Road Train

Dva milenecké páry Craig (Bob Morley), Nina (Sophie Lowe), Liz (Georgina Haig) a Marcus (Xavier Samuel) jedou z kempování. Na úplně rovné silnici kdesi v Austrálii je dojede Road Train (dlouhý kamion). Rychle se k nim přiblíží a mírně do nich narazí. Po menší honičce je vytlačí ze silnice tak, že jejich auto je nepojízdné. Poté, co se proberou z nehody, zjistí, že road train zastavil opodál. Začíná honička na život a na smrt, při níž se milují i nenávidí, jsou poštvání proti sobě a především - umírají. (crewer)

AlistairMir

Kamion který pohání trochu jiné palivo než benzín nebo nafta sliboval zajímavej hororovej zážitek. No nakonec to nic světoborného není ale na jedno zkouknutí proč ne. Herci byli celkem sympatičtí akorát ten Markus mi lezl na nervy, každopádně děvčata byla fešná a to mě zajímalo víc. Kdo čeká brutalitu bude zklamanej ve filmu se toho moc neděje a postavy se většinou nahánějí kolem kamionu a docela vážně jsem je podezíral, že se umí teleportovat. Kdo nebo co je hlavním původcem veškerého zla na světě, nebo alespoň v této pustině se silnicí v lepším stavu než dálnice v ČR (jaké překvapení) to už musíte vypátrat sami. PS : Až do Vás zezadu lehce ťukne kamion, uhněte mu z cesty, zamávejte a mile se usmějte. Ušetříte si spoustu problémů. ()

Dubro

V našej osade prípravy na sviatky prebiehajú hádam už dva mesiace a dvadsaťdva dní vopred. Vianočné stromčeky sa pri 15° Celzia dajú úspešne ignorovať, no ak sa k nim pripletú komunálne voľby s plagátmi plných idiotských sľubov, ide to už ťažšie. Najnovšie sa v tom chaose rozmnožili driapači s pokladničkami. Veselo driapu na kadečo . Začína to onkológiou na námestí a končí žehlením mozgových závitov v obchodnom centre. Nikto nerobí zbierku pre tých, ktorým aktuálne obmedzili služby mobilného operátora, či pre tých, ktorí čakajú na exekútora, čo sa im chystá zobrať rodnú jaskyňu. Najradšej by som mal zbierku pre toho, ktorý, hoci aj násilnou formou, narobí poriadky s tými, čo sú zodpovední za ten bodrel v našom kráľovstve a pošle ich tam, kam patria. Najlepšie pod čiernu ukrajinskú zem. Trochu som odbočil, ale aj tak neviem, čo k tomuto priemernému klokanskému hororu naškriabať. ()

SICK_BREED

Naprosto nezajímavý, rozvleklý a úchylně nudný road horror bez špetky nápadu. Děje prostý, atmosféry prostý. Slabý 2 hvězdičky za první lepší čtvrtinu. ()

Hapretor

Nudné, až na hezkou blondýnu, ale "blbou" - klišé, ne?! Pokus o originalitu se počítá, leč provedení (hlavně vesměs nesympatičtí herci(čky) to srazili. ()

Junys

Dva páry které se vydávají pryč z kempování jedou po dlouhé silnici. Z ničeho nic se za nimi objeví kamion a mírně do nich vrazí. Po chvilce předhánění se s autem vybourají. Když se po bouračce proberou, jdou se podívat ke kamionu ale řidič tam není. S kamionem odjedou a jedou do té chvíle než jim chcípne. Od té doby je vše jinak... - Čekal jsem trochu jiného ale tohle se jako taková odreagovačka dalo.. ()

helraiser

Tak jako natočeno to je opravdu pěkně, pěkná příroda, dobrý nápad, kouká se na to pěkně, ale tak nějak nám tu chybí ta atmosféra, která je opravdu slaboučká. Z hororového hlediska podprůměr, který zachraňuje to, že se na to opravdu pěkné kouká. V podstatě film pro velkou škálu diváků, jen ne ty hororové, kteří očekávají něco trošičku jiného. Takový slabší nehororový průměr. ()

