Hodnotím v kontextu času a je mi jasné, že to muselo být hodně oblíbené, protože lidé viděli v TV své oblíbené herce, jak zpívají jejich oblíbené písničky.(1.7.2013)

Milé vypomínání..(16.2.2010)

Opět povedené, podobně jako Babiččina krabička. Tohle pan Podskalský prostě uměl. Jen pro zajímavost samotný cyklus má 13 dílů, ale na DVD vyšlo pouze sedm, které jsou v samotném pořadu uvedeny jako sedmý až třináctý. Prvních šest dílů je asi nenavrátně ztraceno, podobně jako u některých jiných pořadů šedesátých let.(19.1.2014)

Jiřina Bohdalová jako výtečná průvodkyně „zpívánek“. Vtipný scénář v díle „Vandrovali vandrovníci s písničkou“ (o historii řemesel) posunují písničky svižně vpřed.(5.2.2010)

Člověk žasne, odborník se diví. Nicméně, pro část české kultury je Bejvávalo jeden z nejdůležitějších mezníků.(20.9.2017)

• - V závěrečných titulcích účinkujících jsou u všech dílů psané nejdřív ženy a pak muži. (tulen12345)

• - Z 13 dílů se dochovalo jen 7. (tulen12345)