NickSloterSG

Vynikající film. Perfektní přeměna z člověka suchara, kterého nic nerozhází v člověka nedůvěřivého, neklidného a podezřívavého. Vážně dobře natočený mysteriózní thriller, u kterého bude hltat každou sekundu filmu spolu s vynikajícím Michaelem Douglasem (možná jeho nejlepší film?). ()

Baruska92

Velice zajímavý thriller, ve kterém vůbec nedokážete předvídat, co se stane. Začátek je sice takový nic moc, ale postupně se film stále zdokonaluje. Mám ráda M.Douglase, takže film hodnotím **** ()

sokoliki

Skvělý film. Mám takové podezření, že ti, co tady hodnotí 3* a méně to dělají z ješitnosti - že se nechali tak pitomě nachytat :) ()

Moczlej

Film má pár dvouminutových pasáží které kazí chvilkový dojem ale celkově film působí skvěle a podle mého zvážení i poučně, doslova a do písmene unikátní film. ()

Lucie505

Výbornej námět! A celý to bylo tak pěkně temný... Ovšem na mě asi moc přehnaný. Nedovedu si představit, že by někdo tohle někomu mohl "dopřát". Hlavnímu hrdinovi by muselo asi dobře šibnout... ()

Martazoe

Názor na některé filmy se u mně mění s věkem a tohle je jeden z nich. Když jsem film viděla v kině v roce 1997, tak mě nadchnul svou akčností a temnotou a hodnotila bych ho počtem pěti hvězdiček. Včera už mi ale nijak moc zajímavý bohužel nepřišel, byla to pro mě průměrná oddechovka na vyčištění, u které jsem nicméně objevila hlubší myšlenku, kterou jsem před těmi lety nevnímala. ()

2kocour

Nebýt toho závěru, kdy vyjde najevo, že to všechno byla jen hra a na jednou se všichni veselí a radují byl by to zajímavý a napínavý film, takhle to je jen fraška. ()

TomAbrt

Starý dobrý klasický americký thriller se starým dobrým nepřekonatelným Michalem Douglasem. Nema cenu nic o tomto filmu vice psat, ten musite videt. ()

LANGiii

Nemam slov! Něco tak napínavého jsem absolutně nečekal. Herecké výkony byly dokonalé a atmosféra filmu mě absolutně pohltila. Zasloužený plný počet! ()

Yhitte

Jsem celou dobu s napětím očekával, jak dlouho bude ještě HRA trvat a co je jejím cílem. Ano, chvilkami jsem už měl pocit, že se děj zastavil a vlastně se jen oddaluje zjištění, ale jak nad tím tak přemýšlím, asi by to bez toho nebylo ono. A poslední připomínka je, že se v tom závěru všechno trochu moc objasnilo, ale na to si člověk musí zvyknout, Hollywood přece musí sem tam něco pokazit vnuceným happyendem. ()

truecarnage

Mám rád Finchera kvôli jeho podstivosti, kvôli tomu, že od neho vždy očakávam nielen strhujúci príbeh ale aj koniec, ktorý nedokážem predpokladať nazačiatku. Hra je vynikajúca Fincherova zábava. A keď hovorím o zábave tak to myslím doslovne. ()

radek.896

Film je dost psycho a vůbec by mě nenapadlo, že konec bude takový. Ve filmu je spousta zajímavých a nepředvídatelných události (hrobka v mexiku...) a je to typická záležitos od Finchera. Za rozporuplný konec ubírám *, jelikož jsem přemýšlel i nad 5, ale ten konec je divný. ()

Sonjoe

3 hviezdicky kvoli koncu, ktory mi polozil otazku, naco tolko humbuku okolo toho. Ak by to koniec bol prepracovanejsi a bolo by nejake rozuzlenie dam 4. Takto si vravil celkom zbytocny film aj ked prepracovany a dobry thriller. ()

len.tilka

No dop****e, DOP****E! Fakt se omlouvám, že můj komentář záčíná takhle, ale to byla bohužel má první reakce, protože tohle?? Tohle je naprostá pecka, bomba, celou dobu sedíte jak zařezaní a spolu s Douglesem absolutně netušíte, co se to tu SAKRA děje a komu se teda dá věřit. Ještě dlouho po shlídnutí to ve mě znovu vyvolávalo pocity, kerý sem měla v průběhu sledování, což se mi už hodnou chvíli nestalo!! Námět je bezvadnej a je bezchybně zpracovanej, tenhle film je opravdová a zasloužená špička. MUSÍTE TO VIDĚT. "Musel jsem něco udělat. Stával se z tebe příšernej parchant." ()

Hanes749

Výborný thriller s temnou atmosférou a skvělými hereckými výkony. Ale ten závěr lehké sklamání (i když byl překvapivý). I tak to ale vyjde na slabších 5*. ()

biscuit

Asi budu komentovat vždy, jen když budu mít pocit neodpovídajícího hodnocení. Ten film je dobrej, shlédnutíhodnej, ale 86 % je podle mýho trošinku víc, než zasluhuje - Fincher - neFincher ;-) Dal jsem proto tři, i když zasluhuje čtyři - jj, jsem přesně ten pičus, kterej chce, aby byl svět spravedlivější z hlediska toho jeho posranýho subjektivního pohledu na něj :-) ()