Mizerové navždy

• USA Bad Boys for Life (více)

Mizerové Mike Lowrey (Will Smith) a Marcus Burnett (Martin Lawrence) jsou zpátky a před nimi poslední společná jízda. (Falcon)

nitrak

Na dvojku to rozhodně nemá, jednička byla spíš akčňák a nebyla moc vtipná. Trojka si udržela jistou úroveň a přesto, že jsem věděl, že na epickou dvojku se nedotáhne, úplný propadák to nebyl. Řikal jsem si, že to tak nějak se ctí zakončili. Teď mam zase strach ze čtyřky. No uvidíme. Willa vidim vždycky rád v akci. Čarodejnice pobavila. ()

iron.maiden

není to taková jízda jako nadupaná dvojka, ale hodně příjemné překvapení. Po obrovském zklamání ze SW9 odcházím z kina zase spokojen. ()

Zemi_

Poklidnější než předchozí díly, což neznamená, že bych se nebavil, naopak!!! Velmi povedené, “Bad boys” jsem vždycky miloval a tenhle díl super. ()

karl173

Čekání se vyplatilo. Will Smith i Martin Lawrence jsou si vědomi svých hranic a vrací se v dobré formě a přináší příjemnou buddy movie, kde nějaké ty neduhy filmu rádi odpustíte a spokojeně si sníte popcorn. Návrat kultovního akčního béčka se podařil. ()

VerJer

Libi se mi ty komentare intelektualnich zoufalcu co tady blejou prujmy o odpadech. Mam ´ro vas radu pindourci: tak na to necumte. Taky neposloucham Bacha kdyz nemam rad vaznou hudbu. Ale chapu ze si potrebujte pohonit svoje maly pindiky a ukazat uzivatelum csfd ze jste neco vic kdyz vas v normalnim zivote nikdo nema rad. ()

Olafvolafka

Tak toto pokračování mne opravdu hodně bavilo! Je to sranda, má to říz a je to sakra atraktivní (zpracování akčních scén je faakt na vysoké úrovni!). Dvojka Smith a Lawrance opravdu fungují, bohužel pokud jde o Mikea a Marcuse, tak tam už to trošičku vázne. Jasný, Marcus je už penzista a nemá už logicky tolik co nabídnout, jako za mlada, přesto jsem se bohužel od druhé polovinu filmu nedokázal zbavit otázky: "Proč s sebou Mikeu sakra neustále táhneš tu železnou kouli v podobě tvýho nemožného parťáka?". Každopádně, pokud se jedná o ukončení této povedené a pro mne svým způsobem kultovní trilogie, tak za mě jde o velmi zdařilý závěr. ()

mixal447

Famózne. Takto som sa na akčnej komédií nezasmial dlhé roky a to ma nerozosmeje hocičo :) Jediné čo by som možno vytkol, sú trošku nevýrazní záporáci (mohli mať viac priestoru), ale všetko ostatné šlape jak má! ()

majorzeman13

Skvělá,nadprůměrná akční jízda + nostalgie+ chemie mezi Smithem a Lawrencem.Dost dobrá kamera,zvuk,hudba. Dosti dobře možné je,že v rámci série jde o nejlepší díl ! Akční sekvence a zábava jsou povedené,vyvážené,cool.....Hned sem s tím čtvrtým dílem !! Za mne spokojenost . ()

Yuri_Boyka

Zlí chlapci Mike a Marcus sa vrátili fakt vo veľkom. A keď hovorím vo veľkom, tak to myslím smrteľne vážne. Veľmi dobre vieme ako biedne to zvykne byť s pokračovaniami. Bad Boys for Life to však vyvracia a je pravým opakom. Je na mieste tvrdiť, že sa jedná o najlepší z trojice filmov. Kto ma pozná, vie, že milujem "popcornové akčňáky", pri ktorých môžem prerušiť splete myšlienkových pochodov a užiť si dávku explózií v podaní drsných hláškujúcich hrdinov jazdiacich v exotických športiakoch a strieľajúcich zo zbraní so snáď neobmedzenou muníciou. No aj takýto typ filmu sa dá ľahko zbabrať. Z tohto dôvodu som mal obavy, keďže na Bad Boys filmoch som prakticky vyrastal. Keď som zistil, že na režisérskom kresle už nie je Mišo Záliv, o to viac som bol na vážkach. Obavy sa však po zhliadnutí filmu ukázali ako neopodstatnené, pretože Adil El Arbi a Bilall Fallah sa Bayovi hravo vyrovnali, ba dovolím si tvrdiť, že ho aj predčili. Will Smith a Martin Lawrence sú presne taká zábavná a charizmatická dvojka, ako pred 17 rokmi. Až na to, že jeden z nich trochu nabral na váhe, ale to samozrejme nepredstavuje žiadny problém. Hláškujú ostošesť a čuduj sa svete, tie vtípky sú aj vtipné. Zdôrazňujem to preto, lebo už som zvyknutý na trend silených fórikov vo filmoch, na ktorých sa už hádam nesmeje ani nahúlený pubertiak. Okrem Willa a Martina ma potešilo aj cameo spomínaného otca frančízy Michaela Baya. Potešila aj herecká účasť dvoch veľkých mien z hudobného priemyslu - Nicky Jam a Dj Khaled. A pokiaľ ide o samotnú akciu, tá je natočená veľmi precízne a film si drží výborné tempo od začiatku až do konca. Scenár je na takýto film nadmieru uspokojujúci (potešil aj vcelku prekvapujúcim dejovým zvratom) a soundtrack, pozostávajúci predovšetkým z latino a hip-hopovej muziky, je na mieru ušitý. Bad Boys navždy odporúčam všetkými desiatimi a som pripravený na už pripravované pokračovanie. Na záver by som ešte rád odporučil pár ďalších akčných filmov z posledných rokov, ktoré ma rovnako potešili: Mission: Impossible - Fallout, John Wick (všetky diely), Sicario (oba diely), Upgrade, Rambo: Last Blood. Hodnotenie: 9/10 ()

