Dítě Bridget Jonesové

• Velká Británie Bridget Jones's Baby (více)

Utrpení největší smolařky v dějinách dosud neskončilo. Bridget Jonesová je stále bez chlapa. Jak název třetího dílu slavné série napovídá, tím hlavním malérem bude tentokrát neplánované těhotenství. Taková věc dokáže vykolejit i životem otřískanou Bridget, zvlášť když naprosto netuší, s kým počala. Jak se to rýmuje s faktem, že je stále bez chlapa? Celkem jednoduše. Stačí v doprovodu kolegyně navštívit odvázaný hudební festival a v jeho průběhu se vyspí s pohledným cizincem (Patrick Dempsey). A když se záhy na jedné společenské akci na vlastní tělo přesvědčí, že stará láska (Colin Firth) nerezaví, byť před pár lety definitivně skončila, je „štěstí" hotovo. Protože jí s rozluštěním zapeklitého rébusu nepomůže ani lehce cynická gynekoložka (spoluscenáristka Emma Thompson), ocitne se Bridget ve velmi nezáviděníhodné situaci. Jak seriózní právník Mark Darcy, tak úspěšný provozovatel internetové seznamky Jack Quant se sice k situaci postaví jako praví chlapi, odhodlaní s Bridget a jejím potomkem vytvořit spořádanou rodinu, to ovšem netuší, že jejich šance na otcovství je přesně padesátiprocentní. Jak se blíží termín porodu, Bridget cítí, že bude muset s pravdou ven a hlavně že si bude muset vybrat, komu bude její dítě říkat „tatínku". Normální člověk by poslal oba dva na testy otcovství. Jenže Bridget Jonesová není normální, ale výjimečná. (CinemArt)

Simomon odpad!

Prvni dil mel svy kouzlo (4/5*) a druhej se dal prezit (3/5*). Treti shledani s Bridget Jonesnovou dopadlo naprosto katastrofalne. Co vse ve filmu nefunguje- 1)Humor prvniho dilu tezil z trapnych situaci a fungoval. Treti dil je jen trapnej. 2)Voiceovery> Charismaticky monology Bridget jsou ve tretim dile nahrazeny naprosto dementnimi proslovy, ktere navic popisuji presne to, co se ve filmu deje, chvilema to pusobi spis jako verze pro nevidome. 3)Romatika> Briddget ve tretim dile v podstate 9 mesicu chodi s dvemi muzi zaroven. Kdyz pominu moralni dilema divakovi neni zodpovezena rada zasadnich otazek- napriklad kdo s kym si v milostnem trojúhelníku doprava soulože. POSLEDNI SLOVO: Nic tak kriploidniho jsem uz dloho nevidel.. 10%, Odpad! ()

haWranka

Zatímco v jedničce byly postavy mile praštěné a sympatické, tady byly o ničem. Děj se ubíral celkem předvídatelným směrem, nikde žádné překvapení. Přišlo mi to, že tvůrci už chtějí Bridget dopřát nějaký ten happy end, ale hlavně rychle. Vše tak zůstalo takové ploché, sterilní. A ani těch pár vtipů si to lepší hodnocení nezaslouží... Dávám tři jen proto, že to bylo lepší než dvojka. ()

Maximilianus

Opäť nesympatická a nepekná Bridget ktorá je aj vo svojich 43 rokoch stará dievka je obletovaná mužmi a má dokonca dieťa. Okrem pár scén Patricka Dempseyho to bolo úplne nezábavné a ide iba o využívanie značky. 5,8/10. ()

Nix

No nikdy bych si takové typy filmů dobrovolně nepustil, takže už jen z donucení své drahé polovičky jsem byl rozhodnutej, že film strávím protestem. Každopádně jsem byl překvapen, mělo to vtip a dokonce jsem se bavil, takže za mne to takový průser nebyl. ()

