studentice

Napínavý thriller s úžasnou hudbou. Ale občas jsem byla na vážkách, jestli je tohle ještě proveditelné. Ale je to určitě nadprůměrné krimi:) ()

cartyci

Veľmi dobrý thriller, akcia , paranoja ,počas celého filmu a veľmi dobrý výkon M. Douglasa. Záver napínavý až do konca. ()

Simba90

vůbec nevím co mám vyzdvihnout první...jestli exceletní výkon M. Douglase nebo parádní kameru , která vás drží neustále v napětí a nedovolý vám odepřít zrak od obrazovky...pro mě vynikající filmová podívaná 5* ()

Onanista

Celej film je pecka a jedno velký napětí, který snad pořád graduje až nakonec vygraduje do tak pitomýho konce, že to zazdí celej film. Závěr mohl být aspoň trochu nečekaný. ()

andydufrsn

Kolikrát jsme již viděli (nebo četli) pravdu o tom, že aby si člověk uvědomil a našel to co je v životě OPRAVDU důležité musí se dostat na samé dno nebo možná ještě hlouběji, musí o všechno přijít a tím najít sám sebe a své místo na světě? Určitě stokrát! možná tisíckrát! Na všechno zapomeňte, Fincher Vám to ukáže úplně, ale úplně jinak! ()

lebrond

Jeden z nejlepších thrillerů, jaké jsem kdy viděl. S očekáváním jsem sledoval film a čekal jsem co se bude dít. O to úžasnější mi připadá ten fakt, že film je zahraný ve velmi malém počtu herců a přeci neztratil na kvalitě tím, že jsme neviděli více rolí, spíše jenom takové mini role, kterým vévodil výkon skvělého Michaela Douglase. Strašně rád bych dal 5 hvězdiček, ale vadilo mi zakončení filmu, které mohlo být více propracované a domyšlené. |- Skvělý scénář, který se skvěle doplňoval s hereckým výkonem Douglase.-| 85% ()

ferdomravec

hmmm .. mozno je to tym ze podobnych filmov som uz videl viac alebo tym ze som si precital vela od na tento film ale cakal som viac. 4* tomu samozrejme dam ale cakal som ze si pozriem 5* film. Bolo tam vsetko co malo byt napatie, akcia aj mystika ale ... neviem asi som si mal najprv pozriet film a potom citat kritiky. A prijal by som zaver kde by som este po chvili rozmyslal nad filmom. Takto mi hned vysumel z hlavy. ()

phoenix9

Toto by som nechcel zažiť naozaj. Začiatok možno pomalý, ale to len preto, aby sme sa zoznámili s postavami , a v momente keď začne hra, tak film nedá vydýchnuť, až do konca je človek v napätí...80 % ()

aDancer

Řekla bych, že slovo "mysteriózní" dokonale vystihuje celou Hru. Vizuální zpracování a atmosféra filmu člověka úplně pohltí a vtáhne do víru dění. Navíc celým filmem nás provází spousta otazníků. Stále si říkáme: "Je to stále jenom ta hra nebo opravdu něco nejde podle plánu?" Divák je v napětí od začátku až do úplného konce a k tomu tu ještě máme Michaela Douglase, kterému role Nicholase Van Ortena padla jak ulitá. Konečně nějaký thriller, který se může chlubit originalitou. ()

Widlicka4

Svou ranou trilogií Se7en / The Game / Fight Club David Fincher vstoupil do filmové historie. Já prostě mám všechny uvedené filmy pětihvězdičkově rád a málokdy vynechám jejich televizní reprízu, byť už samozřejmě se znalostí děje ten zážitek nikdy nemůže být tak stoprocentní, jako byl při prvním shlédnutí. Hra je skvěle vystavěný thriller, který se pohybuje na hranici reálného, nikoliv ale výrazně za touto hranicí. Skvělý scénář, v němž divák do poslední chvíle neví, co přesně vlastně sleduje, je zde navíc na druhou, ne-li na třetí umocněn nezapomenutelným výkonem Michaela Douglase. Nazval bych to skoro životním výkonem, ale když to Akademii nestálo ani za oscarovou nominaci, tak to asi životní výkon nebyl... ()

Oxytocin

Vzpomínám si, když jsem byl na Hře v kině. Již v té době jako malý kluk jsem považoval výkon Douglase a děj filmu za prvotřídní a jeden z nejlepších z jeho strany. ()

BranuliQ

Hra so mňa urobila totálneho paranoického magora, teda toho zo mňa urobil Fincher. Nechápem, ako môže jeden režisér každým svojím filmom posadiť do kolien hádam každého, kto jeho filmy uzrie. Ešte stále nemôžem uveriť tomu ako som Fincherovi sadol na lep a neprišiel na hlavnú pointu skôr, veď je naozaj jednoduchá. No ako sa hovorí, v jednoduchosti je krása. ()

CrashHP

Ďalší Fincherov veľkofilm so skvelým Michaelom Douglasom v neskutočne premakanom príbehu. Hra je filmom kedy zabudne človek na vonkajší svet a stane sa súčasťou toho Fincherovho a človek sa dostane do jeho Hry. Je to proste paráda. ()

Humanusdratus

Vím, že pro fandy Finchera je možná tento snímek srdeční záležitostí. Sám mám rád Klub rváčů nebo film Sedm. Ale zde jsem byl tak nějak zklamán... Nejen, že mi nesedí Sean Penn ani Michael Douglas jako herci (charakterně), ale také jsem měl celé dvě hodiny pocit, jakoby se mě Fincher snažil zmást, ale vlastně nevěděl čím. Koncovka film z mého pohledu jedině zazdila, takže bohužel - 60%. Jsem zvědavý na remake Mužů, kteří nenávidí ženy. ()