poster

Pobřežní hlídka

 • USA

  Baywatch

 • Slovensko

  Pobrežná hliadka

 • Velká Británie

  Baywatch

Akční / Komedie

USA, 2017, 119 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Malarkey
  **

  V dětství jsem na Pobřežní hlídku docela koukal. I proto jsem byl dost zvědavej, co v remaku představí The Rock a Zac Efron. Nakonec ale musím říct, že jsem docela dost zklamanej. Komedie není ani nápaditá, ani sprostá, ani vlastně nijaká. Pár momentů má, ale ty ve výsledku působí víc blbě, než vtipně. Ve filmu se dokonce objeví Pamela Anderson a David Hasselhoff. Jenže i ty jejich vstupy jsou tak strašně nezajímavý, že vlastně kopírují celou náladu samotnýho filmu. Špatný...a je to sakra škoda.(27.8.2017)

 • eraserhead666
  **

  Ale fuj. Film, kde chlapi mají větší kozy než ženy. Kdyby všechny scény měly normální rychlost, film by snad netrval ani hodinu. I ten nejblbější díl seriálu je záživnější a lepší než tohle dvouhodinové utrpení. Honem rychle se musím podívat na nějaký osmdesátkový film, v němž hořící loď opravdu hoří, skutečným plamenem a není to jen sekvence vystřižená z nějaké videohry. Jako už jděte s tím digitálním morem fakt do prdele. Vysoké hodnocení dávám jen proto, že jsem se dvakrát zasmál, ne tomu filmu, ale s ním. 1.5*(16.11.2017)

 • mzss1
  ***

  |60%| Původní Pobřežní hlídka mě teda moc nebavila, takže nebudu srovnávat. Od tohoto jsem moc nečekal, jen tak náhodně z nudy jsem si to pustil. Ve finále jsem relativně spokojen. Pobavilo mě to, nenudilo, neurazilo a ani jsem se necítil trapně, protože trapných scén tu moc nebylo. Od poloviny filmu to tedy začalo být trochu ujeté, začalo to mířit do úplné parodie a to hned na více způsobů. Trochu jsem byl z toho na rozpacích, že z toho udělali takové klišé. Zaryté fanoušky původní hlídky to urazit může, ale mě naštěstí ne. Rock je tu fajn, baví mě, stejně jako ostatní postavy mi nepřijdou nejhorší. Jen ta zápletka po druhé půli filmu mi přijde dost ujetá, ale ještě v snesitelné normě dle mého měřítka. Technická stránka je dobrá, scéna, kdy zachraňovali uvízlé lidi v hořící loďce, mi přišla výborná. Takže kdyby ta druhá část filmu se věnovala pouze záchraně lidí a vztahů v hlídce, byl bych možná spokojenější. I tak mě to celkem bavilo, podíval jsem se na pír pěkných bab atd. A cameo dvou hlavních postav z původního seriálu mě absolutně nezajímalo, toť vše.(30.8.2017)

 • choze
  **

  Rádo by si to dělalo srandu z původního seriálu, ale přitom to není o moc chytřejší ani zábavnější. Co se povedlo, je sexy casting, zbytek je ohraná krimi zápletka se slabou záporáčkou, ohraným morálním poučením o týmovosti a hromadou ohraných frků (fór se zaseknutým penisem snad záběr po záběru vykradli z NĚCO NA TÉ MARY JE) a zapomenutelné akce. Až do mdlého finále se to díky hercům docela dalo, ale žádná letní jízda se nekoná.(24.8.2017)

 • claudel
  ***

  Další vzpomínka na devadesátá léta - každou sobotu na základce jsem začínal Kačeřími příběhy, následoval Skippy, Tarzan a Pobřežní hlídka. Nebyl jsem nijak zvlášť velkým fanouškem seriálu, ale nebylo možné jej nevidět anebo o něm aspoň neslyšet. O Pamele nemá cenu se ani zmiňovat. Sázka na nostalgii fanoušků se úplně nepovedla, co jsem alespoň vyčetl, jde o komerční propadák a kritici si smlsli. Já jsem neočekával žádné zázraky a jsem poměrně spokojený, dá se říct, že jsem se dobře bavil, jakmile se film začal brát trochu víc vážně, bavil jsem se už méně. Dwayne je podle mě vhodná volba pro Mitche, Kelly je až přesladká, u Alexandry jsem asi pět minut přemýšlel, kde jsem ji to jen viděl, až jsem si vybavil scénu z Temného případu, hm :-)(7.9.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace