Pobřežní hlídka

• Nizozemsko

• Nový Zéland

• Austrálie

Akční / Krimi / Komedie

USA / Velká Británie / Čína, 2017, 116 min (SE: 121 min)

• POMO

Fakt je to TAK špatné. Škoda. Keby z toho vyliezla aspoň poctivá fekálna komédia, na ktorú to nabieha úvodným (vtipným!) zacvaknutým dickom. Ale ono tu nefunguje nič, a pri dvoch hodinách (a postupne vzrastajúcej neschopnosti tvorcov udržať to pokope aspoň v jednej rovine) je finále doslova pretrpené. Dokonca ani cameá Hasselhoffa a Pamely nie sú nápadito či vtipne zakomponované. A to trvajú pár sekúnd!(18.6.2017)

• TeeAge

| Rozpočet: 69 miliónov $ | Tržby: 177.9 miliónov $ | Pár dobrých gagov sa tam určite našlo. Príbeh je jednoduchý, až to bolí. Našťastie, aspoň ten vizuál je postavený na kráse tiel, a to bol hlavným atribútom i originálu. Ps: Najhoršie digitálne efekty v mainstreemovom filme za posledných 5 rokov. Ta horiaca loď? Je evidentné, že keď sa nejedná o čistokrvný akčný film, tak nemusím najať najlepších FXákov pre projekt, ale toto už bola hanba.(16.8.2017)

• H34D

Asi není žádné překvapení, že celovečerní Pobřežní hlídka bude vlastně mnohem víc o něčem jiném, než o lovení topících se turistů. Nebude asi ani žádným překvapením, že Mitch Buchannon je kromě excelentního plavčíka také top model/kulturista a geniální vyšetřovatel, nicméně už trochu překvapivé je, jak tuctově ve výsledku celý film působí. Od zápletky po rozuzlení, příběh takřka nestojí za řeč. člověk by se tedy rád soustředil na nějaké fajn hlášky, či vtipné vsuvky, nebo parodické odkazy na seriál, ale ani humoru zde není tolik... Škoda promarněného potenciálu. 5/10(22.11.2017)

• malylada

Ou ou ou, tak nečekal jsem tak nudnou záležitost, která má s pobřežní hlídkou společného jako má babička s Ligou mistrů. Když se nad tím zamyslím, je zde po hříchu málo vtipných scén a z celého filmu nejvíce baví laškování špekouna s krásnou blondýnou, což je prostě málo. Někdo ve studiu si očividně myslel, že stačí Exhibicionismus Rocka a Eforna, aby zaplnil sály kin, ale šeredně se přepočítal. Pobřežní hlídka je od začátku trapně přímočará, průhledná a představuje naprosté scénáristické dno. Po dvaceti minutách jsem se musel od všeho od prostit, hodit za hlavu demenci všech postav, nahodilost a náhodu ve všech situacích a přežít nuceně zasazované akční scény, které přehnaností předčily ledacos. Pořád se naštěstí něco děje, některé scény nechávají diváka ledově klidným, jiné vyloudí úsměv, bohužel těch je méně. Kdo se těšil na cameo z původního osazenstva nebo bikinových scén s Daddario, bude určitě zklamaný......4/10(30.6.2017)

film, od kterého přirozeně nic moc nečekáte a taky od něj bohužel nic nedostanete.. nová Pobřežní hlídka není dostatečně vtipná, cool ani sexy a sama sebe bere zbytečně vážně.. bohužel to nezachraňuje ani alespoň malé naděje vzbuzující obsazení, zejména komediální potenciál Rocka zde zůstal trestuhodně nevyužit.. slaboučké 3*(10.1.2018)