Pobřežní hlídka

Pobrežná hliadka

Baywatch

Akční / Komedie

USA, 2017, 119 min

Bolo len otázkou času, kedy sa pri absencii originálnych nápadov pristúpi k recyklácii aj tohto kultového seriálu. Výsledok je rozpaćitý, tvorcovia vsadili na kriminálny motív, záchranných akcií je poskromne a aj tie len podporujú zmienený motív. Zato sme svedkami spomalených záberov, ktoré nie sú nutné, duchaplných dialógov snažiacich sa o vtip a potešujúcej scénke s Davidom Hasselhoffom ( Pamela Anderson mala naśťastie za úlohu len vstúpiť a potriasť hlavou ). Ale aby neprišlo k zásadnému omylu, videl som aj horšie sračky, film rýchlo ubieha a stále sa niečo deje. Ako zábava do telky na nedeľné popoludnie ideálne.(27.8.2017)

• Malarkey

V dětství jsem na Pobřežní hlídku docela koukal. I proto jsem byl dost zvědavej, co v remaku představí The Rock a Zac Efron. Nakonec ale musím říct, že jsem docela dost zklamanej. Komedie není ani nápaditá, ani sprostá, ani vlastně nijaká. Pár momentů má, ale ty ve výsledku působí víc blbě, než vtipně. Ve filmu se dokonce objeví Pamela Anderson a David Hasselhoff. Jenže i ty jejich vstupy jsou tak strašně nezajímavý, že vlastně kopírují celou náladu samotnýho filmu. Špatný...a je to sakra škoda.(27.8.2017)

• peiton

Zlé a ešte horšie..Ako spomienka na kultový seriál Baywatch ponižujúce ako parodia nedostačujúce.Nezachraňujú mu krk ani nenápadne hosťujúci obstarožný Hasselhoff a bývalá sexica Pamela Anderson.Obsadenie hercov je absolútne mimo misu a pýtam sa dokedy Efron bude zo seba robiť šaška?!!Typický americký humor tak trápny a plytký ako len pre tento druh komédie môže byť.Toto ja asi nikdy nepochopím(nie som asi vaša) a pravda mohla som to obísť širokým oblúkom,no musela som ho pozrieť z čistej povinnosti,nie zo zvedavosti.(15.9.2017)

Moc s pobrežnej hliadky to teda nemá, ale ako komédia je to celkom fajn. Bavil som sa až do konca. Príbeh nič moc, ale všetko tu ťahajú postavy, ktoré majú nielen fajn hlášky ale aj casting. Dwayne je štýlová a zábavná hora svalov ako vždy a aj ten frajer Efron tu celkom dobre zapadol. Tak isto aj kočky, hlavne Alexandra Daddario s jej neuveriteľnými zvodnými dvojičkami. Myslím oči samozrejme ;P 65% - 3*(21.6.2017)

• *CARNIFEX*

Presne pri tomto druhu filmov ma vždy napadne, či hodnotenie "odpad", nie je predsa len príliš milosrdné. Jedna neskutočná trapárna, s ukážkovo ohavným, americkým, metrosexuálnym prototypom ideálu: Zacom Efronom. K ostatnému sa radšej ani nebudem vyjadrovať, lebo ma opäť napína, a to som mal na raňajky müsli ..(20.8.2017)

• - V jednej scéne Mitch (Dwayne Johnson) spomína "rock bottom". Takto sa volal posledný chmat "The Rocka" za čias jeho wrestlingovej kariéry. Odkaz padol aj na film High School Musical (2006), v ktorom stvárnil Zac Efron (Brody) hlavnú rolu, akú si zopakoval ešte v ďalších dvoch pokračovaniach. (belinko)

• - V decembri 2016 Paramount posunul premiéru filmu na 26. Máj 2017, aby nekonkuroval snímku Alien: Covenant (2017). (belinko)

• - Vrtulník, objavujúci sa v niektorých scénach nesie označenie USCG Helicopter 6551. (belinko)