Likan7

Z předešlých dílů si napamatuju zhola nic, jenže to vůbec nevadí. Trojka s tím tak nějak počítá, přece jen to je 12 let. Dítě BJ funguje jako oddechová komedie. Je nenáročná, často překvapivě vtipná a i když ty 2 hodiny jsou příliš, přežít se v klidu dá i těch 20-30 minut navíc. Nevadí mi tentokrát ani jindy nesnesitelná Zellweger a Dempsey je přímo výbornej. ()

Tosca

Bylo to docela příjemné překvapení, strašně jsem se toho třetího pokračování bál, ale není to špatné... ()

hekla

Nikdy bych neřekla, že třetí díl nějaké série bude minimálně na úrovni prvního, nebo dokonce mnohem lepší. Po shlédnutí jsem si říkala jen: "Páni, páni, páni, to bylo úžasný, dokonalý!!!", a usmívala se od ucha k uchu a chtěla to vidět hned znovu. Někdo psal, že herci zestárli a že to není ono. Já mám opačný názor, postavy vyspěly (hlavně Bridget), René to více sluší, Markovi Colinovi fandíte stejně (nebo ještě víc) jako v prvním díle, ale Patrick Dempsey, který je sexy a téměř dokonalý vám rozhodně ztíží rozhodování, kdo je pro BJ vlastně nejlepší, Emma a její cynické poznámky ještě podtrhují humor a postava Hugha Granta díky bravurnímu vyřešení jeho osudu ani nechybí (i když...). Nezklamou ani partička kamarádů, italská restaurace a inovace v televizním studiu. Dítě Bridget Jonesové je výborná kvalitní komedie na vysoké úrovni, smála jsem se nahlas, ale i slzy se tentokrát objevily, trošku ubylo ztřeštěnosti, ale vtipu rozhodně ne, přibylo nějaké to moudro do života. Herci hrají skvěle a ta chemie na mezi nimi! Scénář je skvělý, zamilujete se do atmosféry filmu a celé ty dvě hodiny si jen užíváte. A to nemluvím o perfektním soundtracku, střihu a celkové doladěné střídání scén a interiérů. Vážně smekám klobouk a tleskám a chci to vidět co nejdřív znovu. ()

Daginka

Konečně štíhlá Bridge, mrtvý (?) Daniel Cleaver, seznamkový sympaťák-miliardář a.... stále dechberoucí a vlhko navozující přednádherný Mark Darcy. Netušila jsem, že po ne moc dobře působícím druhém dílu, mě třetí dostane. Právě jsem vrátila z kina velmi mile překvapená, pomlčka nadšená. Líbí se mi většina ze soundtracku k filmu, líbí se mi zápletka (přestože jsem ji celou předpověděla kamarádovi už z plakátu k filmu.. a dokonce i to s Danielem a jak to s ním dopadne) a líbí se mi samozřejmě duo Colin Firth a Renée Zellweger. Jsem zvědavá na další filmy o Bridget, miluju ji. :-) 100%, 5*. ()

dzank

So skeptickým postojom fanúšika knižnej predlohy sa človek vyberie do kina a čo dostane? Fantastickú jazdu humoru, klasické bridgetovské situácie, ktoré už našťastie nie sú tak silene trápne, aby ste sa museli opätovne od hanby schovávať do sedadiel aj vy, aj srdce pookreje, trochu nostalgie a smútku nad tými premárnenými 10 rokmi, ale not-so-happy-ending predošlých stratených rokov zožeriem aj ja. Trochu silené cameo so Sheeranom a sklamanie z absencie nejakej tej fight scene (sa rysovala..). Napriek tomu 5*, lebo Colin je Colin a Emma Thompson bola čerešničkou každej scény. Všetko zapasovalo ako malo a v tomto prípade chvalabohu, že žiaľbohu sa scenár držal od knihy ďalej. ()

