Třicet let poté, co diváky uchvátil původní film, se Krotitelé duchů vracejí, aby se ve zcela nové podobě představili současné divácké generaci. Režisér Paul Feig kombinuje známé prvky boje s nadpřirozenými bytostmi, díky kterým byla původní filmová série tak oblíbená, s novým hereckým týmem, složeným z těch nejlepších komediálních herců současnosti. Připravte se na letní podívanou, během které společně zachrání svět! (Falcon)

mirodevil

Vy lemry, co ste čekali? Pusťte si původní díly a politujte svou senilitu. My se bavili, takže mise splněna. Nazdar. 70% ()

ssarka odpad!

další odpad k dalšímu remaku..já jsem snad ještě nedala jiné hodnocení k novodobým předělávkám starých pecek...a vím proč...PROTOŽE JE TO HNUS přátele...Jurský park,Krotitelé důchů, Hvězdné války apod...nedívatelný hnus..a to nás čeká-panebože chraň- 7 statečných... ()

Tess92

Nakonec jsem to dokoukala do konce. Ale zasmála jsem se bohužel jenom jednou. A to při minivtipu na účet audioknih. Jednička přes kopírák, akorát s ženskýma a debilním Hemsworthem. Škoda, že to nebylo vtipné. V tomhle případě byl trailer přesnou ukázkou filmu. ()

Valetol

Nebylo to tak špatný, jen jsem nepochopil, proč je to v podstatě takový remake starých Ghostbusters s ženskejma a jiným o dost chudším, efektama napěchovaným příběhem. Raději bych pokračování s alespoň částečnou návazností na původní děj a postavy. ()

funik

Čakal som odpad všetkých odpadov ale na moje prekvapenie to bol len mierny podpriemer. Melissa McCarthy je samozrejme nesympaticka, nevtipna a netalentovana ale zvyšok je celkom prijatelný a sem-tam sa podarý aj neaký vtip, škoda že len sem-tam lebo snaha bola ale väčšinou to boli len trapne pokusy o vtip. Najväčšie plus filmu je rozhodne zaporák a najviac si to dáva v podobe Kevina a za neho dávam tu tretiu hviezdičku. Originálu to samozrejme nesiaha ani po kotníky. ()

Pacas

Chvilkama mi bylo dost trapně se na to koukat a neměl sem daleko k vypnutí. Vydržel jsem to a konec docela dobrý. Jedna * za efekty a scény kde jsem se i dost nasmál. Jinak to beru jako parodii na původní krotitele. ()

RoyBatty444 odpad!

Nie je smiešne. Postavy preexponované a stereotypné. Vykrádanie predchodcov nehorázne. Kameá nevhodné a vtieravé. Čerešnička brakovosti je postava Hamswortha. Fanúšik Ghostbusterov! ()

xwerm

Na začiatok treba povedať, že tento film nemal nikdy vzniknúť so ženami v hlavných úlohách. Absolútne sa na to nehodia a nemali v tom hrať. Tento film mal byť pokračovanie a nie remake, ktorý je fakt o ničom. Videl som predĺženú verziu a keby tam nebol hemsvorth, tak by ten film bol úplný odpad. 2/10. ()

Raziel811

Nebylo to zase až tak zlé jak jsem čekal. Zkrátka nová verze starého příběhu. A ruku na srdce a nostalgii stranou - původní dva díly jsou bez růžových brýlý přeci jen totéž, tzn. málo vtipná komedie stavějící na efektech. Příběh je defakto stejný, a osobně nemám problém tento snímek vzít jako Krotitele duchů nového tisíciletí. A i když se znovu na film asi už nikdy nepodívám, dvojku bych celkem rád viděl. ()

jenspifa

Bylo to takový rozporuplný, pár WTf scén se taky našlo,ale zas pár scén docela potěšilo. Ani by tolik nevadilo ženské obsazení, až na toho černého silnějšího pána v ženském těle. 55% ()

f3nix

Tak tohle je totální průser, který postrádá jakékoliv napětí a hlavne nějaký děj. Korunu tomu dává kvarteto nesympatických a uřvaných bab. Camea původních hrdinů o ničem. Co aspoň trochu pobavilo je přiblblý thor a parta pařících duchů v autě. Zklamání. ()

Chaospunx odpad!

