Megamysl

Megamysl je neskutečně vtipný film, který dává všem příběhům o superhrdinech nový rozměr. Sny ďábelského zločince Megamysla o ovládnutí města Metro City se stávají skutečností, když se mu podaří přemoci ochránce města, Metromana. Pak se ale na scéně objeví další zloduch, který rozpoutá chaos, a největší „mozek“ na světě se svým legračním kumpánem Minionem se náhle ocitají v rolích zachránců... (Magic Box)

Madlenka26

Celý film mě doprovázela mylšenka, kolik teda nakonec dám, nějak jsme si nebyla jistá u filmů podobného ražení máte tak nějak jasno, ale u tohoto ne. Fandila jsem megamyslovi hned od začátku i když si zezačátku hrál na tvrďáka. Musím ocenit soundtrack , který mě asi potěšil ze všeho nejvíc, závěrečná scéna za doprovodu Gun's and Roses nemohla být lepší. Celkově film na mě působí roztomile a konečně tak nějak dětsky, jak to asi u animáků má být. A musím uznat že i když ze bylo pár vtípků, ale těch pár stálo fakt za to, kdo viděl ví :)) ()

URBAN

O něco slabší než jeho " bratříček " ( Já padouch ) s relativně stéjnou pointou jen s jinými animacemi , ale pořád je to příjemný animák ( 26.5.13/MAC ) ()

Radiq

Tahle megamysl mi psychicky ovlivnila mysl a to tak, že mi ju vykrákala. Dostalo mě zdejší hodnocení 76%, protože mě to moc nebavilo. Jo, mělo to několik dobrejch nápadů a vtipků, ale byly to spíš takovy tuctovky a né nic vyjimečnyho, spiš předvidatelnyho. A předvidatelnej byl aji děj. Jinak zpěvy a tance byly naprosto pokaděny a zarazili mi do hlavy výfuk od kamiona. A co na konci ty 10 minutovy titulky? To to byl fakt tak náročnej film, že se na něm muselo podělat tolik lidí? Mě to teda moc nepřijde a nechápu to, stejně jako ten rozpočet. Postavičky byly všechny nezajimavy a ani mi nebyly moc sympaticky na pohled. ()

Deyw

modrásek mě bavil..skvělá muzika a hlášky.. 3D bylo taky fajn..klidně bych si to dal znovu..nebo rovnou pokračování. :) ()

filmmovier

Vskutku velmi povedený filmeček, který překonal všechna má očekávání a je lepší, než by se třeba mohlo zdát. Hlavním tahákem filmu je právě Megamysl - ústřední hrdina a zároveň padouch. Konečně film, který se věnuje záporákovi a superhrdinu nechává v závěsu. I přes očekávaný konec i přes všechny klasické scény superhrdinských filmů Megamysl nenudí a působí velice svěže. Pořád se tam něco děje a pěkně se na to kouká. Je tu pár zajímavých nápadů a technických vychytávek, dabing je také slušný, takže tomu téměř nic nechybí. Počkat, vlastně tomu nic nechybí, protože ta rocková hudba je naprosto úžasná. Postavy jsou výborné, začátek nadchne, konec, jak už jsem říkal očekávaný, ale přesto se vám bude líbit. Spoustu scén si před očima promítám doteť, tenhle animák s poselstvím mě fakt dojal a výborně pobavil. 100% a jeden z nejlepších "komiksových" filmů vůbec. Za 100%. ()

oveckaoa

Poslední dobou chodí do kin čím dál lepší animáky. Po tupém Shrekovi Zvonec a konec konečně další podařený animák od Dreamworks. ()

ivan_drago

Velice zkarikované komiksové archetypy v průběhu filmu měnící "hávy". Pár slušných vtípků a slušně zvládnuté aražmá akčních scén umožní se u filmu nenudit, plus bych vyzdvihl velmi slušný výběr hlasů a "vojsaktink". ()

Sonnik

Giving bad a good name. Megamind je strašně chytrý. Na Toy Story 3 samozřejmě nemá, ale se svým "bráchou" Gruem se může směle rovnat. Není možná úplně pro nejměnší, jako právě Despicable Me s Gruem, ale účel splňuje. Tenhle typ filmů ve mě vždycky probudí malé děcko. Palec nahoru pro DreamWorks. "Minion, if I live, I will kill you!" ()

st.jim

Velké obavy, které jsem měl nebyly vůbec na místě. Velmi příjemné, vtipné, roztomilé a graficky dokonalé. Celý příběh má rychlý spád a já musím upřímně říct, že jsem se ani chvilku nenudil. Pro mne je to nejen příjemné překvapení, ale ukázka toho, že když se chce, tak to prostě jde. ()

JimmyII

Dospělé, bez infantilních momentů a přílišných moralitek, přetékající nápady a citacemi a odkazy, naplno využívající úžasný hlasový potenciál Willa Ferrela... Nemám slov! ()

Mrkvič

Docela mě to překvapilo, protože to nabídlo pár neokoukaných situací a zápletek. Animace byla neskutečná a místy se dalo něčemu zasmát, ale ani jedno nezabránilo tomu, abych neusnul. Takže lépe hodnotit nejde. Možná v originálním znění by Will Ferrell zabodoval, ale já to viděl v češtině. ()

flawi.f

Naprosto skvěle vyvedený animák, bourající zavedená klišé o superhrdinech, má snad ten nejnabušenější soundtrack jaký jsem kdy v animovaných filmech slyšela. Krom toho rozhodně doporučuji pustit si film v originálním znění, protože slyšet, jak Metro Man s hlasem Brada Pitta zpívá, je fakt zážitek :-) ()

Ryuuhei

Výtečná záležitost parodující žánr superhrdinů jako takový, ale zároveň stavící na trochu jiném směru, kterým se tento animák vydal. Co potěšilo, to méně infantilnosti, za to hromada myšlenek a postojů, které se jinak v klasických zápletkách bojů dobra se zlem většinou úplně vypouští. Neupřu ani velice dobrý humor, který dokázal nahodit pousmání i někomu, komu se ve většině humor v základu nezavděčí - tedy mně. ()

Qitek

Jedno z nejoriginálnějších pojetí superhrdina vs záporák dodnes. Pořád to funguje, pořád to baví. Velmi neprávem přehlíženej animák. Zábava jede po celou dobu stopáže. ()

eugeene

Ne, nejak extra se mi to fakt nelibilo. Davam dve a ta treti je za AC/DC a narazku na Donkey Konga. Taky to ale muze byt zpusobeno CZ dabingem, ktery mi nesedl. ()

Jak vycvičit draka se dočká hraného remaku

Jak vycvičit draka se dočká hraného remaku