Asfix

Velmi příjemný začátek, začínající jako klasické road movie, krásná příroda, celkem sympatická čtveřice herců a stanovaní, kde víte že se vše změní v horor. To můžu a zní to slibně. Následuje honička a přetahovaná s kamionem (Raod Trainem), která končí nehodou. Doposud supr a velmi mě to připoutalo k obrazovce. Ale začíná velice podprůměrný film, kde se ani tak pořádně nic neděje, všichni tam začnou furt jen blbnout, ženský pořád jen řvou, a celé je to takové nelogické a nesympatické a za chvíli leze na nervy. Kdyby to jen nebylo tak moc ujetý. Možná vím jaký byl úmysl, možná jsem ten film jen nepochopil, ale to by asi stejně mé hodnocení ve výsledku rapidně neovlivnilo. A v polovině mi to přestalo totálně bavit, a dokoukal jsem jen z principu. Možná jsem u tohoto případu až moc přísný ale za stanovou scénu a slušný začátek mezi 1 - 2 hvězdy. Jako celek nedoporučuji, možná z nouze. ()

Mamlas odpad!

Začátek vypadá nadějně. Po úvodní souloži se 4 jacýsi pitomci, jako stvoření pro kreativní smrt, ocitají kdesi nikde uprostřed Austrálie. OK. Pak naserou agresívního tiráka a vše se zdá být na dobré cestě k jejich uspokojivému ukončení života. Bohužel žádná očekávání se nenaplní. Prakticky celou dobu pak už jen chodí kolem tiráku, kecají samé hovadiny, hádají se o hovadinách a konají hovadiny. Zrychla pak tato blbost vyspěje do odpadního a nesmyslného amatérského guláše, nezajímavého, blbého, otravného a nudného. (3%) ()

djbarrel

Poslední dobou mám štěstí na filmy, které sice nejsou vyloženě špatné, ale ani nejsou ničím moc dobré. námět filmu není až tak zlý, ale zpracování pokulhává a nebýt první poloviny filmu asi bych koketoval s Odpadem! Problém filmu totiž je, že ze začátku divák netuší, o co vlastně jde a tajemná atmosféra je poměrně dobrá, ale ve chvíli kdy si divák dá dvě a dvě dohromady, jde všechno k šípku. Bohužel. I Upír z Feratu se mi zdál zajímavější. 38 % ()

hanazu

V českém prostředí se nejedná o originální nápad, v Austrálii možná jo. Nuda pekelná, i když tam ty slečny z plna hrdla řičely, až se skoro hory zelenaly. ()

WoodoX odpad!

Scenár na úrovni žiaka základnej školy s twilightovskými highlightami. To je potešenie pre každého. Jeden z najblbších filmov vôbec. ()

musolini

Tak tohle se nepovedlo,ze začátku to vypadalo na klasický thriller z USA,okopírovaný z Austrálie,ale pak to šlo jen z kopce.Kamion na krev?Možná nápad dobrej,ale zpracování děs.A na víc,po polovině to byla už jen taková slatanina o ničem.Napětí nikde,jen jsem čekal,jak to dopadne. ()

montel

Čtvěřice kamarádů si vyjede na výlet do opuštěného vnitrozemí Austrálie, aby si užili kempování a samoty. Při cestě do nich však narazí obrovský tahač, který je vytlačí ze silnice. Při nehodě se jeden z kamarádů zraní a protože je auto zničené, vydávájí se hledat pomoc. Narazí však opět na zcela opuštěný kamión, který do nich narazil a protože jsou klíčky v zapalování, rozhodnou se s ním odjet. V kamiónu však všichni usnou a probudí se neznámo kde na úpatí srázu, který nejde objet. Než zjistí, že kamión ovládají zlé síly, je už příliš pozdě...Idiotská australská slátanina, s ještě přiblbějšími herci. Začátek vypadal celkem slibně, bohužel je ale scénář naprosto brakoidní a podle toho taky vypadá celý film. Jednu hvězdičku dávám za hudbu a za první čtvrt hodinku. 20% ()