Pobřežní hlídka

Pobrežná hliadka

Baywatch

Akční / Komedie

USA, 2017, 119 min

Dvouhodinová reklama na plavky, na prsa a na Dwayna Johnsona. Beru všecko, i když kromě prsou nic z toho nepotřebuju. Pro suchary, kteří si pletou kino s Národním - divadlo poznáte podle toho, že je v něm šatna. Já povrchnost v tomhle případě nejen čekal, ale přímo vyžadoval, takže vaše výtky mám přesně tam, kde má Johnson Efrona.(7.8.2017)

Je to haluz, ale na to, že som do toho išla s nulovými očakávaniami, to bola prekvapivo pozerateľná haluz. Dej bol úplne o ničom a aj niektoré vtipy boli na veľmi nízkej úrovni, ale niekedy bolo vidieť, že si to autori uvedomujú, a tak trochu si robia zo seba, z originál Baywatchu či z podobných žánroviek srandu.(1.7.2017)

Proč, to neříci hned zkraje, je to ptákovina, která je ke všemu dost hloupá. A já jsem přesvědčený, že to tak tvůrci chtěli, nebo respektive to chtěli natočit ve stylu nových Jump Street. To, že se to nepovedlo je věc druhá. Ale na druhou stranu, není to žádné peklo, které by se nedalo dokoukat. Film táhne nahoru charisma The Rocka, krásné záběry, dobrý soundtrack, několik dobrých a vtipných momentů a v neposlední řadě nádherné ženy. I přes všechny klady jde pořád o ptákovinu, která by v lepších rukou fungovala mnohem lépe. Za mě je to fajn letní oddychovka, u které jsem vypnul a nic neřešil. PS: Zklamalo mě, že Alexandra Daddario nemá tolik prostoru, kolik by měla mít.(16.6.2017)

• Tom Hardy

Tohle zabolelo - komedie, jejíž autoři nemají smysl pro humor. Scenáristé s obsesí dojit x minut fórky o penisu, aniž by přišli s nějakou pointou a typově možná dobré obsazení, ale v žánru (a v improvizacích) očividně ztracení herci. Nikdo neočekával extra chytrou zábavu, debilita je u podobných druhů filmu druhořadý problém. Klíčovým průserem je, že je tenhle film jedna velká nuda. To jediné, co zvládá, je ona povrchní struna, kterou proslul i původní seriál - tedy ukazování vypracovaných těl v těsných plavkách. Ale i to se samozřejmě postupem času zají. Kdepak Jump Street na vodě. Leklá ryba na pláži.(15.6.2017)

• Vyhy

Má to být komedie, takže určitě novou Pobřežní hlídku nebrat vážně. I tak to ale nudilo. Ne protože by to nemělo šťávu či vtip, ale protože všechno bylo vidět už v trailerech a film nepřináším sám o sobě nic nového. Takže se už tolik nesmějete, jelikož jste se nasmáli dříve u ukázek. Příběh sám o sobě nestojí za řeč, protože je lehce předvídatelný. Chemie mezi Dwaynem a Zacem funguje, jinak se ale jedná o trapné, předvídatelné a ohrané vtipy protkané s nereálnou akcí a se zpomalenými záběry… I tak to trochu navodilo příchod léta a připomnělo legendární seriál a kvůli tomu tu jednu hvězdu dám.(15.6.2017)