• Fiftis

Neviem či je horšie toto alebo jednotka. Ani Pittov dabing to nevylepšil. Všimol som si, že si tu aspoň dali tvorcovia veľa záležať na detailoch, napr. vločky snehu alebo postavičky - s nimi si tvorcovia vyložene pohrali. Príbeh už ma zas tak nebral. Na druhej strane je tam nejaké to poučenie, nejaká tá láska, nejaké to tajomstvo, nejaká tá katastrofa, trocha zúfalstva a veľa priateľskosti. Ale zaraďujem to medzi tie animáky pre deti. Pretože nie všetky animáky sú určené len pre deti (viď Shrek). Ale úplne tento animák určite nezatracujem.(10.12.2012)

• BadoXXII

Miller a zasa tučniaci? Ten chlap už úplne stratil súdnosť a gule? Je síce pravda, že za nejakých podivuhodných okolností dostal prvý Happy Feet Oscara a zožal úspech v kinách, ale aby vzniklo aj pokračovanie? Animáciu to má veľmi podarenú, ale to je za tie peniaze povinnosť. Pre najmenšie deti vhodné, pre dospelých značné spevavé utrpenie.(4.2.2012)

Klidně budu za exota, ale to hodnocení dávám a jsem plně při smyslech. Zírala jsem. Celé to hezky gradovalo. Nejednou mě to rozbrečelo... a zase až tak naměkko jsem si před puštěním filmu nepřipadala. Jednou to byl song Under Pressure od Queenů, to byla bomba. Co mě naopak pobavilo byla píseň Dragostea din tei od O-Zone. Celkově byly ty songy dobře vybrané, od každého žánru tak trochu. Grafika se mi líbila moc, zvlášt detaily částeček ledu vynikaly a celkově nemám co bych vytknula. Děj měl několik zvratů, zápletek, bylo tu hodně poslání o přátelství, pomoci a víře. No prostě mě to samotnou překvapilo, jak mě to dostalo. Jediné co bych mohla namítnout, že v jedničce už měl Mumble to prachové peří pod krkem skoro dole a tady se zase opět nějak nechal zpětně zarůst? :D ale což, to byl detail, který převážila ještě větší rozkošnost Erica než ve stejném věku byl Mumble. A díky za obohacení o příběh dvou korýších kamarádů Billa a Willa (v českém podání Suchoše a Geni), protože ukázali, že i jeden korýšek může změnit svět.(8.5.2014)

• Lilloos

Multi-globální pojetí nulového děje mě silně rozčilovalo, na rozdíl od jedničky se však našlo i pár drobných pozitiv. Krilí duo bylo alespoň malým humorným závanem v jinak vážně míněné muzikálové pohádce. Další plus za animaci, která už lepší být nemohla. A i písničky se mi v tomhle dílu líbily víc, hlavně jsem konečně našla název hitu mého dětství Dragostea Din Tei.(6.10.2013)

Jednička se mi docela líbila, dvojka byla spíše povinností už jen z důvodu, že jsem viděl jedničku. Vskutku, víc jsem se nudil a o pobavení nelze vůbec diskutovat. Písničky se mi ale zdály dobré, lehce zbytečný vedlejší příběh točící se okolo sympatických kreveťáků taky nebyl nejhorší, takže pokud to vezmu jako jednorázovku, dá se. Ale je to přesná hranice hodnocení, co nyní uděluji. 55%(21.1.2017)

• - Ústřední píseň „Mosty světla“, která ve filmu zní z úst Glorie (Pink) a Erika (Ava Acres), v české verzi nazpívaly Tereza Černochová a Jana Zenáhlíková. (funhouse)

• - Filmári a animátori na filme pracovali v štúdiách Fox v austrálskom meste Sydney. (MikaelSVK)

• - Film bol do kín distribuovaný pod krycím názvom Cold Package. (MikaelSVK)