Reklama

Reklama

Pobřežní hlídka

  • USA Baywatch (více)
Trailer 1

Obsahy(1)

Mitch (Dwayne Johnson) je chlap jako hora se silným morálním kompasem a stoprocentním zápalem pro práci vodního záchranáře. Je to prostě naprostý opak Matta Brodyho (Zac Efron), bývalého úspěšného olympionika, kterému sláva natolik stoupla do hlavy, že si po nekonečné sérii průšvihů musí pod Mitchovým velením jako plavčík odkroutit pár desítek hodin veřejně prospěšných prací. Matt má však ego stejně silné jako bicepsy a ani takové varování osudu nebere moc vážně. Místo bdění nad plážovými povaleči bez uzardění zírá do výstřihu dalšího nováčka v týmu, nádherné ale odtažité Summer (Alexandra Daddario). Za jiných okolností by si ho Mitch asi podal, jenže teď na to nemá čas, protože se mu na pláži začaly kupit problémy. Tu moře vyplaví pytlíček s drogami, tu mrtvolu... A protože místní policie vše bohorovně přehlíží, vydá se parta plavčíků na trestnou výpravu, která nemůže skončit dobře, pokud jeden z jejích členů nepřestane všechno sabotovat. (Cinemart)

(více)

Videa (8)

Trailer 1

Recenze (608)

Arsenal83 odpad!

všechny recenze uživatele

Plytké ako pred tridsiatimi rokmi, ale vtedy sa to dalo ešte pozerať a nemalo ten nádych humoru ako z Prci, prci... Hneď v prvých minútach je zjavné, že pôjde o úroveň hodnú masturbujúceho orangutana. Efronovi tam štyri krát za minútu povedia, že je hezoun, aby si to každý všimol, ale pre prípad, že by sa našiel takýto nevšímavec, ihneď dáva dole tričko a spolu s Johnsonom si merajú, kto má väčšieho pipíka. Kriminálna zápletka je veľmi trápna a jediné čo stojí za to, sú samozrejme ženské, tie vedeli vždy dobre vybrať. ()

Asia_Power 

všechny recenze uživatele

Občas mám slabost pro infantilní komedie a dostanu záchvat smíchu u scén kdy si všichni ostatní říkaj jaká je to píčovina. Což jsem si splnila i v kině a svým příšerným smíchem co zní jak zhulená veverka jsem srala celý osazenstvo kina (asi dvacet lidí) tak moc až se nakonec začli smát mně. Ale co, bylo mi to tak trochu u ánusu a chlámala sem se u skřípnutýho kokota, pitevny, slintala jsem na krásný holky a rozhodla se, že pojedu na dovču a každej den se budu topit ať mi promačkaj hrudník a vlepěj hubana a rovnou zkusej jestli mi to dole dobře těsní. Jinak The Rock opět super, Efron si nechal dobře naložit hláškama a já jdu shánět velrybího čůráka se kterym bych si mohla mejt záda. Kdo se chce tupě bavit, ten bude uspokojen na ostatní jebem ()

Reklama

Superpero 

všechny recenze uživatele

Pohodová akční komedie u které jsem se normálně pobavil. Dwayne Johnson je můj oblíbenec a role Mitche mu sedne. I zbytek osazenstva byl dobrej a přišlo mi vtipný, jak to Zack Efron neustále srážel a upozorňoval, že plavčíci by podobný aktivitz vůbec neměli dělat. Některé vtipy určitě nevyzní a povinné cameo Hasselhoffa mělo být nápaditější, za mě ale příjmený překvapení. 70% ()

Djkoma 

všechny recenze uživatele

Neuvěřitelný zážitek. Těžko se to popisuje, chvíli jsem tomu totiž nevěřil, co vidím. Chvíli to je nevtipná komedie, pak chvíli přehnaná parodie. Myslí to vážně? Je to vtip? Ta CJ je fakt kus... To poslední vlastně platí po celý film. Nejsem si jist, zda scénáristé s režisérem neměli obdobné pocity, bohužel v rámci tvůrčího procesu:-). Vystihli vlastně tvůrci ducha Pobřežní hlídky (co si z ní pamatujete? Tři čtyři opálené a perfektně stavěné postavy na pozadí každodenního pracovního shonu na krásné pláži s vždy dokonalým počasím a pravidelnou dávkou "životních" poučení)? Pravděpodobně nejlepší role Zaca Efrona a pár slušných vtipů, ale i pár dní po shlédnutí mám pocit, že tady někdo zůstal příliš dlouho na sluníčku... Přitom papírově to vlastně mohla být pecka... mohla? Je? CJ, potřebuji zachránit! ()

JohnnyD 

všechny recenze uživatele

Skvelý casting (až na Jona Bassa, ktorý, tipujem, len nahradil Jonaha Hilla), bohužiaľ to je asi tak všetko. CGI je otrasné, humor poväčšine nefunguje, zápletka nič moc a je tu najmä pramálo scén z pláže (aj keď si z toho film robí srandu, no bohužiaľ takto to je treťotriedna variácia na Jump Street a nemá to atmosféru Baywatchu). Cameo Hasselhoffa nie je nič extra, ale Pamela (uvedená v úvodných titulkoch!) na 15 sekúnd bez jediného slova je úplné wtf. ()

Galerie (234)

Zajímavosti (18)

  • Hlavním služebním vozem Pobřežní hlídky je pickup Ford F-150. Využívají ale také Jeep Wrangler. Stejný typ vozu má i hlavní záporná postava, tedy Victoria (Priyanka Chopra). (FIAT 500)
  • Na konci filmu lze vidět sestřih nepovedených záběrů. (ČSFD)

Související novinky

Seriálové rebooty na cestě

Seriálové rebooty na cestě

16.04.2023

Milovali jste v dětství Pobřežní hlídku, Hvězdnou bránu, RoboCopa nebo snad Pravou blondýnku? Pak vás možná bude zajímat, že se všechny tyto značky a pár dalších dočkají v budoucnu seriálových… (více)

The Rock míří do džungle

The Rock míří do džungle

10.04.2017

Dwayne Johnson se nefláká. Letos ho uvidíme v Rychle a zběsile 8, Pobřežní hlídce a Jumanji, tedy ve třech docela velkých filmech, a do budoucna to s ním bude podobné. V roce 2018 nám naservíruje… (více)

PF 2017

PF 2017

31.12.2016

Zažili jsme i lepší roky než 2016. Nejen co do počtu ztráty lidí, kteří přinesli světu něco hezké a hodnotné, či do počtu překvapivých a znejisťujících politických událostí. On ten rok s šestkou na… (více)

Rock Supermanovým vzorem

Rock Supermanovým vzorem

30.05.2016

Dwayne "The Rock" Johnson patří mezi herecké hvězdy, které přebíhají z jednoho velkého filmu do druhého. Statný Kaliforňan nedávno dotočil Pobřežní hlídku, právě maká na Rychle a zběsile 8 a na… (více)

Reklama

Reklama