poster

Pobřežní hlídka

 • USA

  Baywatch

 • Velká Británie

  Baywatch

 • Slovensko

  Pobrežná hliadka

Akční / Krimi / Komedie

USA / Velká Británie / Čína, 2017, 116 min (SE: 121 min)

Externí recenze k filmu (9)

 • AVmania.cz (Marek Čech) **

  "Film drží pohromadě parťácká chemie, plná špičkování, mezi Dwaynem Johnsonem a Zackem Efronem a pohled na sličné modelky v plavkách. Určitě ne ale přímočarý příběh, infantilní a naštěstí už v komediích nepoužívaný fekální humor nebo digitální efekty, které vypadají hodně uměle (oheň na moři)." (více)

 • CinemaView.sk (Martin Zielosko) ***

  "R-ková prístupnosť tvorcom uvoľnila ruky na poli odviazanejšieho humoru, avšak vtipkovanie skĺzava k podúrovňovým pokusom. Vidno, že scenáristi nechali dialógy do značnej miery na improvizačné umenie hercov. Tento tvorivý prístup si však žiada o dve triedy zdatnejších komikov, resp. profesionálov.…" (více)

 • ČervenýKoberec.cz (Eliška Bartlová) ***

  "Nová filmová Pobřežní hlídka nabízí přesně to, co si pod tímto slovním spojením představíme. Jednoduchá zábava s cílem zasáhnout naše primitivní pudy. Dokonce si utahuje i sama ze sebe a některých herců. Což rozhodně není u letní akční komedie špatně. I obsazení je více než zdařilé. Navíc s…" (více)

 • Filmspot.cz (Jan Varga) **

  "Jistě si můžete říct, že Pobřežní hlídka třeba není úplně kvalitní komedie, ale aspoň diváka nakopne do léta. Jenže i v tomhle snímek selhává – slunce v něm sice sálá, záběrů na moře a pláž je v něm taky plno, nicméně ten žár z něj úplně nelze cítit a pohodovou letní atmosférou také nedýchá. Možná…" (více)

 • MovieZone.cz (Václav Rybář) ***

  "Nová Pobřežní hlídka je tak paradoxně nejsilnější ve chvíli, kdy nejvíc připomíná tu původní. Na pláži, když se snaží sypat vtipy o ženských křivkách a příliš těsných plavkách nebo zpomalené záběry na cokoliv. V tom zbytku se tvůrci opravdu plácají na mělčině a snaží se do výsledného receptu…" (více)

 • Novinky.cz (Stanislav Dvořák) **

  "Zápletka s drogami je předvídatelná a hloupá. Vážně se to brát nedá, ale zároveň se není čemu zasmát, pokud nevezmete za vděk příliš dlouhou scénou s penisem zaseklým mezi dvěma prkny. Svým způsobem je umění stvořit film plný krásných modelek v bikinách, který je tak nudný, že běžný heterosexuál…" (více)

 • Okodivaka.cz (Lukáš Plaček) ***

  "Tak tohle je trochu škoda. Potenciál (byť ne úplně přirozený) na další 21 Jump Street tu byl, to by to ovšem musel na starosti dostat někdo schopnější. Nová filmová Pobřežní hlídka má sice několik humorných momentů, které bez debat pobaví, v celku se ovšem jedná o docela utahaný, nevýrazný a ne…" (více)

 • Pinbacker.cz (Jakub Brych) **

  "Do mysli se zaryla jen cool scéna Efrona na motocyklu a vibrující tukové polšáře na pozadí Kelly Rohrbach. Ve všem ostatním je Pobřežní hlídka přinejlepším průměrná. Odfláknutý scénář pálí a nedostatek vlastní herecké invence odhaluje jeho prostinkost až na kost. Dwayne Johnson si nechal natočit…" (více)

 • Rozhlas.cz (Kristina Roháčková) *

  "Pobřežní hlídka se přitom už od první scény, kde z moře vystoupí obrovitánský nápis Baywatch a v pozadí za Johnsonem vyskočí z vody čtveřice delfínů, profiluje jako parodie, která se snaží ukazovat na nedostatky svého zdrojového materiálu. Kdesi mezi vztahovými konflikty a detektivním vyšetřováním…" (více)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace