Milton se za svůj hříšný život zločince dostal do pekla a zdálo se, že jeho temnou duši už nic nespasí. Pak se ale na Zemi zmocní šílená sekta jeho dcery, zabije ji a její dítě hodlá obětovat Satanovi. Milton chce stůj co stůj své vnouče zachránit a vydává se z pekla zpátky. Do cesty se mu připlete sexy číšnice, která bojuje proti bezpráví, ale přitom sama snáší bití od nevěrného muže. Spolu se vydají na cestu za záchranou malého dítěte, jenže v patách Miltona se brzy objeví pekelný vyslanec, který ho chce dostat zpátky do pekla. Úplněk, při němž má být malé dítě obětováno, se nezadržitelně blíží a bývalý hříšník s pronásledovateli za zády pomalu ztrácí naději na jeho záchranu. Když Milton najde sektáře, dojde k rozhodující vražedné přestřelce... (TV Nova)

Kathleena

Nebyla to úplně katastrofa, rozhodně filmu kraluje William Fichter, který s úplnou lehkostí dělá tak absurdní věci, že nevíte jestli to má být doopravdy nebo se to zvrhlo v komedii. Na Amber Heard se hezky kouká a navíc je to drsňačka co se umí prát. Po všech ostatních stránkách to dost pokulhává, do příběhu radši nerýpat, protože má značné mezery a Billy Burke na mě působí spíš jako ubožák od vedle než vůdce sekty. Takže asi tak 4/10 ()

Kaspja

Jednoduše řečeno blbost. Nevím zda to měl Nicolas v popisu, ale hrál jako nějaký neznámý nováček, takže ani on filmu nepomohl. Nudný "příběh", nudné scény.. Když nepomůže nahota a ženy, je to opravdu k zamyšlení. ()

dopestMF

That shit cray ! Jedno krásne filmové Béčko, ktoré si vychutná len fanúčik tohto žánru, pokial chcete bezchybné filmy ocenené Oscarom, kde nenájdete žiadne WTF momenty, tak potom po tomto filme zbytočne ani nesiahajte, pokiaľ chcete uletenú oddychovku s nádychom špeciáônych efektov z rokov 80tych nech sa páči toto je presne tá nadielka, ktorá Vám tu dlhšie chýbala. ()

AlicaFox

POMO povedal ze 3 hviezdy su prilis, ale dve by vyzneli ako nepochopenie nadhladu. Podla mna uz aj dve su prilis a tu jednu davam s nadhladom :D ()

Fujin

W. Fichtner je jeden z nejsympatičtějších služebníků pekla vůbec. Obecně mrdlá akční podívaná místy k smíchu. Nadchne i urazí... ()

zimi

Cageho mám rád, ale tady to je průser, ale ze všech stran ani sem se nevydržel stále koukat . místy to šlo, ale je to hrozná hovadina, nikdy to už nechci vidět, myslej si že, když ukážou pár koz a nějaký brutální střílení, že to stačí ani náhodou, ani ty střílečky nedávaly smysl no hrozný zklamání 3/10 ()

TeeToTaller

Tak čtu tady Fantasy/Akční/Krimi/Thriller... no já nevim. Celý to bylo tak trapně vtipný, až to vtipný fakt bylo. Ono je vlastně všechno o dost jednodušší, když člověk stráví film zíráním na Amber a nemá čas přemejšlet nad blbostma. ()

Razzzor620

Nemůžu si pomoct. Je to taková "guilty pleasure". Samozřejmě, pan Klec je totálně prkenej, scénář slabej, záporák spíše k smíchu a je to notně přitažené za vlasy. Ale když necháte mozek v šatně, je to celkem odpočinková jízda. Milton za film postřílí asi stovku vidláků aby dospěl k nijak objevnému nebo zapamatovatelnému finále. Ale jako akční oddechovka. A jako bonus naprosto dokonalý William Fichtner. Dvě by byly málo, čtyři zase skutečně příliš. Trojka jako vyšitá. ()

Harakiros

Kristovanoho! To už opravdu Cage totálně vzdal snahu zahrát si v něčem normálním? Ta holčina by byla celkem solidní pornoherečka a jediný, kdo filmu dodává trochu pohlednosti je Fichtner, který je pro podobné role stvořený. Morse jsem nikdy moc nemusel a ani teď si nepomohl. Prostě nuda a hvězdu dávám jen kvůli „účetnímu". ()

+sfinx+

Ghost rider reborn? A jak to, že nejni v podobných filmech? Vždyť rozdíly by člověk spočítal na prstech. Dávám průměr, protože to průměr je - a to ve všech ohledech. Začnu-li u postav - podprůměrný Cage, který přes zamýšleného megadrsoně působí jen jako figurka, kterou by mohl nahradit každý druhý. Vážně - přece není tak těžké stát s nohama od sebe, že by mezi nima proběhl poník, stát absolutně bez hnutí a pak jen nezúčastněně, jen se špetkou toho rádobydrsného přístupu odvyprávět truchlivý životní příběh. Je tu ale i zástupce pekel, který bohatě vyvažuje Miltonovy nedostatky a je tu "sexy číšnice", která brousí tu horní hranici průměru. Protiváhu tvoří i efekty a prostředí jako takové. V roce 2011 už zkrátka nečekám v podobném filmu efekty jako z nejhoršího hororu, na druhou stranu - sektářská atmosféra se i s tím málem vcelku zdařila. Může za to ten vyšinutý magor ve vedení, ale ani násilničtí tlusťoši a ozbrojený kostel nezůstávají pozadu. Třešničkou na dortu je i ta očividně nenormální holka chovající dítě a nahé holky tancující v transu při měsíčku :-) ()

Sebbe

dobrý nápad...ale to je asi tak všechno čím mě tento film zaujal. Možná i průběh by zabavil, ale jak někdo může v roce 2011 vyzvrátit tak šílené, zoufalé a druholigové efekty? už samotná "ateliérová" jízda dvou aut vedle sebe byla zoufalá, ale výbuchy a samotné provedení bylo prachbídné a mnohem horší než v komedii Kobra 11 a to samozřejmě pomíjím uvěřitelnost celého děje, do kategorie fantasy to zkrátka patří. Je to škoda, větší propracovanost situací by hodnocení rozhodně vylepšila. ()

mpet

Nápad určitě není špatný, ale to provedení už mi fakt tolik nesedlo. Film je hrozně dlouhý, na to že se tam po dějové stránce nic moc neděje, a tý akce také není tolik, aby to vyplnilo prázdnotu děje. Hlavní herec se mě zde moc nelíbil. Nicolas Cage už zkrátka není to co býval. Musím ale ocenit výkon Williama Fichtnera a hlavně Amber Heard (asi kvůli tomu, že je to luxusní kočka), kteří dokonale nahrazují to, co jsem u hlavního hrdiny postrádal. Možná kdyby byla do hlavní role obsazena nějaká mladší neokoukaná krev, asi by výsledek mohl být o něco lepší. Takhle se Drive angry řadí jen mezi tuctové akčňáky, které po pár letech upadnou v zapomnění. ()

Ardath

Drive angry je překvapivě zábavná pocta carsploitation z ranku Tarantinova Auta zabiják, námětem podobná spíše tomuto thrilleru, nicméně pokulhává provedením. Obsazení hlavních rolí je poněkud mrzuté, snad jediným výraznějším mrknutím po fanoušcích žánru je přítomnost Toma Atkinse. Speciální efekty na konci filmu jsou vyloženě tristní. Více výtek kupodivu nemám. Bavilo mě to. ()

Miro1

Sexy a většinou spoře oděná dívka, drsný chlapák s brokovnicí u pasu co střílí olovo všude kolem, spousta ohně, spousta krve, spousta mrtvol a k tomu hlášky, které by zničili snad každého. V dnešní době recept na zaručený úspěch. Hmmm.... ne. Vlastně, ani trochu. Ve skutečnosti se jedná o nehorázné klišé, kdy je každá scéna ještě absurdnější než ta předchozí, a o hodnocení "kvalitní akční béčko" si to může nechat jenom zdát. Jak sem již psal, film je celý neskutečně absurdní. Problém je v tom, že není absurdní ve stylu Machete, kde ta absurdnost byla sranda, zde je to spíše trapné a běžnému divákovy dá dost práce aby film aspoň dokoukal. A je to smutné, protože s takovým rozpočtem a né zas tak špatným námětem mělo Drive Angry rozhodně větší potenciál. ()

vilis_11

Můžu se vykašlat na všechny ty Ghost Ridery aj. Nebýt toho že Cage utekl odkud neměl, nepoznal bych pana účetního - nejsympatičtější zápornou postavu jakou znám. Jen kvůli němu (a Amber) si film čas od času pouštím znovu. ()

Oxytocin

Na celým filmu se mi líbily jenom ukázky na tento film v kině... Po druhém shlédnutí v životě jsem musel konstatovat, že se jedná o pěknou sračku. ()

Nový Terminátor od scenáristky Avatara?

Nový Terminátor od scenáristky Avatara?

18.01.2013

Zrzka s mečem neřekla poslední slovo