Dítě Bridget Jonesové

• Velká Británie Bridget Jones's Baby (více)

Utrpení největší smolařky v dějinách dosud neskončilo. Bridget Jonesová je stále bez chlapa. Jak název třetího dílu slavné série napovídá, tím hlavním malérem bude tentokrát neplánované těhotenství. Taková věc dokáže vykolejit i životem otřískanou Bridget, zvlášť když naprosto netuší, s kým počala. Jak se to rýmuje s faktem, že je stále bez chlapa? Celkem jednoduše. Stačí v doprovodu kolegyně navštívit odvázaný hudební festival a v jeho průběhu se vyspí s pohledným cizincem (Patrick Dempsey). A když se záhy na jedné společenské akci na vlastní tělo přesvědčí, že stará láska (Colin Firth) nerezaví, byť před pár lety definitivně skončila, je „štěstí" hotovo. Protože jí s rozluštěním zapeklitého rébusu nepomůže ani lehce cynická gynekoložka (spoluscenáristka Emma Thompson), ocitne se Bridget ve velmi nezáviděníhodné situaci. Jak seriózní právník Mark Darcy, tak úspěšný provozovatel internetové seznamky Jack Quant se sice k situaci postaví jako praví chlapi, odhodlaní s Bridget a jejím potomkem vytvořit spořádanou rodinu, to ovšem netuší, že jejich šance na otcovství je přesně padesátiprocentní. Jak se blíží termín porodu, Bridget cítí, že bude muset s pravdou ven a hlavně že si bude muset vybrat, komu bude její dítě říkat „tatínku". Normální člověk by poslal oba dva na testy otcovství. Jenže Bridget Jonesová není normální, ale výjimečná. (CinemArt)

nemer odpad!

I ve srovnání s předchozími díly strašné. Nedodívala jsem se a rozhodně žádnou sekvenci ani vidět neplánuji. Další ultra povrchní brak, u kterého škoda ztrácet čas. ()

Kytarka

Nevím, zda to bylo mým rozpoložením nebo touto limonádkou balancující na hranici mezi vtipem a trapností, nicméně nejsilnější dojem, který jsem si odnesla, byl ten, že se musím stůj co stůj naučit vyslovit NGochi... ()

shioo

V dobrých filmech se prostě pokračovat nemá! Dobře, druhý díl byl risk a taky nejspíš dobrý zisk, ale tohle snad nikdo nemůže myslet vážně. Nezbývá mi než do poslední tečky souhlasit s verbalem (a že zrovna výjimečně nad tím psaním tolik neonanoval). Svoje dvě hvězdy dávám ze soucitu k Renée a Colinovi, kteří vypadají otřesně vyžehleně a takovým lidem by se asi už nikdo narodit neměl/nechtěl... ()

Blazis34

Docela vtipné a zdařilé pokračování legendární Bridget Jones. Divák se mohl znovu zasmát některým trapným situacím a čekal, jak se vyvrbí závěr děje. Ten dopadl asi tak, jak ve výsledku tří dílů měl a Bridget na konci vypadala šťastně. Ostatně Renée Zellweger jsem si oblíbil v této roli. I když dělá ze sebe "střevo" je pořád sympatická s okouzlujícím úsměvem. Nevím, jestli tvůrci plánují i čtvrté pokračování, ale za mě to takhle stačí a úspěšná trilogie je pěkně zakončena. FIlm mě nezklamal, dávám 65%, tři hvězdy. ()

PrincessB

Mě to prostě nebavilo. Ačkoliv mám filmy Bridget Jonesové v oblibě (hlavně ten první), tenhle mi nesedl. Laciné konverzace, netaktní přídavek soundtracku a k tomu přílišná "modernizace" (na můj vkus příliš mnoho konverzací o populárních appcích a hashtazích, což vidím jako nepovedený pokus přiblížit Bridget mladému publiku). ()

pafka

Vtipne, vesele, zabava na vecer u TV s popcornem a neceho k piti. Ale pozor, musite ignorovat dve veci Renee si v mnoha scenach neni podobna, protoze ti pitomci na plastice zacali tvarovat holt jiny ksicht a tudiz i ta mimika pri hrani jde velmi casto do kopru a za druhe - nesmite u sledovaneho pribehu pouzivat mozek. Jinak totiz kroutite nad tim debilnim pribehem neustale hlavou. A klicova herecka figura je tu Colin Firth. Ten je skvely. ()

