Pavlo

Len Wiseman sa snažil, ako je teraz trendom, neurobiť presnú kópiu originálu. Vložil do filmu zmeny a vlastné predstavy – či už pri vykreslení budúcnosti, dejové obmeny alebo zobrazenie postáv. Musím uznať, že sa mu podaril dobrý film, ktorý sa isto oplatí pozrieť. Avšak napriek technickým vychytávkam, kvalitným hercom, efektom a akčným scénam, postráda táto snímka, to čo mal originál. Zapamätihodné wau scény, vtipné hlášky, inteligentnejšie spracovanie postáv... Všetko sa deje a je zobrazené v zaužívaných hollywoodskych rovinách a nie sú tu žiadne náznaky dákeho experimentovania. Preto po skončení snímky, dostane človek nutkanie, pozrieť si originál. ()

Lukkyn

No pokud by to bylo jako samostatné scifi tak to beru . Akce slušná , Farell mi nevadí na Kate se hezky kouká. Takže by člověk klidně mohl dát 4 hvezdy. Těžko říct co tvůrci zamýšleli je to remake je to jiný příběh??Mě to přostě přijde jako remake a pak musím dát hvězdy tři a to ještě s odřenýma ušima. Arnold je jen jeden a chlapi co si budeme povídat Sharon je taky jenom jedna. Zaplnilo mi to jedno volné odpoledne ale zřejmě rychle zapomenu. ()

magic0

Vezmeme 2dcl deště, 20dkg StarWars Klonů, 5dkg Blade Runner, 3dkg Minority Report, 3dkg Johny Mnemonica a lehce okořeníme prachem z VHS Total Recall a máme tu remake Total (ne)Recall. Farell i Kate naprosto otřesný herecký výkon.Pár dobrých nápadů jako výtah skrz jádro planety (jo to by se mně líbilo do práce sednou do výtahu vyndat knížku a putovat cca 12 745,591km a za pár hodin zase zpět no nebyla by to paráda). Tablet na ledničce? To si ho tam musím hned nalepit. Akce a spád film má ale to je asi opravdu všechno. Wiseman po Underworldech a Smrtonosné pasti 4.0 ještě nemá na to aby se pouštěl do remaku takhle kultovního snímku. (22.1.2013) ()

ragtime

O zbytočnosti remakeov sa tu nemienim rozpisovať. Čo sa musí uznať, je snaha o inováciu. Ako oddychovka výborné. ()

Pythonator

Těšil jsem se na Mars a ono to na Marsu nebylo. Na původní Total Recall je tu spousta odkazů (nazapomnělo se ani na legendární tříkozou prsatici), ale jinak to pochopitelně na originál nemá, stejně jako nemá Colin Farrell na Arnolda. Ne, že by byl Arnold lepší herec (to asi těžko), ale je to prostě ARNOLD. K Arnoldovi cítím jistou náklonnost, kterou vybudovali Terminátor, Barbar Conan a právě Total Recall. Bylo mi jasné, že tato nová verze lepší nebude a tak jsem k ní taky přistupoval, tj. bez velkých očekávání. No a možná i díky tomuto přístupu jsem byl mile překvapen, jak dobrý film to je. Na první pohled je to plné klišé a scénář je až blbý, ale při pozornějším pohledu při druhém shlédnutí si všimnete detailů jako geniální práce s vertikálním pohybem v akčních scénách. Akce je tu směřována neustále nahoru nebo dolů, což je dost neobvyklé a dává to filmu jiný rozměr. Při lepším scénáři tak mohlo vzniknout geniální dílo. Tohle je bohužel jen slepenina akčních scén. Film se dá ve zkratce popsat takto: Tvářička Jessici Biel, prdelka Kate Beckinsale, zmatený výraz Colina Farrella, tvářička Kate Beckinsale, prdelka Jessici Biel, pak 10x opakovat, nasleduje nasraný výraz Colina Farrella, nasraný výraz Kate Beckinsale, ještě pár pohledů na prdelky Jessici a Kate, a na závěr happy end jak prase (tj. zprasený scénář se stupidním koncem). To vše dochucují překrásné futuristické kulisy a prdelky Jessici a Kate. ()

JJaannee

Odpad to není,ale nemá to k tomu daleko...děj skoro žádný,nelogický..příběh nudný...herci jsou sice hezčí než ve staré verzi,ale příběhu to zrovna moc nepomáhá....už žádný další remake,prosím :-) se starým TOTAL RECALL se to nedá vůbec srovnávat... ()

venyczek

Co se týče samotného příběhu, tak zde se najdou mezírky, ale efekty, záběry a prostředí celého filmu jsou prostě úžasné. ()

GemBirD

Jeden z najlepších filmov za rok 2012 po technickej a vizuálnej stránke, kde všetko šlape ako má, herci obstojní (hlavná herecká trojica má naozaj šťastie pri výbere finančných prepadákov) , ALE zároveň presný príklad filmu, ktorému chýba akoby duša a je Vám úplne jedno, či vyhrajú tí dobrí alebo zlí a jediné, čo Vás zaujíma je titulok THE END! ()

Voluptia

Na film jsem se díval s očekáváním, že nové zpracování přinese také nový pohled na tento námět, který bude zářit kouzly nových technologií. Ano, film byl zpracovaný působivě po vizuální stránce. I atmosféra byla odlišná od původní předlohy. Avšak pokud někdo udělá remake, očekávám minimálně srovnatelný zážitek na jiné úrovni. Něco co původnímu filmu chybělo a co nový režisér chtěl dodat. Osobně jsem postrádal tu špetku humoru, kterou originál do příběhu vnesl. Zde to bylo jen nudná jízda s několika chladnými postavami, které se tam připletli. Dokonce jsem si přál, abych se v tom ztratil, jako hlavní hrdina. Abych nevěděl, co je realita a co je produkt mysli. Zde to bylo příliš jednoznačné. Dávám 60 % ()

veere odpad!

