Dítě Bridget Jonesové

• Velká Británie Bridget Jones's Baby (více)

Utrpení největší smolařky v dějinách dosud neskončilo. Bridget Jonesová je stále bez chlapa. Jak název třetího dílu slavné série napovídá, tím hlavním malérem bude tentokrát neplánované těhotenství. Taková věc dokáže vykolejit i životem otřískanou Bridget, zvlášť když naprosto netuší, s kým počala. Jak se to rýmuje s faktem, že je stále bez chlapa? Celkem jednoduše. Stačí v doprovodu kolegyně navštívit odvázaný hudební festival a v jeho průběhu se vyspí s pohledným cizincem (Patrick Dempsey). A když se záhy na jedné společenské akci na vlastní tělo přesvědčí, že stará láska (Colin Firth) nerezaví, byť před pár lety definitivně skončila, je „štěstí" hotovo. Protože jí s rozluštěním zapeklitého rébusu nepomůže ani lehce cynická gynekoložka (spoluscenáristka Emma Thompson), ocitne se Bridget ve velmi nezáviděníhodné situaci. Jak seriózní právník Mark Darcy, tak úspěšný provozovatel internetové seznamky Jack Quant se sice k situaci postaví jako praví chlapi, odhodlaní s Bridget a jejím potomkem vytvořit spořádanou rodinu, to ovšem netuší, že jejich šance na otcovství je přesně padesátiprocentní. Jak se blíží termín porodu, Bridget cítí, že bude muset s pravdou ven a hlavně že si bude muset vybrat, komu bude její dítě říkat „tatínku". Normální člověk by poslal oba dva na testy otcovství. Jenže Bridget Jonesová není normální, ale výjimečná. (Cinemart)

mina_harker

Miluju první díl a budu se snažit zapomenout, že vznikl tento nezáživný film se špatnými hereckými výkony (s výjimkou Emmy Thompson) a velice chatrným scénářem. ()

dundye

Tento film neoplývá ani super příběhem, ani nějakým extra humorem, ale zase na druhou stranu neurazí a je to taková večerní oddechovka. Odpočinete se u něho a i občas se zasmějete. Ale je to tak akorát na to, to shlédnout jen jednou, po druhé už by vás to absolutně nebavilo. ()

Kacenka22

Popravde od tohto filmu som veľa neočakávala. A neskutočne ma prekvapil! Smiala som sa od samého začiatku až po koniec. Pre mňa oveľa lepšie ako jednotka,nehovoriac o dvojke. Patricka Dempseyho veľmi nemusím,ale v tomto prípade mi nevadil,práve naopak,hodil sa tam. Romantické,vtipné,famózne! ()

lineker

Zbytečně dlouhá stopáž. Kvalitní fórky a situace jsou totiž vystříleny hned v úvodu a zhruba od devadesáté minuty jde již o setrvačnost, která dokáže i nudit. ()

lalailah

Umelé oživenie romantickej klasiky, ktoré su Sharon Maguire radšej mohla odpustiť. Spolu s kilami Renée Zellweger sa totiž z príbehu vyparila aj všetká zábavnosť a ostal len tuctový príbeh. ()

flegmos

Na to ze tento film je jedno obrovske klise musim povedat ze je to typicka limonada a ja som sa bavil. su aj horsie komedie ()

michaelala

Šla jsem na tento film s obavami, jelikož třetí díly většinou nedopadnou, a byla jsem velice překvapena. Bavila jsem se mo moc :-) Film u kterého se smějete skoro pořád. Už se těším až se na něj podívám znovu.. ()

snezenka01

A mne se tento dil libil nejvice. Komedie jsou od toho, aby lidi rozesmali, coz treti dil Bridget dostatecne splnuje. Nevim, proc nekteri jedinci stale hledaji nejaky zakopany poklad v tomto zanru. ()

Hanniball

Neskutečně nádhernej, vtipnej a hřejivej film...No a co ? I chlapovi se tohle snad může líbit ne ? :) Ideální volba na spravení nálady. ()

Crumb4

Škoda plastik Renée Zellweger, které byly při srovnání starých záběrů dost znát. Ale jinak to byl prostě skvělý, optimistický a oddechový film, který každá žena občas potřebuje. ()

Beliel

Že by zde vysoké hodnocení znamenalo nostalgii na předcházející díly? Nevím, ale nedokážu si to vysvětlit. Je to ještě Bridget z předchozích dílů, kde její mimika byla skvělá a člověk se zasmál. Kde byla přirozenost na prvním místě. Zde se setkáváme s něčím, co se zdánlivě podobá Bridget z minulých dílů, jen s tím rozdílem, že díky všem chirurgickým zákrokům se vytratila mimika a hlavní herečka vypadá strašně. K tomu dva starouši, kteří se snaží dobít její srdce a nejde jim to. Tohle se nepovedlo. Za celý film jsem se zasmál třikrát a to ještě na půl huby. Ne ne, nedělejte filmy, když hlavní herci už nejsou čím bývali a vypadají jako špatná reklama na plastickou chirurgii... ()

xterri

O tomto filmu jsem hodně slyšela. Prý je to strašná prča. No, nevím. Je tam několik vtipných scén, ale že bych se plácala smíchy do stehen, to zase ne. Film asi nikoho neurazí, ale podle mě měli tvůrci skončit u druhého dílu. Bridget vypadá už dost staře a strhaně, a to, jak se chovala mě spíš štvalo, než že by mi přišlo vtipné. Spoiler: scéna, kdy ji táhnout už prakticky rodící jako pytel brambor snad přes půl města mi přijde doslova debilní. ()

aznaho

První polovina filmu je vtipná a připomíná legendární jedničku. Průšvih přichází v okamžiku, kdy TO oběma řekne. Tedy zhruba od poloviny filmu, jako by to dotáčel jinej režisér. Připomíná to trapný humor z francouzských komedií 70tých let. Jak Jonesovou dostat do porodnice, když není auto, ani telefon a všude je zácpa?! Tak ji poneseme! Ha ha ha. No hnus velebnosti...Takhle to zpackat. A Mark vopravdu nezestárnul do krásy, nýbrž do zcvrklýho divnýho kok*ta, kterej vám pije krev. Dvě hvězdy za snahu navázat na jedničku. PS pro dívídíčkaře: bacha na českej dabing - odečtěte si jednu hvězdu. Je to prostě peklo. ()

PORTER44

Průměrná romantická komedie,pár vtipných scén u kterých jsem se bavil se našlo,hned na začátku tanec,pak nápovědy v televizi,pád do bláta,babský sprostý tlachání ale na druhou stranu se našlo dost nudnějších míst,herci v poho. ()

Ondra.T

Tenhle film je určený pro generaci narozenou v 60. a 70. letech a podle mě se naprosto trefil do vkusu svého obecenstva. Film s nadsázkou řeší hledání toho správného partnera u nezadané čtyřicátnice a čtyřicátníků a dokazuje, že humor nemusí být oplzlý. Takhle jsem se dlouho nenasmál (namátkou třeba např. scéna se selfie nebo cesta do porodnice). Za mě rozhodně nejlepší oddechová romantická komedie roku. ()

Startuje Best Film Fest

Startuje Best Film Fest