Pobřežní hlídka

• USA Baywatch (více)

Mitch (Dwayne Johnson) je chlap jako hora se silným morálním kompasem a stoprocentním zápalem pro práci vodního záchranáře. Je to prostě naprostý opak Matta Brodyho (Zac Efron), bývalého úspěšného olympionika, kterému sláva natolik stoupla do hlavy, že si po nekonečné sérii průšvihů musí pod Mitchovým velením jako plavčík odkroutit pár desítek hodin veřejně prospěšných prací. Matt má však ego stejně silné jako bicepsy a ani takové varování osudu nebere moc vážně. Místo bdění nad plážovými povaleči bez uzardění zírá do výstřihu dalšího nováčka v týmu, nádherné ale odtažité Summer (Alexandra Daddario). Za jiných okolností by si ho Mitch asi podal, jenže teď na to nemá čas, protože se mu na pláži začaly kupit problémy. Tu moře vyplaví pytlíček s drogami, tu mrtvolu... A protože místní policie vše bohorovně přehlíží, vydá se parta plavčíků na trestnou výpravu, která nemůže skončit dobře, pokud jeden z jejích členů nepřestane všechno sabotovat. (Cinemart)

Vasyl

Nečekal jsem vůbec nic, takže nemůžu byt zklamanej. Pravda, celý to vyšetřování bylo zbytečně přitažený za vlasy, 120kilovej dvejn se na plavčíka moc nehodí, chybělo víc zpomalených záběrů na přednosti a zadnosti Sašenky daDDario (a nejen její) a vtipný to nakonec taky mohlo byt víc. Ale co už, dohromady mi to pořád dává víc než půlku. ()

psychousek

Nuda, děs, kravina, blbost - to jsou ještě něžná označení pro tento film. Primitivní příběh, žádné zvraty (na druhou stranu jsem ale ani nic jiného nečekala), první víc jak půl hodinu se doslova nic neděje. Použiju-li slova mého přítele, která říká po sledování některých filmů - měla jsem pocit, že mi utekl mozek z hlavy.... Takže závěrem - děkuji za pohled na skákající prsa dvou vymakaných chlapů, ale již nikdy více. ()

waltosin

Začíná to dobře vtipně a zajímavě. Jenomže to pomalu vše upadá, jenom občas nejaký ten vtípek, který sice pobaví, ale děj je tupý a stává se nudnou nezajímavou fraškou a že se na konci na pár sekund objeví Hasseholf a Pamela to opravdu celou pobřežní hlídku nezachraní! Rock se dá přežít a jde mu to, ale Efron ten je příšerne namachrovanej a k tomu umí hovno! :D 40% ()

JannieMc

Hola Guys!=') ...když mně to dneska sedlo! Taková milá blbůstka! Dokoukáno a mám fajn pocit - ne vše je třeba komplikovat. :) Prostě BayWatch! Já nečekala víc. :) ()

AndrewNewman

Priyanku som prvýkrát videl na odovzdávaní trapno nudných Oscarov a hovoril som si, že je to zrejme najsexi žena na svete. Keď sa však človek pozrie bližšie a vidí tie plastikové umeliny, ktoré si nechala urobiť, rázom zmení názor. Ako herečka nech radšej spieva v trápnych Indicko-tureckých bijákoch pre gazdiné, pretože na solídne herectvo skrátka nemá. Platí to takmer o celom obsadení tejto fádnej komédie, kde sa plavčíci hrajú na Bad Boys. Dúfam, že Rockovi aspoň dobre zaplatili, lebo inak mu to naozaj nestálo za to! Pôvodný seriál som nikdy nevidel, ale môj osobný názor je, že je to skrátka soft porno, ktoré v 90. rokoch rokoch prerazilo len preto, lebo ešte nebol rozšírený internet a Pornhub. Dve hviezdy za pekné cecky a riťky v plavkách. Inak tu nemám čo chváliť. Skôr čo nechváliť, ale to by sme tu boli do rána. ()

vodkasesemte

You dont want to do that, big dog. I m an animal lover, but I will put you down. And not a single fuck was given. So you are going to make me guess your name? I may resist for a while, but we know eventually I will give in. So why dont we just skip that. Why dont you put a baby in me? Why does she always look like shes running in slo-mo? Shes always looks wet. Shes the reason I believe in God. Hey, hows your dick? Ready for action. 32. You are not gonna be my brother here and úut me on the right path. It doesnt work like that. I got where I am today completely by myself (protože má komplex z bohatý rodiny). So how about you let me do my job, and I will tell you where to send my checks? Má taky roztrhaný triko. Sharks always swim slowly. Until they need to attack. Thats the Devils Urchin. One prick out of that thing will give you enough adrenaline to choke out a pissed-off bull. The only problem is, after that, you say some crazy-ass shit, and then you fucking die. Did you just look at my boobs? You are looking at them right now. Bcs you are talking about them. Testing. Failed. OMG, we are gonna be in swimsuits a lot, so. When you point them out like that, its a compliment if you think about it. You are in politics. You know that no one can claw their wa to the top without getting a little dirt under their fingernails. See something you like? You are gonna be cool and go talk to her like a real man, or you gonna stand up here and be Creepy Creeperton through the binoculars (předtím Hallam Foe). Ta černá antilopa je Stefanie? Whats your deal. You like torturing guys? Every team has a ringer. What do we do? Lifeguards in pursuit. Its just some guys chasing some other guys (přesně). Buchannon. On nikoho nenechal na věži a ohrozil tak další životy? Kdybych byl tebou, tak se vrátím zpátky do Afriky, ty gazelo. Takový zbytečný drama - je přece lepší, když tam zustane jeden z nich, než aby dosadil někoho cizího. Navíc je to Mitche chyba. Křivdí mu. No ještě, že se to nebere vážně. You wearing working man shoes? How far have you fallen? You are the bay. Bay needs you. Sand grifters. So impulsive. Thats why you walked right into my plan. Krásnej glock. You know the best thing about wining is that you get to write the story of what happened. Its a big red button. Ten ježek byl předvídatelnej od tý chvíle, co se objevil na pláži. That was a badass right cross, Brody. You just said my real name. OMG, did you just look at my dick? Now we are even. ()

