. Ale kdo má nervy na ty titulky čekat celý film, že? Jinak je to opravdu přihlouplé, banda pitvořících se postaviček, slizký Matt Bieber-Prokop, low-endově animovaná zvířátka... Špatné. ()

Sany33

Chvíľu som zvažoval, či tomuto filmu neprasknem plné hodnotenie, veď tá mimika tváre malých chlpáčov bola na tak debilnej úrovni až som sa skoro posral od smiechu. Predovšetkým malý mýval bol môj horúci ašpirant na tohoročného Oscara. Bohužiaľ musela prísť na radu Amerika a ich duchaplné konce a zvládanie deja. Popravde sám by som tento film nevedel ukončiť tak aby sa nepokazil. V podstate herecké výkony ani hodnotiť nemôžem, pretože som o žiadny výkon ani nezakopol. Fraser nám trochu pribral a z búchača čo natrhne prdel dejakej Múmií je teraz tlsťoch čo sa mastí s mývalmi a lasicami. Moje prvotné hodnotenie bolo teda zrezané viac ako o polovicu za čo môže Amerciká naturálna povaha písania scenára komédií s Happy endingom. Tak aspoň two stars za vymakané zvieratká. 28% ()