Reklama

Reklama

Carl se dostal až do Neganova tábora a chystá se Negana zabít. Musí ale počítat s tím, že každý dobrý skutek je po zásluze potrestán... Carl a Ježíš pronikli do Neganova tábora, ale Ježíš opustil náklaďák, zatímco Carl v něm zůstal a pak zaútočil na Neganovy muže. Na Negana udělal Carl dojem, takže se ho Negan rozhodl provést po svém království. Carl díky tomu vidí, jak se Negan chová ke svým lidem, nutí je dodržovat pravidla a lidé si nedovolí sebemenší vzpouru. Carl také pozná všechny manželky Negana, jedna z nich ho ale podvedla se svým bývalým, takže je čeká trest. Ženě se nic nestane, ale pro muže se již zahřívá žehlička. Než dojde na žehlení obličeje, promluví si Negan s Carlem o samotě. Negan chce nejprve vidět Carlovo vystřelené oko a pak si s ním povídá, chvílemi ho ponižuje a pak zase ne. Nakonec dvojice vyráží do haly, kde už se shromáždili všichni přítomní v táboře. Negan musí potrestat nevěru výše zmíněné manželky, takže rozpálenou žehličkou z pece spálí jejímu milenci půlku obličeje. Negan si potrpí na dodržování pravidel. Carla zajímá, co se stane s ním a dokonce i Neganovi vyhrožuje, což se Neganovi líbí, takže se nakonec rozhodne i s několika muži a Carlem vydat do Alexandrie. Daryl se o Carla bojí a je na Negana drzý, takže je poslán zpátky do vězení. Darylovi ale někdo pod dveřmi nechá vzkaz, aby okamžitě utekl. U vzkazu je i náčiní na otevření dveří.
Když Negan dorazil do Alexandrie, byla polovina lidí venku kvůli hledání zásob, Rick také. Negan se tedy usadil u Ricka v domě a objevil Judith, která se mu moc zalíbila. Neganovi se celkově velmi zabil styl života v Alexandrii, dokonce se pokouší Carla vystrašit tím, že zvažuje, že jeho i Ricka zabije, aby převzal jejich místo. Rick je venku na honbě za zásobami a spolu s Aaronem nacházejí místo, které vypadá slibně, jenže jde o loď uprostřed rybníka plného mrtváků. Zatím nevíme, jak se na loď dostanou. Venku jsou i Rosita a Eugene, kterého Rosita donutí, aby jí vyrobil kulku. Eugene nejprve nechce, ale Rosita ho donutí. Venku je i Spencer, který se svěří Gabrielovi s tím, že si přeje, aby se Rick z hledání zásob nevrátil. Gabrielovi se tyto myšlenky nelíbí a od Spencera odchází. Spencer pak v lese pátrá a má štěstí, protože narazí na mrtváka s kuší a tajnými zásobami, které přiveze do tábora ve chvíli, kdy už tam jsou Zachránci. Mimo Alexandrii se pohybuje i Michonne, která na silnici naskládá tolik mrtváků, aby zastavilo auto, které jí odveze za Neganen. Michonne má štěstí a narazí na jednu ženu, která se s ní sice pere, ale ze Neganem jí nejspíš odveze. (TV Prima)

(více)

Recenze (18)

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Pokud by někdo stále ještě tápal v tom, co je v seriálu největším zlem, já mám v této otázce už dlouho jasno. Je to Rickův pubertální spratek Carl, pokaždé, co se objeví v záběru, cítím jak se mi všechny kontrolky dostávají do červených hodnot. Kdybych měl tu možnost, zabíjel bych ho velmi pomalu, ale nejdřív by sežral ten stupidní klobouk! ()

AllShallFall 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Nudný Nýgen dál chodí tou svojí zasraně trapnou houpavou chůzí. Dál plká ty svoje jakože vtipné hlášky. Dál se tato série vyvíjí jako absolutně zbytečná v celém ději. Jde tu o absolutní hovno. Už po tomhle díle mám sto chutí dát celé 7 sérii jeden tučný odpad a přeskočit na další. Nebo poslouchání hoven je ztráta času. Velké zklamání po tak geniálním tempu všech předešlých sérií. ()

