poster

Chlupatá odplata

 • USA

  Furry Vengeance

 • Slovensko

  Pomsta chlpáčov

 • Slovensko

  Chlpatá odplata

 • Velká Británie

  Furry Vengeance

Komedie / Rodinný

USA / Spojené arabské emiráty, 2010, 87 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • gogo76
  **

  Divákovi nad 10 rokov nemá tento výtvor čo ponúknuť, ale menšie deti ako tak uspokojí. Pár krát som sa zasmial na odkazoch na Braveheart, vylodenie v Normandii i hláške "aha Brad Pitt !" Slabé hodnotenie je namieste, pretože hodnotia prevažne dospelí, ale treba dať za pravdu, že tento guláš nebol určený nám,ale deťom a tie by určite nejakú hviezdu pridali. Celkovo dosť slabé, predvídateľné a trápne poučovanie v závere iba rozčúli. 40%.(20.8.2012)

 • terx
  *

  Film, jestli se tomu vůbec dá tak říkat, kde se křičí a křičí a křičí od začátku do konce.. Následně jsem pak řvala i já, bohužel ne smíchy, ale jen výkřiky typu: "to si snad dělaj pr***!". S tím jsem vystačila až do do 3/4. Poslední třetina už bylo ale nehorázný utrpení, kdy jsem měla pocit, že se snad i rozbrečim vzteky, že jsem se na to vůbec začla dívat. Jedna hvězdička je za děti, kterým by se to eventuálně mohlo i líbit - zvířátka a řev to je pro ně.(28.9.2011)

 • Kurikmoon
  *

  Občas som sa na zvieratkach, či BF pobavil. Ale poväčšine to bolo trapné, nudné a neoriginálne. A pár dobrý nápadov omielaných dookola omrzí. Ak ste zarytý fandovia zvieratiek možno si dáte hviezdičku hore. Ak ste deti v predškolskom veku možno i dve :D Ale toto mimo deťom, fakt nikomu neodporučím...(3.11.2010)

 • iamek
  odpad!

  Chápu, že se jedná o rodinnou komedii, ale přece i tenhle žánr se dá aspoň trošku dobře natočit. Připadá mi, že pan scénarista, producent a vlastně celý štáb byl na zatím dosud neobjevené droze, která musí mít šílené účinky. Díky násladkům téhle drogy vidíme lesní zvěř jak řídí auto, neustále prdí obtloustému Fraserovi do ksichtu a samozřejmě mu dělají jeden naschvál za druhým. A Matt Prokop je klasický Disney rychlokvaška díky " peckám" jako Hannah Montana nebo Muzikál ze střední. A nejsmutnější na všem je, že se v kině nesmály ani malé děti.(4.6.2010)

 • Beky
  **

  Vyloženě špatný to není a pro děti už vůbec ne, ale technické nedostatky sráží film neuvěřitelným způsobem, opravdu se šetřilo kde se mohlo, proto spousta gagů mohlo být mnohem lepších, kdyby byly propracovanější!! Velká škoda, protože dobrých komedii se zvířaty moc není!! Verdikt: Fraser je masakrálně tlustej, to je jen taková poznámka, ale jeho postava a vlastně i vedlejší obsazení ( Jeong ) drží film v poli koukatelnosti! 40%!!(30.9.2010)

 • - Do hlavní role byli původně zvažováni Steve Carell a Jeremy Piven, nakonec byl obsazen Brendan Fraser. (rafix)

 • - Ve snaze ušetřit náklady bylo mnoho zvířat ve skutečnosti ztvárněno loutkami. Brendan Fraser tvrdil, že v celém filmu byla jen jedna scéna, kdy pracoval se skutečným zvířetem. Jednalo se o scénu s krocanem. (rafix)

 • - Brendan Fraser (Dan Sanders) přiznal, že se stydí, že hrál v tomto filmu. (Cheeker)