Milton se za svůj hříšný život zločince dostal do pekla a zdálo se, že jeho temnou duši už nic nespasí. Pak se ale na Zemi zmocní šílená sekta jeho dcery, zabije ji a její dítě hodlá obětovat Satanovi. Milton chce stůj co stůj své vnouče zachránit a vydává se z pekla zpátky. Do cesty se mu připlete sexy číšnice, která bojuje proti bezpráví, ale přitom sama snáší bití od nevěrného muže. Spolu se vydají na cestu za záchranou malého dítěte, jenže v patách Miltona se brzy objeví pekelný vyslanec, který ho chce dostat zpátky do pekla. Úplněk, při němž má být malé dítě obětováno, se nezadržitelně blíží a bývalý hříšník s pronásledovateli za zády pomalu ztrácí naději na jeho záchranu. Když Milton najde sektáře, dojde k rozhodující vražedné přestřelce... (TV Nova)

Regig

Zaslouženě ode mě dostává tento film 5 hvězd, nejenom za to že po dlouhé sérii akčních filmů jsem viděl skutečně akční, ale taky že tam byla špetka erotiky a taky tak akorát humoru. Hlavně mě bavil William Fichtner a to jeho kamenná tvář, nenápadný úsměv a hlášky které přesně zapadali do vět které mě hned rozesmáli. ()

Austy

Už pár let se mi zdá, že Nicolas Cage vezme už vážně každou roli i do sebevíce tupějšího filmu. To je hold každého věc, vydělávat se musí a on již asi na výsluní nepronikne, možná, uvidíme. Nicméně k filmu. Snímek kostrbatý a beze smyslu zbavený klišé poseté množstvím tragických až místy k pláči scén s dějem pro lidi, kteří ožívají snad jen ve snech doma na polštáři. Na toto se opravdu nedá koukat bez přimhouřených očí a notné dávky sebezapření. ()

kugl

Škoda, že má Cage na "stará kolega" zapotřebí brát role v podobnejch s...ch. I když si spousta lidí myslí, že neumí moc hrát, tak přece jen v něm něco je, ale měl by se vyvarovat podobnejch nesmyslenejch rolí, který asi sice slušně naplněj jeho peněženku, ale jinak ho sráží v očích fanoušků. ()

elflord01

Stylová jízda, která mne bavila od začátku do konce. Cage podává na takovýto film klasický výkon - a do těchto rolí mi prostě sedí :-). Naprosto vynikající William Fichtner jako ďáblův účetní - scény s ním patří k vrcholům filmu. Hezká tvářička s drsnou povahou k tomu a vznikla slušná řežba, na kterou se podívám klidně znova. ()

88oooo88

čekal sem víc, ale zase mě to nesklamalo..Cage je prostě dobrej herec ..a Fichtner? v tomhle filmu se mi opravdu líbil...opravdu skvělá část když jel s cisternou, narážel do policejních aut a on se u toho tak usmíval a v rádiu mu hrála ještě taková skladba..to sem se fakt musel smát :D ..konec sice docela přehnanej, ale sem spokojenej :) ()

shagisson

Tak jako v mnoha předchozích podobných se setkává charizmatický drsňák s tak trošku nejasnou minulostí a sexy roštěnka, která doma najde kokůtka, jak se na něm projíždí jiná sexy roštěnka. Každý by si řekl, že tohle už přece ne! Ale ono JO! JO! a JO! Do toho všeho se zamíchá neskutečně luxusní účetní a partička úchyláckých satanistů a může se to rozjet, a jak se to rozjede, tak to lítá. Prostě to má gule, takže JES! ()

GenGablenz

Pokud jste fanousky Dodge, Cage a sexy koček co umí dát pořádnou ránu tak si tohle nemíte nechat ujít. Pokud ale máte rádi propracovaný scénář, dokonalé triky a děj který vám od začátku do konce nedovolí odtrhnout se od plátna tak klidně můžete. Skvělé originální akční scény Vás navnadí, aby Vás následně v polovině filmu začala předvídatelnost děje dost nudit. Charaktery komixových postav jsou většinou ve filmu spíš karikatury, je s podivem, že hlavní padouch není. Je dost nudnej. To se nedá v žádném případě říct o účetním Williama Fichtnera. Z toho charisma jen cáká a minuty ve kterých se objeví jsou to nejlepší z celého filmu. Pokud si Viktor Čistič z Brutální Nikity vysloužil reinkarnací do Leona vlastní film tak tenhle pan účetní ( ne s Fantozzim nemá opravdu nic společného) by film rozhodně utáhl taky. Tři hvězdy. ()