Vůbec nevim proč proboha koukám na ty remaky... asi mám nějaký masochistický sklony, protože ještě žádný se mi vzhledem k předloze nelíbil. ()

muliku

Když se vezmou přeplněné ulice kolonií z Blade Runnera, robopolicajti z Mass Effectu, postapokaliptické město z Falloutu a všechno se dá do kabátu přehnaných lens flarů, vznikne Total Recall. Po vyzuální stránce opravdu slátanina. Na druhou stranu, příběh mě uchvátil. První polovinu filmu jsem byl přesvědšen, že hlavní hrdina je pouze ve snu. Druhou půlku filmu až do konce jsem tápal jestli se film odehrává v reálném světě nebo v onom snu, což bylo vysvětleno až na konci. Takže shrnuto - dobrý příběh v příšerném prostředí - 50% ()

dudel3333

v prvom rade nebudem odpisovat film len koli tomu že ho ma na svedomí Wisemen a hraje tam jeho Kate.Hladiac nato z pohladu originality ide o velmi podarene akčne sci-fi.Akcia dobra ,herci hraju čo hrat maju ,dej ma logiku........od tohto žanru neočakavam viac.Problemom je že každy prihliada na to že ide iba o "prerabku"originalu a treba povedat že film sa velmi neopiera o original aj ked niektore linie su ponechané.Mne sa to pačilo ()

mentos.

Dost dlouho jsem přemýšlel jestli dát 3 nebo 4 hvězdy. Nakonec asi jen 3. Herecké obsazení celkem fajn. Farrella mám rád a Kate je sexy. Biel moc nemusím, ale tady se dala. Je to sice pěkně nabitý sci-fi akčňák, ale často jsem měl pocit- jo tohle jsem už někde viděl. Některé nápady (např. vložení myšlenek) mi přišly nedokončené, další zase nedomyšlené. V první polovině filmu mě čekal zajímavý a svižný úvod, který mě nadchl. Druhá půlhodina nějak rychle utekla (ani nevím jestli je to dobře či špatně) a ten zbytek, to byla už taková trošku omáčka okolo. Závěr pěkný, ale i tak mi prostě přišlo, že na otázky, na které jsem se v průběhu filmu ptal mi nebyly dostatečně (a i dost zvláštně) zodpovězeny. Takový ten odpočinkový akčňák, na který se pěkně dívá, ale vlastně z něj vůbec nic nemáte. ()

Ochechulak

Podívat se na to dalo, ale ve srovnání s originálem to rozhodně neobstojí. Až přehnaně akční, např. ta honička na dálnici a na výtazích, nástup robotů atd. Chybělo mi tam spoustu věcí, např. Mars a žena se třemi prsy :) ()

2rady

//70%// Ani zďaleka nedosahuje kvality pôvodnej verzie, ale nenudí a je stále na čo pozerať: krásne udelátka, Jessica Biel a Kate Beckinsale. Tri dôvody kedykoľvek si zopakovať nový Total Recall. ()

Loganberry

Jakože cože? Tak tohle je, přátelé, navoněná bída. S původním TR to má společnýho akorát tu budoucnost. Lidi, já jsem v kině snad poprvé usnula... ()

zeromen

Příjemné překvapení, obava že to skončí jak nový Conan se naštěstí nekonala, a můžu klidně s nadsázkou říct že je lepší než originál. Opravdu skvělé sci-fi na 4hvězdy stačí. ()

Bohulib

Potěší odkazy na původní verzi, všiml jsem si tří: tři ňadra, tlustá ženská u příjezdové kontroly,hláška "na Mars bych se rád podíval". Pochmurná atmosféra v kolonii velmi dobře vykreslena, technicky kvalitně zvládnuto. Ale závěrečná scéna, kdy se Lori maskuje za Melinu, byla na děj poměrně násilně našroubována. A průjezd (či průlet) jádrem Země považuji při současných technických možnostech na rozdíl od letů na Mars za naprosto vyloučen. Navíc pokud by transport fungoval na základě volného pádu, byl by beztížný stav po celou dobu letu. Mimochodem, stejně jako u původní verze bych uvítal aspoň trochu nejistoty, jestli příběh byl skutečný, nebo se jedná o umělé vzpomínky. ()

Lollaa

Předvídatelné, vizuálně a moderně přepracovaný Total Recall. Pro někoho kdo neviděl původní kultovní verzi to může být pěkný pro ostatní hezky udělaná slabota! ()

Remake Hvězdné pěchoty upustí od satiry

05.08.2013

Režisér Total Recallu zprzní i Mumii

Režisér Total Recallu zprzní i Mumii

26.09.2012

The Wolverine – prokletý projekt?

The Wolverine – prokletý projekt?

05.09.2011