a0001

Pôvodnej pobrežnej hliadke robí názvom iba hanbu. Je to ako paródia. Bohužiaľ viac trápne ako vtipné. ()

blondboss

Nie nie, ako pocta legendárnemu seriálu asi ťažko, ako paródia na legendárny seriál slabé. Vzniká z toho teda nejaký divný miš-maš scénok z legendárnej pláže, ktoré absolútne nedávajú zmysel a dejová linka sa rozpadne prakticky na začiatku. Zopár funny momentov sa tu našlo, ale celkovo to slušne povedané šlo do sračiek. Cameo Hasselhoffa a Pamely potešilo, ale dalo sa to aj rozumnejšie zakomponovať. Každopádne palec hore za Alex Daddario, kvôli ktorej by som si to pozrel hádam aj znova, aj keď by som to pretrpel. 40 % ()

j.sorensen

Zvláštní, že místním pseudointelektuálům nedošlo, že to je jen parodie, ať už na samotnou bw, nebo na nespočet moderních krimi seriálů. A kde dnes uvidíte tolik krásnejch ženskejch v plavkách? Jak to mohlo vůbec projít, ani černoška, ani asijatka, nebo trans buzno zrůdička, v žádný roli? Jeden z posledních normálních filmů, před zrůzdnou dobou zkriplených woke úchylů. ()

LooserEVZ

Když tak čtu ty hejty v komentářích....viděl někdo z vás někdy originální Baywatch? :D :D :D Oproti ní je tohle dokonalá komedie-krimi-detektivka :D Za mě 5 hvězd-jasně-je to slabší komedie,ale v kontextu s předlohou a obsazením-si to zaslouží....Kdo má rád Rocka a Zafrona-si to musí užít....Holky krásný-akce tam je ....kde je problém? ()

JenYu

Starý seriál jsem nikdy neviděla, takže podobnost/ odlišnost nemůžu hodnotit. Každopádně ať film nabízí opálených svalovců a krásných zachranářek kolik chce, zábava typu scéna v márnici mě neoslovuje. Stejně tak milostné vzplanutí Ronnieho a CJ. Asi už mě americká tvorba přestává bavit. ()

Drozdo57

Dlho, dlho som sa odhodlával na napísanie tejto recenzie. Pustil som si toto v slabšej chvíľke a nestačil zírať. Pretože SOM SA BAVIL! No normálne som sa dokonca aj smial. Toto je taká odľahčená kravina, čo sa vôbec neberie vážne. Nie, naozaj sa neberie vážne. Iba ste to zle pochopili. Ak vypnete mozog a nebudete od toho čakať Oscarovú kvalitu (nech to v dnešnej dobe znamená čokoľvek...), tak sa môžete celkom dobre baviť. Skoro som tomu dal 4*, ale na to je to fakt priveľká volovina. ()

CarLoSiiin

Cekate od tohoto filmu totalni nic? Pak verim, ze se nakonec docela pobavite. Samozrejme skutecne neuvidite zadne slozite dejove zapletky nebo snad kvalitni dialogy. Misto toho vsak dostanete 119 minut pubertalniho humoru, u ktereho se urcite zasmejete. Varovani pro muzskou cast publika: pokud na tento film jdete kvuli spore odenym divkam, tak narazite. Ano, divky pobihaji v plavkach, ale bohuzel pro nas se donaha svlekaji pouze muzi. ()

Petka92

Musím říct, že tohle byla fajn podívaná! :) Já si to parádně užila, šlapalo to, jak mělo. Ani na vteřinu jsem se nenudila a navíc téměř dvouhodinnová stopáž mi utekla, jak voda. :) Šla jsem do kina na odpočinkový film, dostala jsem ho a navíc jsem se u něj i pobavila. Za mě solidní 4 hvězdy! :) ()

Seriálové rebooty na cestě

31.12.2016

Rock Supermanovým vzorem

Rock Supermanovým vzorem

30.05.2016

Dwayne "The Rock" Johnson patří mezi herecké hvězdy, které přebíhají z jednoho velkého filmu do druhého. Statný Kaliforňan nedávno dotočil Pobřežní hlídku, právě maká na Rychle a zběsile 8 a na… (více)