Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Jeff Bridges ztělesňuje v tomto komediálním dramatu spisovatele, který prožívá krizi středního věku - není schopen psát a utekla mu žena. Jeho život však obrátí vzhůru nohama pes, jehož přijme do své opuštěné domácnosti. Zvládnout ho totiž není jen tak…
Některé změny přicházejí po čtyřech. Na Oscara nominovaný Jeff Bridges je hvězdou amerického komediálního dramatu z produkce HBO, které bylo natočeno podle memoárů známého autora bestsellerů Jona Katze. Hrdinou příběhu, který se opravdu stal, je sám spisovatel, padesátník, jenž se ocitl v tvůrčí i soukromé krizi. Nemůže psát, žena ho opustila, stěží dokáže zvednout telefon. Pak mu ale osud přihraje do cesty psa, který zažil špatné zacházení, a rozhodne se, že si ho vezme k sobě. Jenže záhy zjistí, že nový čtyřnohý kamarád je ještě víc potrefený než on a že zvládnout ho je tak trochu nad lidské síly. Po řadě malérů se s ním proto přestěhuje na venkovskou farmu, kde mu tamní údržbář dohodí ženu, která to se psy umí a mohla by mu pomoci s jeho převýchovou. Jon to váhavě zkusí, ale otázkou je, zda je víc problematický pes nebo jeho majitel. V režii George LaVoo dále hrají Lauren Ambroseová, Lois Smithová ad. (HBO Europe)

(více)

Recenze (39)

Ajinka126 

všechny recenze uživatele

Přesně takhle to je! Krásný a syrový příběh o prvotním neporozumění a špatné komunikaci mezi psem a člověkem. Moc se mi líbilo, že to tak výchovně dává najevo, že se to se psy nesmí vzdát.. Je to běh na dlouhou trať! :) Naplňovalo mě to velmi příjemnými pocity klidu a přátelství, protože já sama chci prožít svůj život po boku psa. Přeji všem, kteří si chtějí pořídit psa, ať vidí tento film a uvědomí si všechny trable, které je mohou potkat. Je to přesně to kouzlo, které od filmu chci! Není to skvělá kamera, nebo vrcholný herecký výkon, je to jen o pocitu štěstí, který mi po shlédnutí zůstane... Díky za tento příběh! ()

Beatle 

všechny recenze uživatele

Je to něco mezi 60 a 70%. Pravdou je, že i když v produkci HBO, tento film je velice příjemný a vtipný, především pokud máte nějaké zkušenosti se psy. Pár dobrých hlášek, jako vždy skvělý Jeff Bridges, kterému sekunduje snad jen border kolie Devon. Je to příjemný film, který bych ani neoznačovala jako rodinný, ale spíše oddychový, ale přesto dost dobrý na to, abyste jej dokoukali do konce. ()

Reklama

Vyhy 

všechny recenze uživatele

Příjemný pohodový film o krizi středního věku a neposlušném psovi, kterému se nakonec stačí jen několikrát podívat do očí, říci jeho jméno, odměnit jej a stane se z něj zlatý hodný pejsek. A díky jeho přeměně si vlastně hlavní hrdina uvědomí, co všechno ztratil. To nešlo udělat už na samotném začátku? ()

Big Bear 

všechny recenze uživatele

Čekal jsem víc. Jako milovník těch čtyřnohých a neskutečně oddaných přátel člověka zvolna sbírám odvahu konečně kouknot na Psí poslání (byl jsem přáteli varován, že to možná ,,ořvu'' :-) a tak jsem si řekl, že tohle by mohl být dobrý začátek. Asi největší problém jsem měl s hlavní postavou. Zestárlý Bridges totiž na mně působil velmi nesympaticky a to dokonce v momentech, kdy tak už působit neměl. Divil jsem se, že si když už si pořídil border kólii, jednoho z nejnáročnějších psů vůbec (tedy pokud ho máte v baráku v centru města, neřku-li v bytě) - vůbec nic si o tomto plemeni nezjistil. Minimálně mu to měla říci veterinářka jak je třeba s touto velmi inteligentní a hravou rasou pracovat a věnovat se jí. Zavřít psa do sklepa a večer ho vypustit, nedivím se, že mu zdrhal obzvláště pokud měl z dřívějška nějaké trauma... Linka se žrádlem nebo lednička pro toto plemeno pochopitelně není žádný problém. Navzdory psím katastrofám dělaným v domě mi komediální mi film moc nepřišel, tedy pokud k němu nepustíte i děti což bych zase kvůli jedné scéně moc nedoporučoval... I tak jsem dal filmu širší prostor. Nemít ale rád pejsány, tak nevím jak bych hodnotil... Dávám za tři podrbání ! * * * ()

Lacike 

všechny recenze uživatele

Ako psickar som sa na film velmi tesil a preto som doslova prekvapeny, ze ma vysledok sklamal. Dejovo je velmi riedky, prakticky nic sa tam nedeje a dokonca scena v ktorej zomrie pes vo mne nevyvolala ziadne emocie, co sa mi stalo prvykrat. Takisto Jeff Bridges, herec ktory by mohol charizmu rozdavat je v tomto filme neskutocne nezaujimavy a vztah medzi nim a psom az prilis obycajny. Tie tri hviezdicky nakoniec u mna dokazal vydolovat ustredny roztomily psi hrdina, ale viackrat uz tento film vidiet nepotrebujem. 5/10. ()

Galerie (4)

Zajímavosti (1)

  • Pes Jona (Jeff Bridges) je Border Kolie, jedno z nejchytřejších plemen vůbec. (hendrich6)

Reklama

Reklama