Zajija

Oceňuji dobrý nápad a herecké obsazení, ale nenatchnul mě humor jakým byla tahle myšlenka realizována. Myslím si, že manželská propustka by se dala s takovýmhle hereckým obsazením realizovat omnoho lépe a vtipněji. Pro mě zklamání a jedna hvězdička. * ()

DadysGirl

Jako neni to spatny, jen jsem pul filmu mela pocit, ze zu jsem to videla... Jestli ano, zas tak hlubokej dojem to nenechalo... Jestli ne, tak to potvrzuje prumernost... Ale ve finale si myslim,ze to je dost realny :-D ()

Alojs

Vůbec ne tak blbá komedie, jak se na první pohled zdá. Život, pokušení, srážka s realitou, uvědomění si skutečných potřeb (a možností). Místy velmi trefné, místy zbytečně přehnané, ale jako celek hodně fajn. Druhé zkouknutí to jenom potvrdilo. ()

J0man

Za poslednú dobu jedna z lepších komédií. Nečakajte inteligentný humor, miestami skôr fekálny, hoci nie som fanúšik tohto typu zábavy, toto je oddychovka, niektoré scény sú veľmi podarené. Oceňujem, že dej sa nevyvíjal presne tak, ako som tipoval po 10 minútach...70% ()

DoubleJo

Typicka trojhviezdickova komedia, ktora neurazi ale ani velmi nenadchne. Mozno sa viac zapaci manzelstva znalym jedincom. Idealna pre manzelsky par na sobotny vecer, ked deti uz spia. Ale bolo tam zopar forov, na ktorych som sa pobavil aj ja. A Stephen Merchant bol skvely. ()

Forsetino

Čekal jsem od podobného námětu svižnější zpracování. Celkově to bylo takové nemastné neslané. Občas se některá scénka vydařila, ale zasmál jsem se jen párkrát a to mě na tenhle žánr přijde málo. Navíc mi vůbec neseděli oba hlavní "hrdinové" a zbytečně to brzdily "moralizující" dialogy, které do podobného filmu patří v daleko menší míře. Na Pařbu ve Vegas to zdaleka nemá, nic víc než čistý průměr. ()

vieriX

Dívat se na vyžilého Owena Wilsona bylo dost utrpení, kde se sakra poděl ten blonďatý frajer z Nesvatbových. Celý ten nápad z týdnem bez závazku byl dobrý, ale kdyby se to podalo trošku jinak. Během toho týdne se nestalo nic co by diváka trochu zaujmulo ano par forků tam bylo. Dost průměrná komedie,ale ztráta času to nebyla. ()

MaxForValue

Komédia, ktorá sa snaží tváriť strašne zábavne, uletene, ale v konečnom dôsledku neprináša nič nové a svojmu žánru zostáva teda poriadne dlžná. Veľmi priemerný film, ktorému chýba hlavne jedno - humor. ()

HEED odpad!

Je to nehorázná blbost, kterou jsem nebyl ani schopen dokoukat do konce. Owen Wilson u mě klesá o dvě třídy níže. ()

dragosta

Celkem pohodový film, aj jako komedie. Vyloženě jsem se u toho nechlámala, ale úsměvné to bylo. Nejlepší rada asi je:nečekejte moc a nakonec se vám to bude líbit..=oD 3,5* ()

jafuska

slabší romantická komedie, kde si pánové ač nechtěně musí dát týden bez závazků, aby si možná ještě užili než přijdou na to, co vlastně chtějí, i když jsou už ženatí, komedie nemám ráda, a tak asi ani toto mě nijak extra nenadchlo, ale už jenom proto, že ve filmu hraje Owen Wilson, tak budiž, ale zestárnul, no jo, už z něco není ten mladík, co ho znám jiných filmů, ale nakonec se na film šlo dívat a to je podstatné, ()

LucTheGreat

Bratří Farrellyové jsou sice povětšinou fekální hovada, ale touhle taškařicí změnili orientaci, utrhli se ze řetězu a předvedli něco, čemuž se říká KVALITNÍ KOMEDIE... A myslím to upřímně.. (Btw jestli někdo nesouhlasí, kontakt na psychiatrickou léčebnu Bohnice máte zde: +420 284 016 111) ()

Jerris008

Jaksi mě to příliš nenadchlo a dávám tomu tak necelý týden, kdy si nevzpomenu ani na jednu část filmu, i když jednou, dvakrát jsem se zasmála. ()

gicous

Z nějakého neznámého důvodu se Farrellyové rozhodli točit nechutné romantické komedie s morálním poučením nakonec. Kdyby tady přitvrdili a poslali romantiku a kazání k čertu, mohla vzniknout komedie, která by snesla srovnání s Blbým a blbějším a Něco na té Mary je, tedy tím nejlepším, co kdy natočili. Je to škoda, ale zároveň je třeba napsat, že Hall Pass je mnohem lepší než všechno, co Farrely Brothers natočili od Mary. ()

unrocker

Má to nápad, má to styl ale člověk se u toho bohužel moc nepobaví, Spíše poučný a trošku zábavný snímek... :) ()

DooM94

Na to... že to má takové malé hodnocení..... tak je to pěkná komedie a u některých hlášek jsem i nahlas smál.... 70% ()