Reklama

Reklama

Mambo už dospěl. S životní partnerkou Glorií mu to bezchybně klape, a dokonce se z něho stal starostlivý otec. Malý Erik je co do vzhledu celý táta, jen ty nožky ho ne a ne poslouchat. Eric si nevěří, neraduje se s ostatními v hejnu a drží se dál od jejich tanců a zpěvů na arktických zasněžených pláních. Zahledí se do létajícího tučňáka Svena. Takovému borci je těžké v očích dospívajícího tučňáka konkurovat, jenže jsou tu i další starosti. Ledovce v důsledku globálního oteplování tají a mění se tak podmínky pro život. Je na Mambovi, aby sjednotil všechna místní zvířata a podnikl záchrannou expedici. (TV Nova)

(více)

Videa (3)

Trailer 1

Recenze (141)

Payushka 

všechny recenze uživatele

Je to až zvrácené, když jste ochotni poslouchat zparchantělou árii z Toscy, kterou zpívá malý chlupatý tučňák hlasem šmouly. Ještě zvrácenější, když se vám to líbí. Jenže i když jsem ochotná uznat jednu písničku a zasmát se pár vtipům dvou krevet (výborní Genzer a Suchánek), nemůžu přejít fakt, že tady se akorát rejžovaly peníze. Navíc by si měli tvůrci uvědomit, že už nikdo neví, co to je Dragostea Din Tei. ()

BadoXXII 

všechny recenze uživatele

Miller a zasa tučniaci? Ten chlap už úplne stratil súdnosť a gule? Je síce pravda, že za nejakých podivuhodných okolností dostal prvý Happy Feet Oscara a zožal úspech v kinách, ale aby vzniklo aj pokračovanie? Animáciu to má veľmi podarenú, ale to je za tie peniaze povinnosť. Pre najmenšie deti vhodné, pre dospelých značné spevavé utrpenie. ()

Reklama

Fiftis 

všechny recenze uživatele

Neviem či je horšie toto alebo jednotka. Ani Pittov dabing to nevylepšil. Všimol som si, že si tu aspoň dali tvorcovia veľa záležať na detailoch, napr. vločky snehu alebo postavičky - s nimi si tvorcovia vyložene pohrali. Príbeh už ma zas tak nebral. Na druhej strane je tam nejaké to poučenie, nejaká tá láska, nejaké to tajomstvo, nejaká tá katastrofa, trocha zúfalstva a veľa priateľskosti. Ale zaraďujem to medzi tie animáky pre deti. Pretože nie všetky animáky sú určené len pre deti (viď Shrek). Ale úplne tento animák určite nezatracujem. ()

Fr 

všechny recenze uživatele

POKUĎ NĚCO CHCEŠ, MUSÍŠ V TO VĚŘIT..... /// Tučňáci jsou stále součástí rytmu.... škoda, že ty jejich popěvky občas připomínaj odrhovačky z kostelů (těch americkejch). Rodinná – spíš dětská podívaná s jednoduchým příběhem se sázkou na pevný rodinný pouta a okamžiky, který třeba sardinkám budou nahánět husí kůži. Fandy Scrata možná potěší kreveťáci a technický nadšence 3D. Tučňácká opera pro fandy ,,Hlasu Čech, Moravy i Slezka“ či všemožnejch talentů a která není určená bezdětnejm manželskejm párům po čtyřicítce. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Jsem rybář milující diskotékový vodrhovačky. 2.) Jsem tučňák. 3.) Thx za titule ,,Haroska“ a ,,Hanulka94“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR * AKCE * NAPĚTÍ * ()

T2 

všechny recenze uživatele

Rozpočet $135miliónovTržby USA $64,006,466Tržby Celosvetovo $157,956,466Tržby za predaj Blu-ray v USA $6,071,760 //počet predaných kusov 216,542Tržby za predaj DVD v USA $19,754,189 //počet predaných kusov 1,191,070║ Priznávam že som čakal rapidný úpadok po prvom diely(videl 3x v kine), ktorý som zbaštil ako malinu a v mojej rodine sme si s ním svojho času(niekoľko stoviek DVD projekcii) užili svoje. A nakoniec sa toto pokračovanie nesie v únosnej norme, kde príbeh zbytočne neprekombinovali a je priamočiarejší a až na pár praštených vecí(rozoberanie orientácie homárov, ....) a troška rozťahanejších etáp znesiteľný. Čo sa týka muzikálnosti tak sme svedkami žánrovej rôznorodosti, dokonca aj na operný výkon prišlo, piesne sú prevažne fajn, príde aj na akciu, napätie, ekologický motív a dobrú odľahčenú zábavu, animačne samozrejme opäť skvelá práca, slušná roztomilá oddychovka. Prvý diel sa stal slušným hitom, pokračovanie pri danom rozpočte zažilo komerčné fiasko. /videl v kine: 60%/ ()

Galerie (72)

Zajímavosti (3)

  • Filmári a animátori na filme pracovali v štúdiách Fox v austrálskom meste Sydney. (MikaelSVK)
  • Film bol do kín distribuovaný pod krycím názvom Cold Package. (MikaelSVK)
  • Ústřední píseň „Mosty světla“, která ve filmu zní z úst Glorie (Pink) a Erika (Ava Acres), v české verzi nazpívaly Tereza Černochová a Jana Zenáhlíková. (funhouse)

Související novinky

Proyasův ráj ztracený?

Proyasův ráj ztracený?

14.12.2011

Studiu Warner Bros. se v posledních týdnech moc nedařilo. Zaručené „hity“ jako Happy Feet 2 a Šťastný Nový rok tvrdě narazily na nezájem publika i nepřízeň kritiků. A přestože Sherlock Holmes: Hra… (více)

2011 - vyhlídky, poděkování a přání

2011 - vyhlídky, poděkování a přání

31.12.2010

Další kalendářní rok se chýlí do finále a nechává v nás několik výjimečných filmových zážitků. Nebylo jich zas tolik, ale byly o to silnější. To na rok 2011 nám Hollywood (a nejenom ten) chystá… (více)

Pátá Past, čtvrtý Blade, nové Prcičky...

Pátá Past, čtvrtý Blade, nové Prcičky...

25.02.2010

...a spousta dalších pokračování v dnešní novince. Neztrácejme čas: Bruce Willis po fiasku s Náhradníky ví, že jeho kariéru už zachrání jen návrat k nejslavnější postavě a tak si představuje, že by… (více)

Reklama

Reklama