JW je mladý, charismatický muž žijící ve Stockholmu. I když má hluboko do kapsy, vede dvojí život – nelegálně se živí jako řidič taxi a následně si dopřává komfort vyšší třídy. Poté, co potká krásnou, bohatou dívku, zaplétá se do světa organizovaného zločinu. Začíná prodávat kokain, aby si mohl i nadále dovolit svůj přepychový životní styl. Kam až bude schopný zajít? (oficiální text distributora)

Jarda68

Joel Kinnaman se pomalu dostává mezi moje oblíbence....Jako JW byl dost přesvědčivý v tomhle pomalém,syrovém,propracovaném a drsném filmu....Švédština je pěkně nepříjemná řeč:-)...80% ()

IAMAD

Po Zle mezi námi a Mužích, co nesnášejí ženy, další skvost severské kinematografie! Že by nám nadobro tento region v oblasti krimi a thrilerů nahradil uvadající francouzskou slávu, která zde vykvetla v 80. a 90. letech? Ani bych se nedivil. Filmy s velkou dávkou reálného pohledu, naturalistické, bez zbytečných pentliček, líčící věrně osudy svých hrdinů - to je to, co diváka v záplavě holywoodských triků a pohádek pobaví. Žádná popcornová zábava, poctivá filmařina. Tak na nic nečekejte! ()

jobina

S otevřenou náručí čekají jen na něj - na spasitele kokainového impéria. Jen on - nedostudovaný ekonom, který pro ně vydělával pár upocených šušňů - jen on jediný je ten zachránce, ten, který zcela určitě náhle bude získávat z jejich výdělků "pouhých" 20%, a rozhodně si u toho neušpiní své bílé manžety.... Tak takhle naivní snad nejsem ani já. ()

Border

Působivý snímek. A hlavně zjištění hlavního hrdiny,že jde o peníze až v první řadě a že vám píchne kudlu do zad kde kdo.Přátelství nebo spolehlivost je v obchodě s fetem irelevantní.Realisticky natočené. ()

Doubeq

V TOMHLE KŠEFTU JSOU VŠICHNI ZMRDI. A proto to JW tak zpackal, jelikož měl jediný z nich ještě kousek charakteru... jinak dobře a reálně natočený film, který si nehraje na americkou notu, kde klaďas dopadne dobře a všichni gangsteři jsou mrtví. Tady dokonce nejlépe dopadl jeden z největších parchantů. **** ()

Dusan-Be

hezky rychlé střihy, pořád se něco děje. je příjemné taky občas kouknout na jiné než americké herce, kteří ale vůbec nehrají hůře, nutno dodat! tyhle typy akčňáků jsou takové vděčné ()

pikovyeso

nejlepší kousek z trilogie, prostě další gangsterka kde sympatický hlavní hrdina má snahu udělat balík a dostat se do vyšší společnosti, ale bohužel ho dostihne jeho svět. Prostředí švédska je neokoukané a celkem mě film bavil ()