Třicet let poté, co diváky uchvátil původní film, se Krotitelé duchů vracejí, aby se ve zcela nové podobě představili současné divácké generaci. Režisér Paul Feig kombinuje známé prvky boje s nadpřirozenými bytostmi, díky kterým byla původní filmová série tak oblíbená, s novým hereckým týmem, složeným z těch nejlepších komediálních herců současnosti. Připravte se na letní podívanou, během které společně zachrání svět! (Falcon)

Timonthy

Remake vydařený, v moderní podobě v každém ohledu. Muzika vynikající. Na původní to nemá, ale jsem rád za Melissu a hlavně dva super herce z původních dílů - Murraye a Aykroyda, kterým se tu rád zasměju. A ten recepční stojí taky za to. ,,Myslí si, že to jsou posuvné dveře. smutný pohled, je to vědkyně." ()

mammutcz odpad!

Měl jsem to štěstí, zažít a užít si první a druhý díl při jejich premiérách v našich kinech. Za ten třetí se musí chudák Harold Ramis otáčet v hrobě .... Škoda, že nejde udělit hodnocení v záporných hodnotách! ()

zekon

Tady se někdo vzbudil a řekl si...."kterou filmovou klasiku ještě nikdo neposral?! Ááá....Ghostbusters. Jdeme na to!" Jinak to nevidím. Křečovitě nacpat do filmu původní postavy, jako hezká snaha, ale celkově maglajz a nevěřím žeby toto zaujalo i před 20ti lety. Slátanina od začátku do konce, byť občas s vtipem, ale ženské komando je tak trapné....... Že se z toho Reitmanovi nezvedal kufr. ()

Kamil111

Tak katastrofální to zase není. Feig má svůj styl oscilující od totálně stupidních scén ke geniálním gagům, což naposled dokázal v Špionovi. Zde té geniality je pomálu, ale tak propracované závěrečné titulky se málokdy vidí a Hemsworthovo taneční číslo během nich je možná nejlepší scéna filmu :-) ()

mansonn odpad!

Toto leti v Australii??? co tam fajcia trus z Koaly? pani to bol snad jeden z najhorsich ramake filmov co som videl, to snad i zvolenie Fica je lepsie :-) Vtipnu scenu som nenasiel ani jednu. Budget 144 v USA vysomrili 128 a predaj DVD a prav mozno budu v pluse a dufam ozaj dufam ze dalsi diel radsej nenatocia ()

bjehna

Pokud bych film hodnotil vážně, tak bych sáhl po odpadu. Ale podle mě je to jen parodie, vtipný výstřelek do prázdna se snahou zasáhnout už dvakrát ve středu trefený terč původní dvojice filmů. Ano, vtipy ohrané, otřepané a někdy nevtipné. Postavy přehrané. Pokud se na to podívám ale jako snahu si udělat legraci a ne se snažit napodobit původní úspěch, tak poměrně zdařile. Ne moc. Částečně možná. Tohle se nedá hodnotit jako restart série ani remake. Ani jako skutečný film ve stylu: "Milovali jste ty původní? Teď budete čumět! (Zaměřeno na mladistvé mezi 13-17 s snahou propagovat vědu)". Vážně to neberte vážně. ()

Pargin

Ano, může to působit jako remake, ale má to svou originalitu a mě se to prostě líbilo. Film rozhodně nenudí,má to skvělý humor a nechybí ani skvělá hudba, kterou všichni dobře známe! ()

Sheemass

Po celých 117 minut jsem si říkala, proč? Proč muselo vzniknout něco takového? Kdyby si šli svou cestou i svým novým příběhem, tak s tímto filmem nemám celkem velký problém, ale zde nešlo o nic jiného než o kopii prvních krotitelů v ženském podání, což mě zklamalo, a navíc mi toto ženské obsazení opravdu nesedělo. Nelze upřít této verzi, že duchové jsou lepší, zajímavější a triky jsou už někde jinde, než byly u prvního dílu a poměrně zábavný byl i Chris Hemsworth. Ale jinak je tento film poměrně zbytečný, více by mě zajímalo pokračování původní série. ()

German

Jedna * za efekty a Cheryl Melhoff... ostatni predstavitelky krotitelu jsou velice trapne a nesympaticke. Nechapu, ze predchozi krotitele vcetne Sigourney souhlasili v necem takovem vystupovat. ()

lukkaczekk

Krotitelé duchů v Ženském poddání LOL,ani jednou jsem se nezasmál a ten střih:-D :-D aspoň 1 * za to že jsem se překonal a dokoukal do konce. ()

RomanL odpad!

Hm, kdyby se to třeba jmenovalo "Boubelky, co loví duchy", možná bych tomu dal i celé dvě hvězdičky. Takhle tomu můžu dát jedině ten odpad. Takový je v tom rozdíl. A ne, skutečně to není proto, že tam hrajou ženské, ale proto, protože hrajou tak blbě. ()

chosan odpad!

Jedna z největších kravin co jsem viděl původním krotitelum nesahá po kotníky za mě zklamání a filmu dávám 10%. ()

Další Krotitelé duchů našli nového režiséra

Další Krotitelé duchů našli nového režiséra

06.12.2022

Sigourney Weaver zpátky v Krotitelích

Sigourney Weaver zpátky v Krotitelích

08.06.2019

Režisér Jason Reitman (Lítám v tom), syn Ivana Reitmana (Krotitelé duchů I, II), už nějakou dobu kutí pokračování ke kultovní sérii svého táty. To má ignorovat ženský reboot z roku 2016 a místo toho… (více)

Hrdina Uncharted shání parťáka

Hrdina Uncharted shání parťáka

30.03.2019

Herec Tom Holland (Spider-Man: Daleko od domova) má momentálně plné ruce práce s tím, aby neprozradil žádný důležitý spoiler ohledně blížících se Avengers: Endgame, už brzy ho ale čeká natáčení… (více)

Třetí Krotitelé duchů nabírají obsazení

Třetí Krotitelé duchů nabírají obsazení

03.03.2019

Pokud jste to prošvihli, Jason Reitman (Juno, Lítám v tom), syn Ivana Reitmana, režiséra původních Krotitelů duchů, chystá pokračování, které bude filmově navazovat na druhý díl a v podstatě tak… (více)