Chlupatá odplata

Chlpatá odplata

Furry Vengeance

Komedie / Rodinný

USA / Spojené arabské emiráty, 2010, 87 min

Tenhle film ve mně vyvolává smíšené pocity. První třetina filmu slabá, druhá třetina filmu skvělá a poslední třetina filmu průměrná...Nic extra, prostě průměr...(8.1.2011)

• korbitch22

Co to?Režisér vynikajících Nebezpečných Známostí zřejmě bere opravdu tvrdý fet.Brendan Fraser,je tu neskutečně obtloustlí,pitvořící se a evidentně nechápe,jak se může herec s jeho talentem,propadnout tak hluboko.Ve filmu není ani náznak nějaké logiky,návaznosti scén nebo snad celystvého příběhu.Což bych od Kumblea fakt nečekal.Nevtipný humor,laciné efekty,moralizující eko sračka.Škoda,to téma úplně blbé není,jen je zoufale trapně natočené.ty 2 vtipy s mývalem to nezachrání.(31.1.2011)

Naprosto totalni blbina, kde nejdriv zvirata docela vtipne prudi Brendana, aby to na zaver spadlo do ocekavanyho poucovani a polepsovani. Nastesti i pres to se u toho da docela dobre pobavit, Fraser se neustale xichti jak idiot, vetsinou se i tak chova a je pekne vyzranej, ale zaroven mu tahle role docela sedla, zvirata vymejslej paradni vochcavky a jedina skoda je, ze obcas jsou triky fakt hodne slaby a zvirata vypadaj silne umele. Nicmene jako takova kravinka pro deti to slape hodne slusne, svizne natoceny, sem tam nejakej solidni forek, takze to ty 3* da.(11.8.2010)

• PinokKio

Pár minut po shlédnutí marně přemýšlím, co mi tenhle biják dal. Spíš vzal .. ale naštěstí jen hodinu a půl. Přesto, Brendan Fraser je asi spokojenej, což je vidět na jeho panděru, kdysi krásné děvčátko Brooke Shields se nám vrátila do Modré laguny a Cypress Hill raději před koncem utíkají. Ovšem kdyby mi bylo sedm ..(10.9.2010)

Rozhodně žádné umění, ale člověk se zasmál, když mu tam ty zvířata dělala naschvály. Ale samozřejmě přehnané a docela laciné.(18.9.2010)

• - Do hlavní role byli původně zvažováni Steve Carell a Jeremy Piven, nakonec byl obsazen Brendan Fraser. (rafix)

• - Ve snaze ušetřit náklady bylo mnoho zvířat ve skutečnosti ztvárněno loutkami. Brendan Fraser tvrdil, že v celém filmu byla jen jedna scéna, kdy pracoval se skutečným zvířetem. Jednalo se o scénu s krocanem. (rafix)

• - Brendan Fraser (Dan Sanders) přiznal, že se stydí, že hrál v tomto filmu. (Cheeker)