kraeos

Po Základním instinktu můj nejoblíbenější film s M. Douglasem. Po celou dobu jsem byl stejně zmatený a vyděšený jako on. Závěr je zajímavý, jaký byl film byl, kdyby dopadl do tvrdého? ()

Mickey17

Skvelý thriller so zaujímavým nápadom, ktorý je geniálne spracovaný, vynikajúci Micheal Douglas a dej nečakaný až do konca. ()

Crybaby

Napatie bolo v tomto filme asi klucovou strankou ktora podopierala zaujimavy dej. Cele to malo zaujimavu myslienku ale ten potencial ktory to malo, to nevyuzilo. Cely cas som cakal na nieco velke, na nejaky velky zvrat ale prisli len tie male posunutia deja na zdanlivo "spravnu" kolaj. Tento film ma bavil ako maloktory ale mohlo z toho byt nieco este lepsie, pretoze stopaz to malo taku dlhu, ze by sa dala vyuzit na viac akcie, mohlo tam byt menej nudnych dialogov a scen s hladanim veci a proste vsetko nudne klise nahradit poriadnou davkou akcie a napatia. ()

BenchPress

Tak jsem si doplnil vzdělání starého, mladého Finchera. The Game je výborný thriller, který mě po celou dobu bavil. Trochu mi kazil dojem fakt, že jsem jednou v televizi závěr viděl, takže jsem nebyl celý film v takovém napětí, jak to asi je pro lidi, kteří The Game vidí poprvé. Douglas hraje prakticky v celém filmu a občas se k němu objeví nějaká postava. Seana Penna mám rád a k tomu po celou dobu výborná hudba zážitek z celého filmu jen doplňuje. Fincher nezklame. 5/5. ()

Aywes

David Fincher opět servíruje pekelně realistickou jízdu.Bezchybný thriller, jehož konec je pro někoho patrný, čím víc se blíží děj ke konci.Jelikož má David Fincher smysl pro detail a logické chování postav, je vše bravurně vyřešené a každá situace je podložena reálnými kroky.Není zde nic, co by nedávalo smysl nebo vás vyvedlo z míry.Fincher je prostě bůh, který je jen možná občas nepochopen a tak zákonitě nesedí každému.Přesto je každý jeho film (co jsem zatím viděl) zobrazení dokonalosti ve svém oboru.Je to člověk na svém místě.Nemohu ani opomenout padnoucí soundtrack od mého oblíbence Howarda Shora.Jeho podněcující lehké pianové a celkové orchestrální tóny navozují napětí a dodávají scénám tu poslední dávku oživení.A jak tu někteří uživatelé píší, že konec je zklamání tak myslím, že mistr Fincher se chtěl prostě držet při zemi.Opravdu by stálo nějaké společnosti sehrát tak masivní roli jen pro prachy?Možná jo, možná ne.Každopádně přesně tak má vypadat špičkový thriller. ()

Dextwer

Tohle je excelentní námět s výborným hereckým obsazením a překvapující v každé chvílí a v každé okolnosti. Vždy když ten film vidím, tak si ho plnými doušky užívám.▐ Zajímavosti: * Místo Michaela Douglase měl původně hrát Sean Penn * Hlavní ženskou roli měla původně ztvárnit Jodie Foster * Deborah Kara Unger si během práce na filmu zlomila nohu a skákala do skutečného kontejneru zamořeného potkany.▐ Moje hodnocení: 80% ()

darebacek

Vynikající Michael Douglas a relativně mladičký Sean Penn, napínavé jak guma od spoďárů, furt se ve filmu něco dělo, akorát mě dost zklamal konec, takový typicky americký, čekal jsem prostě něco jiného, překvapivého. Moc divné taky bylo, že CRS a ostatní, kteří se na hře podíleli byli chytřejší než skládačkový vrah :-D Jinak mazec. 85 % ()

waltosin

Mistrovské dílo, kde David Fincher úplně dostane ne jenom Michael Douglase,ale také mě a to tím že si myslíte že jde vám o život, ale ona to je jen pořád HRA! :) 90% ()

papuchalk

Nikdy jsem nepochyboval, že se pořád jedná pouze o Hru. Všechno bylo tak vykonstruované, že to mohlo skončit jedině skokem z mrakodrapu přesně do kříže namalovanýho na tý duchně. Přesto to ve své době byl celkem ojedinělý film. Dneska už se režiséři předhánějí kdo vymyslí víc vykonstruovaný a překombinovaný příběh, což je samozřejmě špatně. Fincher je pozoruhodný režisér, ale opravdu rád od něj mám asi jen 2 filmy. Zodiac a Se7en. ()

Jorge4005

Hra je dobrý film.Celou dobu filmu přemýšlíte jestil hlavní postava je jenom blázen či jestli to je celé vážně pravda.Nebo jedna velká HRA ()

dadinka

"I had to do something, you were becoming such an asshole." Dejte si pozor, ten atraktivní chlápek v šedým saku, velice bohatý a dost arogantní muž, je poslední dobou nesmírně nervózní. A taky trochu nebezpečný. Ale kdo by se mu divil, že - dárky od mladších sourozenců dokáží někdy člověka vykolejit. Někdy vás vymáčknou až na dřeň a zjistíte, kdo vlastně jste...Někdy se vám chce po skončení filmu vyskočit a křičet: "Pro TOHLE miluju film!" Pro TOHLE, co vás napne, rozesměje, přimrazí k židli, dojme. A co skončí - jako každá správná (H)hra - právě včas, totiž v nejlepším. ()

eMeMko

Perfektně natočený thriller, David Fincher opět nezklamal. Po dlouhé době se mi u filmu stalo, že jsem opravdu netušil, kam děj směřuje a byl jsem překvapen každou další odhalenou skutečností a nejvíce pochopitelně závěrem. Michal Douglas v hlavní roli exceluje, stejně jako Sean Penn, který se ve filmu sice objevuje podstatně kratší dobu, nicméně jeho postava snímek rozhodně oživila. Btw, teď už chápu smysl loutky na plakátu filmu. ()

zdeci

Napoprvé se mi to líbilo víc, mnohem víc. Jak pak člověk ví, o co jde, je ten nastavovaný konec snad jen lehce "nadprůměrný". ()

NeMiQ

Nápad výborný, herecky tiež veľmi dobré, ale podľa mňa prekombinované a všetky plány im vychádzali neuveriteľne presne ako po masle. ()

g3rtrud

Čo je veľa to je veľa... Keby film skončil o niečo skôr, napálim tomu 5 hviezdičiek. Ale toto scenárista nemôže myslieť vážne. ()