Hell13

původně jsem chtěla dát 2 hvězdičky, ale nakonec jsem se rozhodla pro 3 kvůli hereckému obsazení, které mě přesvědčilo ne o kvalitě filmu, ale minimálně o hereckých schopnostech, a to se počítá. Absolutně mě v tomhle filmu dostal William Fichtner, od kterého jsem nemohla odtrhnout oči pokaždé, když se objevil na scéně. Pro tuto postavu si snad nedokážu představit nikoho lepšího. Jeho dlouhé pohledy, elegantní chůze a úšklebky tam naprosto zapadly. ()

Farchio

Nicolas je vysoký, pohledný a charismatický muž, kterému sedí oblek, předstíraná naivita a potlačovaná agrese. Jako "Obchodník se smrtí" byl nepřekonatelný, jako posel pomsty je směšný. Navíc pod vedením Lussiera se stává bohužel také lehce přehlédnutelným, a proto nebylo pro Fichtnera těžké ho zastínit. Amber Heard nevěříte ani slzu a Billy Burke sálá "hrozivostí", asi jako poník na dětském kolotoči. Drsné dialogy jsou směšné, zápletka je ubohá, akce nestojí za nic a závěrečnej drink z lebky nepřítele jen potvrzuje ubohost celého projektu. Kdyby se sám snímek nebral vážně, pochopil bych většinu jako nadsázku, ovšem on se bere „sakra“ vážně!! Nenašel jsem tam nic, co by jen stálo za zamyšlní, nic co by mě pohltilo nebo pobavilo. Pouze další snímek, který dokoukáte jen ze zvědavosti, zda na konci nesestoupí Deus ex machina. ()

Luke_00

Nechapu jak nekdo muze dat penize na takovou blbost ! Cely film se hrozne tahne a i kdyz o akci neni nouze, je tu tolik nesmyslu ze to neni hezke. Pokud pominu krasnou Amber tak jedine co se mi libilo byl Fitchtner, jinak film totalne o nicem. Scenu s nakladakem delal asi propadajici student jinak si to opravdu neumim vysvetlit! ()

Vaclav007

Hodně dobrý film, příjemná atmosféra s chvílemi až ztráty dechu. Brilantní herecké obsazení a děj, který vážně nenudil. ()

Chobotano

Jistě nic pro příslušníky militantní skupiny "Inťoš za každou cenu", podrobující své nekompromisní analýze každý prd, ale pro prosťáčky se srdcem na dlani, jako jsem já, kteří nepovažují za jediné možné koukatelné režiséry Bergmana, Pasoliniho a Felliniho, je to přesně ten film, u kterého si člověk krásně odpočine s lahváčem v ruce poté, co konečně nahnal otravné haranty do postelí a poslal do prdele prudící manželku... ()

marco.uk

Bolo tam vela hluposti a divnosti ale aj vela dobrych efektov a zvrateneho humory, co ja raaaad. Naozaj dobre sa mi na to pozeralo a o Amber uz ani nehovoriac...U mna za 4H ()

kazatelSVK

Slabé..Slabý Cage ktorý sa síce snaží(takéto úlohy mu moc nesedia)ale výsledok je na hovno.Ak ste jeho fanúšikmi a nechcete sa sklamať,odporúčam Ghost Ridera(žáner je rovnaký,Amber Heard nesiaha Eve Mendes ani po štekle)a jednoducho sa mu vyhnúť(to platí aj o GR 2). ()

Marcos88

no mal som čo robiť aby som to dopozeral do konca. strašne sa to chcelo tváriť kuúlovo. no des. za boha si neviem spomenúť na žiadnu scénu a to som tento skvost pozeral týždeň dozadu. ()

rhodos

Tak tento film je sice typický akční béčkový film, přesto stojí za shlédnutí, i kdyby jen kvůli zde hrajícímu Nicolasu Cageovi, který je dosti zábavný a svou roli si užívá a skvěle nadupané hudbě. Z vedlejších postav stojí za pozornost famozní ďábelský účetní William Fichtner. Tento film může po právu Nicolas Cage zařadit mezi ty filmy, které se mu více povedly. ()

KingBoss

Efekty jsou jak z deset let starý PC hry, herectví je na úrovni lobotomie. Ale protože jsem se při některých scénách výborně bavil ( jedna za všechny: Cage s párkem v buchtě zastřelí pár chlápků) a vím, že se tento film sám o sobě nebere vážně, dávám 3 hvězdy. ()

Nový Terminátor od scenáristky Avatara?

Nový Terminátor od scenáristky Avatara?

18.01.2013

Zrzka s mečem neřekla poslední slovo