Třicet let poté, co diváky uchvátil původní film, se Krotitelé duchů vracejí, aby se ve zcela nové podobě představili současné divácké generaci. Režisér Paul Feig kombinuje známé prvky boje s nadpřirozenými bytostmi, díky kterým byla původní filmová série tak oblíbená, s novým hereckým týmem, složeným z těch nejlepších komediálních herců současnosti. Připravte se na letní podívanou, během které společně zachrání svět! (Falcon)

Mark1983

V mých očích jsou noví Krotitelé duchů v ženské podobě jen v nelibosti nostalgie, která vzpomíná na původní zpracování, jenž se kromě změny pohlaví od nových krotitelek duchů neliší téměř v ničem, ač pro mě je to stále ten samý průměr jako před lety, a pecka pro děti. ()

Declen

Místama fakt debilní vtipy i dialogy, takle se nebavěj ani 8letý děti. Není to vtipné. Už, už jsem doufal, že aspoň bude na konci nějaké chytré pro řešení problému, aspoň, ne... Achjo, proč? ()

sanpedrosan odpad!

Utrpení. To nejvíc vystihuje pocity zažívané u tohoto díla. Nevtipné, roztahané, často nudné, jen hodně uřvané a cítil jsem se u toho trapně za to, co se tam odehrává a co hlavní představitelky předvádějí. Potěší dobré efekty. Smutné je, že nejméně trapný byl nekomik Hamsword. I tak by tvůrci zasloužili obvinit ze zločinů proti kinematografii – takhle zprasit odkaz původních Krotitelů duchů. ()

flyer.nick

Jeden z nejzbytečnějších filmů. Zvládá kopírovat i ignorovat předchozí díly současně. Ždímá známou značku, kopíruje pointu a občas je tam ně předchozí díly nějaká narážka (občas i vtipná), ale jinak se snaží tvářit, jako úplně nový začátek. Ale nefunguje to, nic nového to nepřineslo, ani efekty nejsou o moc lepší. Kdo nezná předchozí díly tak ho to nebaví a kdo je zná, tak ho to nebaví o to víc. ()

Phillippus

Za výskyt starej party som povodne dal 1 hviezdicku. Tu som ale zrusil za nepredstavitelnu drzost takto debilsky prznit znacku Ghostbusters. Nezabavne, uvrestane, otravne. Po mesiaci nemam potuchy, o com to bolo. ()

faborka

Dávám jednu hvězdu za Chrise Hemswortha, jeho zpracování hloupého blonďatého sekretáře je nejlepší postava v celém filmu. A umí tančit !! Jinak jsem spokojená teda nebyla. Naprosto přehrávající a trapná Kate McKinnon, nevěrohodná Kristen Wiig. Povinná černoška. A Melisa Mc Carthy, která je otravná. Film bezostyšně vykrádá "mužskou" předlohu a není vůbec originální. Na film jsem se těšila, ale zbytečně. ()

Banneryeeh

Naprosto stejná kravina jako originál jenom s lepší kamerou a příjemnějšíma postavama. Vzhledem k podhodnocení od zdejších expertů ovšem dávám pět hvězd, jinak tak na tři. ()

HBJ

Jedna jen z úcty k originálu.Jinak tahle feministická kokotina nestojí vůbec za řeč.Vlastně moc nechápu, jak tohle mohl někdo natočit a pak to ještě předvádět dalším lidem v kině.. ()

Frank2

NE! Ne ne ne. Nepovedlo se, vůbec. Čtveřice hlavních hrdinek tak nesympatická až to bolí. Nejvíc ta blondýna, která když konečně po letech snažení a bádání má šanci vidět ducha tak JÍ BRAMBŮRKY!!!! Hrozné vtipy, kterým se snad nemůžou smát ani děti v první třídě. Během první půlhodiny použité fóry na všechny lidské tělesné tekutiny...to vážně nemají na víc? A k dovršení všeho tak tupý pomocník (Chris Hemsworth), že pochybuji, že by se dokázal sám obléct a trefit do práce. On si několikrát zakryje oči když mu vadí zvonek!!!!! I šimpanz pozná, kde je zdroj nepohodlí a zakryje si uši. Ale ono to asi mělo být vtipné.... 1* za camea původních herců, na která se jediné dalo koukat. ()

Milo384

Ty jo, čekal jsem to horší. Jsou to v podstatě staří Krotitelé duchů v moderním pojetí + divnej boj. Proč ale musí být ve filmu pořád koulovej humor. Proč ducha střelí do koulí, proč transformera fláknou do koulí atd. No není mně čtrnáct, takže to nikdy nemůžu pochopit. Rozhodoval jsem se mezi 2* a 3*. Nakonec dávám 3* (za tu blondýnu, to byla super postava). ()

ajaxx

Ano i ne...pár povedených vtípků, celkem hezké triky...a to je vše. Bylo to hloupé, hyperkorektní, feministické...prostě poplatné době. ()

Sa.sa odpad!

Ne a ne to se opravdu nepovedlo... Takhle sprznit kultovní film jsem dlouho neviděl... Škoda, ale některých filmů se prostě nemají remaky dělat :( ()

Pythonator

Ale jo, já se bavil a nebojím se to přiznat. Kate Mc Kinnon válela a kancelářský Thor mě dostal na kolena. Kristen je pořád velmi sympatická herečka. Jen by už někdo konečně mohl těm korektně multikultiobézním hollywoodským politikům poradit, že se nikdo nechce dívat na škaredé tlusté černošky, případně na 150 kilovou obludu Melissu, která dokáže svou krásou dokonale zprasit každý film. ()

Jaroslaw

4/10 Remake slavné klasiky,který až na vizuál duchů a n´oumu Hemswortha zcela nefunguje a o trapném humoru radši nemluvě. ()

Miroslav.Zac

Jestli bych někdy vytvořil seznam deseti zbytečných pokračování, tenhle by v něm byl určitě. A fakt to není o tom, že by mi vadilo ženské obsazení. Soundtrack byl asi jedinou věcí, která se mi líbila. Víc k němu nemám co dodat. ()

Další Krotitelé duchů našli nového režiséra

Další Krotitelé duchů našli nového režiséra

06.12.2022

Sigourney Weaver zpátky v Krotitelích

Sigourney Weaver zpátky v Krotitelích

08.06.2019

Režisér Jason Reitman (Lítám v tom), syn Ivana Reitmana (Krotitelé duchů I, II), už nějakou dobu kutí pokračování ke kultovní sérii svého táty. To má ignorovat ženský reboot z roku 2016 a místo toho… (více)

Hrdina Uncharted shání parťáka

Hrdina Uncharted shání parťáka

30.03.2019

Herec Tom Holland (Spider-Man: Daleko od domova) má momentálně plné ruce práce s tím, aby neprozradil žádný důležitý spoiler ohledně blížících se Avengers: Endgame, už brzy ho ale čeká natáčení… (více)

Třetí Krotitelé duchů nabírají obsazení

Třetí Krotitelé duchů nabírají obsazení

03.03.2019

Pokud jste to prošvihli, Jason Reitman (Juno, Lítám v tom), syn Ivana Reitmana, režiséra původních Krotitelů duchů, chystá pokračování, které bude filmově navazovat na druhý díl a v podstatě tak… (více)