Reklama

Denila 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Konečně zase jízda jak má být, takhle má šlapat celá série. Napětí. Atmosféra. Respekt! Negan táhne celou sérii, příběh hlavních postav jde razantně bokem a vůbec to nevadí, spíše to vítáte. Hlavní postavy už prostě nejsou tak poutavé. Rozhovor, který vedl Negan a Carl byl famózní: Tohle tě měl učit tvůj táta. Vůbec by nebylo špátné, kdyby se Carl trošku vzchopil, vzal si příklad (ano i přes to co Negan provedl hl.skupině) a nebyl pořád takový fracek. ()

classic 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Blbeček z útulku, čiže Negan, sa po krátkej odmlke, znovu vracia, aby si pripomenul svoje nádherné zásady, ktoré spočívajú v totálnom ponížení protivníka, bude prebiehať intenzívny ROZHOVOR, medzi ním a ultra profesionálnym, mladým sériovým vrahom, Carlom, synom psychopatického Ricka. Carl sa rozhodol, že zabije Negana, pričom sa netrafil, a tak namiesto neho, zastrelil dvoch jeho mužov, čo sa šéfovi zrovna nepáči, premýšľa, čo s ním urobí, tak najprv mu ukáže svoju vzácnu vlastnosť, tentokrát vymení bejzbalku Lucille, za žehličku !? Skrátka, MAGOR všetkými desiatimi ! Ako je predčasne dospelý Carl na návšteve u Negana, tak ten ho ponižuje, ako sa len dá, napríklad smeje sa mu priamo do KSICHTU ! Jednotlivé aktivity, ktoré uvádzam, nie sú presne podľa poradia, ale odohrajú sa, aby nakoniec ho išiel tento debil odprevadiť domov, kde sa pýta : „Kde je tatko” ? A tak, aby zabil nudu, merkuje Carlovú nevlastnú sestru Judith, a čaká, a čaká, pokiaľ sa tatko domov nevráti. Škoda, že nepoznal sukničkára Shanea, tak to je ale pekný kamarát, že Rick ? Najkrajšia baba z The Walking Dead, čiže ROSITA, maximálne a extrémne, buzeruje bezbranne zdeptaného Eugenea, aby nebol zbabelec a slaboch, a dodržal svoj sľub, že vyrobí guľku, ktorú Rosita vypáli na Negana. Akosi sa všetci činili, nezaháľali, lebo komu sa nelení, tomu sa zelení, a tak... černoška Michonne ide zatiaľ po svojich, taktiež smeruje k Neganovi, kňaz Gabriel medzitým vynadá do debilov synovi nebohej Deanne, Spencerovi, ten potom nájde vzácne a cenné poklady, ktoré chce odovzdať BOSSOVI NEGANOVI, Rick a Aaron sa zatiaľ kdesi ponevierajú, ale natrafia, na niečo extra zaujímavé, možno komunitu, alebo arzenál zbraní ? a Darryl dostane krídla, a to nemusel ani vypiť energetický nápoj, ktorý dáva krídla, myslím, že jedna hnedovláska mu postrčila kľúč, popod dvere. Stále si myslím, že scenáristi majú veľmi málo času na napísanie poriadneho scenára, ktorý by ma oslovil, možno ho píšu v krčme ? Seriál sa dá pozerať, možno už len zo zotrvačnosti, uvidím, koľko častí a sérii, ešte bude ? PS : Všetky cesty vedú k Neganovi, majú ho v ZUBOCH... Je už ako obohraná platňa ! Nielenže ho majú títo poškodení v zuboch, taktiež aj mne strašne lezie na nervy ! Spamätaj sa, Negan, pokiaľ je ešte, aký - taký čas, bohužiaľ, kamarát, na to už asi nebude čas...? ()

Najt 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tara objevila amazonky, Abeova bejvalá má náboj, Michonne míří k neganovi a Ježíš sleduje. Daryl uteče. Minimalne 5 postav může zamíchat kartami a neohrožený Negan neohrožený nezůstane. Každopádně ty jeho hlody mě v tu pobavily. Carl je frajer, je prostě statečnej, ale i blbej. Nevím co si myslel. Tohle bude zase bolet. ()

Galerie (12)

Zajímavosti (4)

  • Po příchodu do pokoje hodí Negan (Jeffrey Dean Morgan) svůj červený šál na postel. V další scéně ho drží v ruce a hodí ho na gauč. (Duoscop)

Reklama

Reklama