rezzzy

Upřímně, ani trochu jsem nedoufala, že trojka přinese něco dobrého. Naopak jsem čekala pár lehce vtipných scén, jistou dávku trapnosti, tunelování toho mála, co zůstalo z původní Bridget. O to užasleji jsem zůstala civět jako opařená! Zcela odpovědně mohu prohlásit, že tak královsky jsem se v kině dlouho nebavila a vlastně takhle perfektně mě ani sama Bridget nikdy předtím nebavila! Hlavní hrdince prospělo, že přestala řešit hlavní problém (tedy pár kilo sem, pár kilo tam) a herecká obměna se ukázala také jako správné osvěžení, a to nemluvím jen o skvělém Patrickovi ale také o famózní Emmě! Její kousavý humor mě rozsekával na kaši :-) Jsem v šoku! Za mě jednoznačně nejlepší Bridget ze série! :) ()

stan87

Krásná moderní verze zestárle čtyřicátnice a její problémy, které ženy v dnešní době běžně řeší... Komický nádech, dějové zvraty a pohoda. Film je možná občas až málo vážný... Zásadní je podotknout, že se jedná o naprosté překonání předchozích dílů. Je to prostě jiná káva. ()

Shaqual

Kult, který dozrál v dokonalost. Velmi vyspělé po herecké stránce, všichni herci byli tak přirození, až z toho hřálo u srdce, stejně jako chytré a nečekané vtipy, které bavily po celou stopáž filmu. Scénář má hlavu a patu, dává smysl a (na rozdíl od předešlých dílů) působí realisticky. Snad díky absenci tuctového záporáctví a zaměření se čistě na chemii mezi jednotlivými postavami nebo trefným vyobrazením střetu dvou generací. Je to velmi dospělé a perfektně načasované překvapení, ze kterého se vyklubala komedie roku. ()

MAAUZ

Musím konstatovat, že nejsem extra fanoušek Bridget, ani jsem pořádně neviděl první díl. Tohle? Chvílema mě film natolik vtáhnul a já zapomněl, že sedím v kině s dalšími, a že je potřeba svůj smích trochu krotit. Ale protože se smálo celé kino, tak mi to bylo vlastně šumák. CHYTRÉ, VTIPNÉ a nenásilné. Legrace od začátku do konce! ()

Oudee33

Když mi kamarád sdělil, že jdeme potěšit společnou kamarádku a bereme ji do kina právě na tohle, myslel jsem si, že při cestě pro lístky do kina upadl někde na hlavu... Taky jsem si myslel, že Britové ...alespoň co se týče humoru, jsou pěkný suchaři. Chyba na druhou... Kámoš se tak nevědomky trefil do noty nejen jí! Prostě romantika na úrovni. Upaluju stahovat díly předchozí. 85% ()

Dantte..

Parádní komedie, kterou jsi rád opakovaně pustím. Chytře a vtipně napsané dialogy jen podtrhují skvěle hrající Renée. 80 % ()

RAFT

Třetí díl trilogie ,no musím uznat že, se vážně povedl.Colin nám za těch pár let zestárl.Ve filmu nechybí humor. Patrick Dempsey skvěle do filmu zapadl.Emma Thompson no prostě bomba. Za mě 80% ()

dawnie

Nejsem si úplně jistá, že bylo třeba, aby tenhle přeslaďák, kterej se zoufale snaží naladit notu předchozích dvou filmů, vzniknul. Spíš mě to zdeprimovalo, a to bohužel nemyslim pozitivně. Scénář au au, bolestivě čitelnej, hlášek je poskrovnu, a filmu rozhodně neprospělo ubrat skvělý selfish Bridgitiny kamarády a unbelievable rodiče na úkor výlevů prošedivělýho Dr. McDreamyho a totálně gerontovýho Marka Darcyho, toho si prostě - no pun intended - budu radši pamatovat jako uhrančivýho frajera z jeho lepších let. Je to škoda, protože Briti jsou schopný dělat sakra lepší komedie! ()

elimS

80% - komentář 20ti slovy: Ikdyž štíhlá Bridget vypadala občas sešlá a bez života, tak příběh a vtipy byly "vyzralé", hlavně i díky změně v mužské roli. ()

Startuje Best Film Fest

Startuje Best Film Fest