Len jeden jediný americký hrdina získal hodnosti v špeciálnych vojenských jednotkách Zelené barety, elitných jednotkách námorného vojska SEAL aj ľahkej pechoty Army Rangers. Len jednému udelili postupne 16 ocenení Purpurové srdce, tri Kongresové medaily cti a sedem medailí prezidenta za statočnosť. Tým hrdinom je MacGruber (Will Forte). Pred desiatimi rokmi, keď zahynula jeho snúbenica rukou zloducha Cuntha, s bojom proti zločinu skončil. Ale keď sa dozvie, že ho krajina potrebuje, aby našiel jadrovú hlavicu, ktorú ukradol jeho úhlavný nepriateľ Dieter Von Cunth (Val Kilmer), neváha a vyráža do akcie. Jedine MacGruber totiž dokáže Cuntha zastaviť. Zostaví elitný tím odborníkov, medzi ktorými nechýba poručík Piper Dixon (Ryan Phillippe) a Vicki St. Elmová (Kristen Wiigová). Pod jeho velením vyrážajú dopadnúť zloducha Cuntha, aby ho doviedli pred spravodlivý súd. (TV JOJ)

Zajija odpad!

Snad mi odpustíte, ale nevím jak jinak tenhle film popsat nebo komentovat, než že je to naprostá sračka. ()

SKreyn

Hovadina to bola a riadna. Chlapci sa snažili spraviť niečo podobné ako komédia Johnny English alebo skôr Horúce strely ale bohužiaľ sa im to nepodarilo. Celý film som sa nudil, väčšinou to boli len trápne pokusy o srandu. Jednu hviezdičku som dal len kvôli tomu, že som to dokázal dopozerať a tomu sa hovorí obeta, fakt som sa musel premáhať a poriadne. ()

eagles22 odpad!

...něco tak hroznýho jsem už dlouho neviděl, humus! A to mám komedie hodně rád a ledacos jim odpustím, hlavně když je sranda. Ale tady je valnou část filmu jen jeden trapnej okamžik za druhým. ()

dj_kure odpad!

TADY!!! To bohužel jinak než odpadem hodnotit nejde. Neuvěřitelná sračka ve kterých je koukám i Val Kilmer když musí brát takový role. Oficiálně tenhle film pasuju na nejhorší film který jsem viděl za rok 2010! ()

KillerZeli

Nejde vůbec o parodii McGyvera, ale akčních filmů z 80. let. Jakmile jsem si toto uvědomil, tak jsem dostal nejlepší parodii a možná i komedii posledních 20 let. Většina vtipů funguje skvěle a všichni herci odvádí adekvátní výkony. Bohužel velmi nedoceněný film. ()

ppolda

Vážně jsem myslel, že zdejší hodnocení nebude směrodatné. Vážně jsem doufal, že to bude slušný film. Bohužel... Na akčňák moc naivní. Na parodii málo vtipné. Dávám 2* za několik málo vtipných scén. (V baru, rvání chřtánů a trik s celerem) ()

DoubleJo

Bola to vazne sprostost. A MacGruber mi zacal po case liezt na nervy. On bol taky strasny idiot, ze sa na tom nedalo ani zasmiat. Fakt dve hviezdy za tu scenu v kaviarni, ta celkom pobavila, ale inak kde nic nie je,ani cert neberie. Zase som sa nechal opit rozkom. ()

Pitryx

Škoda několika vysloveně trapných scén. Ne že by to byl jinak nějaký velkolepý trhák. V podstatě jsem se místy i bavil. Jenže taky jsem se občas trochu nudil. 201310137948/8507 ()

LukeKiller

Toto mohlo byť hrozne, hrozne dobré. Zaujímavý námet, slušná réžia... Ale nebolo. Toto bolo podľa mňa horšie ako Babovřesky. ()

mrclTV odpad!

No dobre, už sa môžem začať smiať? Tento film som pozeral z jediného prostého dôvodu, niekedy dávno, keď som bol ešte veľmi mladý som MacGyvera pravidelne pozerával. Priznám sa, že sú to matné spomienky a tým pádom, ani neviem, čo sa presne snažia tvorcovia tohto paškvilu sparodovať. No jedno viem iste, tu sa človek nezasmeje. Neskutočná trápnosť. ()

White-Man

Čekal jsem komedii, doslal jsem frašku. Velké množství suchého humoru bez špetky nápadu. Konec byl jakž, takž vtipný, ale jinakt hrůza. Nemohu říci, že jsem se ani jednou během filmu nezasmál, párkrát jsem se uchechtnul, ale čekal jsem více. Mnohem více. ()

ellessar01

Jak bych to tak jenom rek...Tenhle film je blbost az napudu, ale rezal sem se od zacatku do konce...Podle me hodne povedena parodie...až po třetím shlédnutí jsem si vsimnul, že tam je kupa wrestleru a Big Show tam hraje teplouše :D ()

j.sorensen odpad!

Vydržel jsem koukat 40 minut a jelikož se nic nedělo, tak jsem to vypnul a zhodnotil odpadem. Nechápu, proč takový "něco" (nechci řikat filmy, protože tohle film neni ) vůbec vznikaji. Ale na druhou stranu chápu, že se to někomu může i líbit, všichni víme, kde a v čem žijeme. ()

MacGruber se vrátí do akce?

MacGruber se vrátí do akce?

27.09.2016

Šílená komedie MacGruber (u nás jako Super Mac), která před šesti lety zparodovala MacGyvera, byla těžkým propadákem. Film vydělal jen 9 milionů dolarů, v dalších letech o něj ale byl takový zájem,… (více)

MacGyver míří na plátna kin

MacGyver míří na plátna kin

14.11.2012

A na rozdíl od neúspěšné a ne moc povedené parodie MacGruber se tentokrát ponese ve vážnějším duchu. Tedy, pokud jste schopni brát vážně příběh o chlápkovi, kterého vysadíte s ešusem a nožem… (více)

MacGyver míří do kin

MacGyver míří do kin