Happy Feet 2

Happy Feet 2

Animovaný / Komedie / Rodinný / Hudební

Austrálie, 2011, 95 min

• Fíla

Oproti prvnímu dílu docela tragédie. Zbytečné se na to koukat.(21.12.2012)

• venison

Jednička byla celkem koukatelná, ale dvojka je splácanina několika příběhů, které jako celek nadávají ani hlavu ani patu.. Grafické provedení zvířátek je naprosto úžasné.. Celé to působí jako dlouhý nudný videoklip :-/(15.12.2012)

Jednička se mi líbila moc, dvojka je o poznání slabší. Některé pasáže jsou sice zajímavé, ale většina jich je docela divných. Nakonec ale přece jen dám alespoň 4, protože takových pohádek je čím dál tím méně.(23.12.2014)

Jednohubka, která ovšem vypadá dobře po grafické stránce a nabízí skvělý soundtrack, podpořený pár vtípky na správném místě. Jeden z mála případů, kdy je dvojka lepší než první díl. 65 %(9.7.2012)

POKUĎ NĚCO CHCEŠ, MUSÍŠ V TO VĚŘIT..... /// Tučňáci jsou stále součástí rytmu.... škoda, že ty jejich popěvky občas připomínaj odrhovačky z kostelů (těch americkejch). Rodinná – spíš dětská podívaná s jednoduchým příběhem se sázkou na pevný rodinný pouta a okamžiky, který třeba sardinkám budou nahánět husí kůži. Fandy Scrata možná potěší kreveťáci a technický nadšence 3D. Tučňácká opera pro fandy ,,Hlasu Čech, Moravy i Slezka“ či všemožnejch talentů a která není určená bezdětnejm manželskejm párům po čtyřicítce. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Jsem rybář milující diskotékový vodrhovačky. 2.) Jsem tučňák. 3.) Thx za titule ,,Haroska“ a ,,Hanulka94“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR * AKCE * NAPĚTÍ *(15.3.2012)

• - Ústřední píseň „Mosty světla“, která ve filmu zní z úst Glorie (Pink) a Erika (Ava Acres), v české verzi nazpívaly Tereza Černochová a Jana Zenáhlíková. (funhouse)

• - Film bol do kín distribuovaný pod krycím názvom Cold Package. (MikaelSVK)

• - Filmári a animátori na filme pracovali v štúdiách Fox v austrálskom meste Sydney. (MikaelSVK)