Naprostá žumpa plná dementního Amerického takyhumoru pro vypatlané nemyslící blbečky. Herecké výkony jsou na úrovni besídky zvláštní školy. Postavy jsou sympatické asi jako zubař, který vám jde vytrhat všechny zbylé kelčáky. Nejstrašnější je ten asistent a hnusný negerský transvestita.... Střelit se do hlavy je určitě lepší varianta na příjemně strávený večer než sledovat tuto hromadu hoven, která naprosto vykrádá původní komediální sérii. ()

Dumaru

Remake Ghostbusters podľa mňa nedopadol až tak zle a čakal som väščí prúser. Partička v ženskom obsadení nie je nejak extrémne sympatická ale svoju úlohu krotiteľov duchov si splnila. Samozrejme že cítiť inšpiráciu pôvodnými verziami a blysknú sa tu aj dvaja bývalí herci, ktorí tam vôbec nemuseli byť. Krotitelia duchov po 30 rokoch sú oddychovka na nedeľné popoludnie a myslím si že nejak veľmi neurazia, ak od nich divák veľa neočakáva,,, ()

Timonthy

Remake vydařený, v moderní podobě v každém ohledu. Muzika vynikající. Na původní to nemá, ale jsem rád za Melissu a hlavně dva super herce z původních dílů - Murraye a Aykroyda, kterým se tu rád zasměju. A ten recepční stojí taky za to. ,,Myslí si, že to jsou posuvné dveře. smutný pohled, je to vědkyně." ()

mammutcz odpad!

Měl jsem to štěstí, zažít a užít si první a druhý díl při jejich premiérách v našich kinech. Za ten třetí se musí chudák Harold Ramis otáčet v hrobě .... Škoda, že nejde udělit hodnocení v záporných hodnotách! ()

zekon

Tady se někdo vzbudil a řekl si...."kterou filmovou klasiku ještě nikdo neposral?! Ááá....Ghostbusters. Jdeme na to!" Jinak to nevidím. Křečovitě nacpat do filmu původní postavy, jako hezká snaha, ale celkově maglajz a nevěřím žeby toto zaujalo i před 20ti lety. Slátanina od začátku do konce, byť občas s vtipem, ale ženské komando je tak trapné....... Že se z toho Reitmanovi nezvedal kufr. ()

Další Krotitelé duchů našli nového režiséra

Další Krotitelé duchů našli nového režiséra

06.12.2022

Sigourney Weaver zpátky v Krotitelích

Sigourney Weaver zpátky v Krotitelích

08.06.2019

Režisér Jason Reitman (Lítám v tom), syn Ivana Reitmana (Krotitelé duchů I, II), už nějakou dobu kutí pokračování ke kultovní sérii svého táty. To má ignorovat ženský reboot z roku 2016 a místo toho… (více)

Hrdina Uncharted shání parťáka

Hrdina Uncharted shání parťáka

30.03.2019

Herec Tom Holland (Spider-Man: Daleko od domova) má momentálně plné ruce práce s tím, aby neprozradil žádný důležitý spoiler ohledně blížících se Avengers: Endgame, už brzy ho ale čeká natáčení… (více)

Třetí Krotitelé duchů nabírají obsazení

Třetí Krotitelé duchů nabírají obsazení

03.03.2019

Pokud jste to prošvihli, Jason Reitman (Juno, Lítám v tom), syn Ivana Reitmana, režiséra původních Krotitelů duchů, chystá pokračování, které bude filmově navazovat na druhý díl a v podstatě tak… (více)