Svižné, přesné, užitečné, tak hodnotí svou vlastní zpravodajskou relaci TV Prima. Ta má podle druhé nejúspěšnější komerční televize u nás přinášet přehled nejdůležitějších a nejzajímavějších událostí uplynulého dne doma i ve světě. (Paity)

Wyrdas

Mnohem lepší zprávy, než na televizi Hyena (Hovna)... Nova... často poutavé, občas zajímavé někdy zbytečné. Ale tak už to bývá. Dřív byli dost seriózní, ale v poslední době se přibližují právě Nově. Intonace hlasu směšná až prudérní a snaží se o Novácké "cool" vložky, které to celé ještě víc znehodnocují. Dávám tři hvězdy a doufám, že se vydají zpět po své staré cestě, která na rozdíl od té Novácké byla snesitelná. ()

Hashirama

Podle mě se jedná o řádově lepší zpravodajství než na konkurenční Nově, přesto se ani na Primě nevyhýbají vydávat videa se zásahy do genitálií za zprávy. Naštěstí ale mají stále dost soudnosti, aby to od hlavní relace oddělili. ()

windows

Sledovat a nadávat na zkorumpovanou a zničenou republiku, kde vládnou a žijí zmetci, hajzli a menšiny nám serou na hlavu. ()

topi80

Prima v těchto nelehkých dobách překvapuje mimořádnou objektivitou a věcností, což je v těchto propagandistických dobách čin mimořádný. Když se někde shromáždí lidi, zajímá se, proč tam byli, co tam zaznělo, co rezonuje ve společnosti. Neodvádí pozornost, nedělá propagandu, neznásilňuje události ani nevymývá mozky. ()

Havala

Vývoj za 20 let zpráv u nás: s přibývajícími soukromými stanicemi klesá rapidně kvalita. Už nesleduju nic. Primá má jednu hvězdu za to, že ty sračky rozdělí - VIP. vraždy, ostatní... ()

kubilov

Stejná srágora jako na Nově, nevidím v tom žádnej rozdíl. Jen v těch moderátorech, který jsou snad ještě horší než ty novácký. ()

brzozin

Mají tam pěkné baby a občas se člověk dozví, kdo zas kde koho zamordoval, přejel, okradl. Dovedu si představit, že kdybych byl nemohoucí důchodce, nebo invalida upoutaný na vozík s vybitými baterkami v dálkovém ovladači, asi bych na to koukal pravidelně. ()

Fajt odpad!

Absolutně zmanipulované vládnoucí menšinou, jako všechno v této zemi !!!! Šebrle to nespasí, spíše naopak... ()

kiros179

Jasný odpad, do momentu, kdy jsem zaznamenal zprávy na TV Barrandov, do té doby jsem netušil, že lze spadnout tak hluboko. 10% ()

PetrKai

Býval bych dal ty hvězdičky dvě, ale včerejší Zprávy mě přesvědčili: nepravdivé informace v titulkách (např. M. Kalouska místo do TOP09 zařadili do ODS). ()

Joostas

Sleduji občas Krimi plus.Domina,která to uvádí a ten Pandrhola typově shodný s rezervním De Nirem od VIP zpráv jdou neuprosně po skurilitách.Jinak je to obraz české společnosti.Jedna část této vystupuje v Krimi plus a ta další v pořadech obětních,jako jsou Černé ovce,Reportéři etc. ()

chrustie

Z kdysi celkem obstojných zpráv se poslední dobou stává stejný bulvár, jako na TV Nova. Je škoda, když se televize cíleně soustředí na debilní část populace, ačkliv se jedná majoritu a těžko vyčítat snahu po zisku. ()

maxcold

Jedna hvězdička za Terezii Kašparovskou a ne dvě kvůli Šebrlemu. WTF??? To je jako bych já šel dělat atletiku... ()

ESNYR

Nejvíc mi na zpravodajských relacích vadí to, že v reportáži mluví o Penelope Cruzové, a nebo Keiře Knaightleyové, či Amy Ackerové, a na závěr - což je právě na Primě - to reportérka totálně postaví na hlavu větou "Pro TV Prima Karolína Hošek" No ty bláho, to si ta baba dělá (_!_) ne ? ()

Mejdzula

Taková ta každodenní sračka, na kterou se vesele pořád koukám a na tu ČT nepřepnu ty vole ani kdybych tam přepnul. ()