PetraMishka

Tak na Renée už se moc hezky nekouká, ale Bridget je mi stále sympatická, i když nemůže pít, nekouří a je hubená. Příběh je jednoduchý, ale upřímně řečeno, nevím, co by se tu chtělo navíc vymýšlet. A upřímně jsem se po dlouhé době mile bavila, dobře zasmála a nebylo mi z filmu jako takového trapně. Navíc se na něj ráda znovu podívám, což je v poslední době taky dost velké plus. ()

lobo87

Toto bola asi najsympatickejšia verzia B.J. Zápletka mala svoje čaro, herci tiež, i keď sa na nich viditeľne podpísal zub času a do takéhoto (miestami pubertálneho) laškovania by sa hodili mladšie tváre. Niekoľko výborných vtipov a fantastický Ed Sheeran to ale nezachránili od priemeru.. 65% ()

a0001

Skôr pre ženy (to je samozrejmé), ale pobavilo. A prečo hlavne pre ženy aj ďalšom ohľade? Pretože každý chlap by sa v skutočnosti vysr.l na neatraktívnu ženu, ktorá nevie s ktorým má dieťa. Reálne by skončila na ocot, skôr ako by stihla ďalší chobot. Ten boj o "Bridžit" je úboho-trápny. Ženy nehľadajte romantiku v divokej p1zde. ()

elCarda

Neurazi me to. Chapu ze filmova doba je spis takova, ze simpataci umiraji prvni (sokovat za kazdou cenu/bourat zazite klise). Tento film je mile klise, asi nejvic pohadka. S realitou to nema nic spolecneho, ale proc si neuzit srandovni situace a humor, ktery pro me celkem fungoval. ()

Ereniss

Možná se mnou momentálně mlátí těhotenské hormony, ale mě se to líbilo. Colin Firth stárne a možná by mu seděla spíše role dědečka než tatínka, ale stále je to fešák a o Patricku Dempseym ani nemluvím. Škoda, že si Bridgetka nemohla nechat oba :) Jóóó hudební festivaly jsou zrádné, o tom můžu vyprávět :) ()

srolyma

Ale jo, proč ne? Nejspíš bych našel spoustu lepších způsobů, jak strávit sobotní večer, než koukat na film určený pro nezadané bezdětné milf 40+, ale co. Dokonce i pár vtipných momentů jsem tam našel a to nejsem zrovna cílová skupina. ()

Lula.cz

První Bridget Jones jsem měla upřímně ráda. Obtloustlá nešika se smůlou na chlapy byla dá se říct roztomilá. Dvojka byla slabší, ale stále dobrá. Od třetího dílu jsem čekala aspoň průměr, nastalo ale zklamání. Nevím, co byl větší průser, protože mi to vlastně celé přijde jako jeden velký průser. Možná nepomohlo ani to, že poprvé v životě Bridget neřešila váhu, ale těhotenství. Navíc s dvěma potencionálními tatínky. Navíc první těhotenství v takovém věku, to se tvůrci pos.ali, ne? Nemůžu se s tím nějak vyrovnat....mám dojem, že tím vlastně ženskému světu říkají, že je normální počkat s prvním dítětem pomalu do klimakteria. Ale ne, není. Jediné, co mě bavilo, byly návštěvy u gynekoložky a pak scéna na festivalu, kde si střihnul mini štěk Ed Sheeran. ()

Martanecek007

Pokud by si člověk odmyslel hlavní představidelku bez plastik, tak by se u mě film vyšplhal mnohem výše. Obecně vzato mi nakonec vadilo i to, že Bridget zhubla. Ona byla krásná vždy, ale více mě bavila jako ta oplácanější ženská. To bylo to kouzlo, které mě hodně oslnilo na předchozích dílech. Ta obyčejnost Bridget. To, že se v ní ženy mohly více shlédnout. Protože v typických romantických filmech/komediích prostě vystupují hlavní hrdinky sexy kosti, které prostě nemají tolika mé emaptie, jako si získala právě Bridget. Nicméně dějově je to příběh pěkný, navazující na předchozí díly, ale už nemá to, co předchozí díly. Každopádně je to moje srdcovka a tak hold musím dát hvězdu navíc. ()

Kokutek odpad!

Ani jsem ji po těch plastikách nepoznal. A nestačil jsem se divit. Může mi někdy vysvětlit, kteří dva pitomci by tohle udělali? S takovou děvkou a blbou píčou by snad normální chlap nemohl zůstat. Jako fajn, jestli je to můj harant, budu bohužel platit za svou blbost celej život alouše, ale jdi do prdele ty blbá krávo, štětko. ()

Eire

Najslabsi clanok z celej retaze serialu o B. Jonesovej. odstup od dvojky je dlhy a citelny. Z nostalgie 3*. Lepsia mlada a tlsta B.J. ako stara a chuda. Sorry Renee... ()

Startuje Best Film Fest

Startuje Best Film Fest