Sonjoe

Chybalo mi tam prave to Bad Boys, konecna akcna scena, ktora ani nebola v Miami mohla byt z hocijakeho random akcneho filmu sucastnosti. Vtipky funguju, je tu aj zabava, aj rozcitenie. Akcie, takej tej ako iba Bad Boys davali je ale malo. Cakal som viac, ale sklamany som nebol. ()

Mart4s

V 90 procentech se jakékoliv pokračování dobrého filmu nepovede. To ale pro Mizery neplatí. Do kina jsem se na ně dostal čirou náhodou a bylo to nejlepší rozhodnutí tohoto měsíce. Ve filmu najdete vše - akci, vtip, romantiku, přátelství, zklamání, drama. Veškeré tyto žánry se představují v akční zábavné jízdě, která nemá konce. Už dlouho jsem nezažil, že by se bavilo celé kino a má bránice v určitých scénách dostávala pořádně zabrat. Nepřítomnost Michaela Baye na pozici režiséra filmu jenom prospěla. ()

floppy4

Už to nie je pod réžiou Michaela Baya a je to cítiť, prvotné dobré recenzie nastavili očakávania vyššie ako by som čakal od "trojky", napokon to dopadlo celkom solídne. Nad vodou to drží humor Martina Lawrenca a tiež nie úplne prvoplánový a predvídateľný dej ako by som od takéhoto vývaru po 17 rokoch čakal. Na druhej strane obaja herci sú už zjavne starí, tak pribratý Lawrence už len hláškuje a tej akcie zo strany Willa Smitha a ostatných je tam tak diétnejšie, aby sa to zmestilo do rozpočtu. Čo sa týka toho nečakaného zvratu tak tu si myslím bratia režiséri asi naložili viac ako by zniesli, tak to celé pôsobí vo finále trochu hlúpo. Chýba tomu taký ten cool vizuál a tých pár dronových záberov na Miami, čierna hudbička, výstrihy a autá sú tam tak nejak do počtu. ()

Oup

Tu asi nieje čo vytknúť. Na akčnú komédiu s dvoma čiernymi drsnými policajtami ktorím stále mele rasizmus cez zuby. Popravde som nevenoval tomu veľkú pozornosť, takže som ani nevedel, že to nerobil Bay a na akčných scénach to nebolo vidno, takže ak má niekto záujem a Bayovsku akciu v lepšom dospelejšom formáte, môže sa tešiť. Herci tiež nesklamali. Jo jo a ak máte radi, to, z Bay všade pchá ženy jak z porna vystrihnuté, tak tu sú tiež nádherné, len menej brutal sexi, je tu kopec nádherných žien. Hudba zachovaná. No, dobré je to, dobré... ()

Metastazina

Nařachaná akční komedie, která sází jeden fór za druhým, nešetří s krví a ani s akcí. Celý film nádherně plyne a člověk se rozhodně nezačne nudit. Jelikož začátek nového roku nepřinesl do kin vůbec nic pěkného, musím tomuto počinu udělit plný počet, páč to byl opravdu první letošní filomvý zážitek! ()

pavlicek1

Nic moc Míša Chyběl a moc !Akce slabota humor slabota celkově slabý ! Miluju 1 a 2 todle jim nesahá ani po kolena to se zaseklo někde u kotníku! 2 * za hlášku souložit s čarodějnici bez gumy se vážně nevyplácí a za Lawrence s brejlema ! Ufňukaná krimi nerozumím proč to tu skoro všichni nadhodnocují ?! ()

lex85

Bohužel tato série jen vaří z vody a hlavně z velmi dobrého první ho dílu. Hláškování obou herců už netáhne a hlavně ke konci naše hlavní postavy zastíní nove postavy více než dobře. Na druhou stranu je pár vtipů je opravdu povedených a občasný rasistický vtip k bělochům taky vykouzlí úsměv :)) ()

Čtyřka Mizerů má oficiálně zelenou

Čtyřka Mizerů má oficiálně zelenou

01.02.2023

Po úspěšnému návratu k sérii Mizerové se Will Smith (Král Richard) a Martin Lawrence (Jednej správně) oficiálně vrátí i pro čtvrtý díl. Situaci před rokem mírně zkomplikoval fakt, že si Smith ušil z… (více)

Policajt v Beverly Hills našel režiséra

Policajt v Beverly Hills našel režiséra

10.04.2022

Dlouho očekávané pokračování pro mnohé kultovní série Policajt v Beverly Hills v hlavní roli s Eddiem Murphym (Pan Church, Cesta do Ameriky) má po mnoha letech oficiálně zelenou. Snímek čerstvě našel… (více)

Projekty s Willem Smithem dostávají stopku

Projekty s Willem Smithem dostávají stopku

04.04.2022

Pokud poslední týden sledujete novinky a to nejen ze světa filmu, určitě vám neunikl enormně diskutovaný incident na předávání Cen Akademie, kdy herec Will Smith (čerstvý držitel Oscara za hlavní… (více)

HBO Max plánuje seriál o Tučňákovi

HBO Max plánuje seriál o Tučňákovi

14.09.2021

Tučňák, resp. The Penguin, patří mezi nejznámější Batmanovy záporáky. V devadesátých letech ho nezapomenutelně ztvárnil Danny DeVito ve filmu Batman se vrací, a příští rok se pak dočkáme na filmových… (více)