Dítě Bridget Jonesové

• Velká Británie Bridget Jones's Baby (více)

Utrpení největší smolařky v dějinách dosud neskončilo. Bridget Jonesová je stále bez chlapa. Jak název třetího dílu slavné série napovídá, tím hlavním malérem bude tentokrát neplánované těhotenství. Taková věc dokáže vykolejit i životem otřískanou Bridget, zvlášť když naprosto netuší, s kým počala. Jak se to rýmuje s faktem, že je stále bez chlapa? Celkem jednoduše. Stačí v doprovodu kolegyně navštívit odvázaný hudební festival a v jeho průběhu se vyspí s pohledným cizincem (Patrick Dempsey). A když se záhy na jedné společenské akci na vlastní tělo přesvědčí, že stará láska (Colin Firth) nerezaví, byť před pár lety definitivně skončila, je „štěstí" hotovo. Protože jí s rozluštěním zapeklitého rébusu nepomůže ani lehce cynická gynekoložka (spoluscenáristka Emma Thompson), ocitne se Bridget ve velmi nezáviděníhodné situaci. Jak seriózní právník Mark Darcy, tak úspěšný provozovatel internetové seznamky Jack Quant se sice k situaci postaví jako praví chlapi, odhodlaní s Bridget a jejím potomkem vytvořit spořádanou rodinu, to ovšem netuší, že jejich šance na otcovství je přesně padesátiprocentní. Jak se blíží termín porodu, Bridget cítí, že bude muset s pravdou ven a hlavně že si bude muset vybrat, komu bude její dítě říkat „tatínku". Normální člověk by poslal oba dva na testy otcovství. Jenže Bridget Jonesová není normální, ale výjimečná. (CinemArt)

r007

Velké překvapení ! Když jsem se doslechla, že se natáčí další příběh Bridget, nechtělo se mi věřit, co si od toho kdo slibuje...Ale nakonec jsem si řekla, že to třeba zkusím.A jejda, je to možná lepší než jednička ! První polovinu jsem se smála pořád a protože jsem zhruba ve stejném věku jako Bridget, dokonale jsem s ní soucítila. A Emma byla vyložená lahůdka, je to moje oblíbená herečka a role doktorky jí sedla jako ulitá. Druhou půlku už jsem spíš přemýšlela, jak to asi dopadne a začalo mi to zavánět moc hollywoodským slaďákem. Ale co naplat, i když slaďák, tak vtipně a bravurně natočený. Takže i slzička ukápla a nebýt toho kýčovitého konce, dám hvězdiček pět. ()

Janda Panda

Dostala jsem vše, co jsem od podobně laděného filmu očekávala - smích, slzy, pořádnou dávku absurdity i nepravděpodobnosti. ()

rigby

Další pokračování se drží nastoleného vysokého standardu kvalitní britské komedie. Je to lehké, je to vtipné, má to nahled. Jen podle mého názoru ten závěr se nevydařil tak, jak by si divák představoval. Je to trochu rozplizlé, možná to mělo skončit už o půl hodiny dříve. Ale i tak to byl příjemně strávený večer. Bridget je pořád kus a Mark Darcy šťastný chlap. 4- ()

lacerta

Přemýšlím, jestli jsem viděla stejný film, jako zdejší hodnotící. Chápu, že někomu to mohlo sednout, ale označit to za nejlepší díl BJ, to teda fakt ne. Pozitivem předchozích dílů byla obyčejná ne příliš atraktivní ženská, které se dějou zmatené, ale reálné věci. Tohle bylo vyloženě mimo - od čekání na určení otcovství až po hromadné účastnění se všech předporodních nesmyslů. ()

santosz

Některé hlášky a scénky jsou opravdu skvělé (a vůbec jich není málo), sice si je možná na druhý den už nebudete pamatovat, protože jako celek to nefunguje, ale na jeden vtipný večer to bohatě stačí. ()

O_Peki

Tři a to ještě přimhouřím oko. Vyplastikovaná René má hubu tak našponovanou, že neudělá jediný mimický pohyb. ()

mouzi

Diky za tu super hudbu, diky ni se da vypnout aspon obraz.. Tato zalezitost vazne neni pro muze, a to ani pro ty, kteri si prosli partnercinym tehotenstvim a porodem a jsou nyni hrdymi otci. A navic je mi fakt uprimne lito, ze tohle vzniklo v Britanii.. :( ()

MrsTecka

Přítelovi se na film moc jít nechtělo, nesnáší "slaďárny" a romantiku v televizi. Při odchodu ze sálu jsme se ale shodli, že to rozhodně chyba nebyla a dost jsme se nasmáli. Bridget Jonesová nezklame. Šílenému příběh s šílenými náhodami prostě nelze odolat. ()

AnysekMel

Vlastně je to pořád Bridget, ale vůbec Bridget. Nemá to šmrc, na kterej v předcházejících dvou filmech stačila jen ulítlá a neštastná baculka, o nějakym vtipu nemluvě. Ale po odmyšlení předcházejících filmů, tohle nebylo nic hroznýho. ()

Terezasch

Nuda. Silena nuda. A zase jenom nuda. Tohle muzu bez ostychu zaradit do zebricku nejnudnejsich filmu, jake jsem za cely svuj zivot videla. ()

Paserak

Strašný. Ta přešitá osoba byla B.Jonesová resp. Renée Zellweger? Nepoznal jsem, sorry. Jediný dobrý vtip byl s H.Grantem.... Nedopororučuju... ()

mstychov

Upřímně se mi tento díl o Bridget líbil nejméně. To ale neznamená, že by se mi nelíbil vůbec. Místy jsem se dost nasmála. Příběh byl předvídatelný a tak trochu obyčejný. Tři hvězdičky si ale zaslouží. Hlavně za stejné herecké obsazení, jaké bylo v předchozích dílech a také za tu legraci. ()

ZetDaElO

Keď sa 40 ročné ženy bavia o penisoch, začína to byť už skôr tragédia ako komédia. Bridget Jones vol.3 ako koncentrát predchádzajúcich dielov. 5/10 ()

izinka

Lepší než dvojka, o hodně. Vtipné, svižné, sympatické, vůbec jsem nečekala, že se u tohohle filmu tolik nasměju. Jen pokud se chce někdo dívat na všechny tři díly hned po sobě, je docela šok vzhled Renée Zellweger. Vůbec si není podobná a nevědět, že tam hraje, myslela bych si, že tam hraje jiná herečka. Renée se dá poznat snad jedině podle hlasu. ()

Horác

První pocit je skoro úlek, jak nám ti hlavní hrdinové zestárli, jak jsou "pomačkaní". Ale nic naplat, čas letí. V průběhu filmu si člověk zvykne a může si užít tento neurážející a taky snadno zapomenutelný počin. ()

Startuje Best Film Fest

Startuje Best Film Fest