Milla Jovovich jen o vlásek unikla útoku sériového vraha. Když se s těžkým poraněním hlavy probudí v nemocnici, zjistí, že není schopná rozpoznávat obličeje. Nyní je nucena žít ve světě, kde se rysy tváře mění pokaždé, když je ztratí z dohledu, zatímco vrah je stále nablízku a vždy připraven zlikvidovat případného svědka... (oficiální text distributora)

JerryPilsen

Opravdu velmi originální zápletka.Jovovich to sedlo,vyděšená byla dobrá.K lepšímu hodnocení mi chyběla větší gradace děje a i lepší pointa. ()

razo01

Millu Jovovich po tomto filme si neviem inak predstaviť len ako Alice z resident evil. Na začiatku prežije útok vraha udrie si pritom hlavičku a tým získa psychickú poruchu že sa jej menia tváre. Ale najhoršie je že aj Vám sa potom menia tváre. A nakoniec sú tváre také pomenené že len kukáte na ten film jak puk a neviete že kto je kto. Potom som už len pretáčal a pretáčal . . . Hádam aj dve hviezdičky sú veľa. ()

Martyjoker

Film samotný byl zejména po herecké stránce celkem o ničem, ale díky němu jsem objevil poruchu zvanou prozopagnózie, o které jsem dosud netušil. Ve filmu si divák udělá celkem solidní představu, jaké psycho musí denně prožívat každý, kdo touto poruchou trpí...Za to jsem dal 4 hvězdy. ()

Duffson

Jednu hvezdu za hlavni roli a jednu za napad, ale realizace filmu tragicka. K rozeznani cloveka prece staci hlas a nepotrebuje clovek videt jak ma uvazanou vazanku nebo jiny blbosti kdyz toho cloveka znam :D Cekal jsem furt na nejakej moment zvratu, kdy se z nudy stane neco poutaveho a do konce filmu jsem se nedockal, a konec byl opravdu smesnej. Ztrata casu tento film. ()

maxs

Jako taková slabší 4* podívaná. Kdybych chtěl natočit film o obličejové slepotě, šel bych na to přesně takhle. Velmi se mi ten koncept líbil a doslova mě vtáhl do děje. A taky pomohl pochopit, jak se hlavní hrdinka cítí. Film skvěle graduje, divák občas zapochybuje, kdo je vlastně v záběru a kdo je jen v představách. Originalita se provedení vytknout rozhodně nedá!! ----- spoiler na konci textu, který patří sem ---- Nakonec se misky mých vah převrátily ke čtyřce, protože podle mého hodnocení filmu (nyní 61%) neodpovídá kreativitě a inovacím, jaké jsem zde viděl poprvé. Mila v hlavní roli docela "mákla", myslím že i její výkon si zaslouží špetku pozornosti. A upřímně - tuhle "poruchu" dostat fakt nechci.. SPOILER ALERT Bohužel jsou některé reakce hlavních hrdinů zcela postrádající logiku. Závěr a zbytečná smrt hlavního hrdiny mě sebral mé skoro celofilmové nadšení. ()

McGuffin

Detektiv pátrající ve Winnipegu po sériovém vrahovi žen má k dispozici jedinou očitou svědkyni, jenže ta jak na potvoru vůbec nerozeznává Tváře v davu, Faces in the Crowd. To mu však nezabrání vraha vypátrat a se svědkyní se vyspat. A vrahovi to nezabrání v boji muže proti muži detektiva zabít a nerozeznávající svědkyni to nezabrání vraha rozpoznat a rovněž zabít. Na celý vražedný příběh jí též režírující scenárista Julien Magnat nechá k její potěše vzpomínku, jeho dítě. P.S. To je zpráva o příběhu, ne o filmu z něj. www.macguffin.cz ()