Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Léto 1923. U příležitosti nadcházejícího uvedení lady Rose do společnosti se celá rodina Granthamových i s většinou služebnictva přesouvá do svého londýnského sídla. Z Ameriky na návštěvu přijíždí Cořin bratr Harold Levinson a jejich matka Martha, což se pochopitelně neobejde bez poznámek ze strany hraběnky vdovy Violet. Na Downtonu zůstává pouze Tom, který se dále sbližuje s místní učitelkou Sarah Buntingovou. Lady Mary čelí přízni svých dvou nápadníků, lorda Gillinghama a pana Blakea. Nad znovu nalezeným klidem Anny a Batese visí stín podezření. Paní Hughesová najde náhodou v Batesově kabátě lístek na vlak do Londýna datovaný na den, kdy zemřel Green, zlovolný komorník lorda Gillinghama. Je možné, že by Bates měl v Greenově úmrtí podíl a jak pak s takovouto informací naložit?

Podvodník lord Sampson se náhodou, kvůli prostořekosti lady Rose, zmocní dopisu, který odeslal následník trůnu své tajné milence Fredě Dudley Wardové. Navrácení dopisu do pravých rukou a zabránění skandálu, jenž by padl na královskou rodinu, se stane pečlivě plánovanou akcí, která si vyžádá kooperaci celé rodiny Granthamových i jejich věrných sloužících. Lady Edith se vrátila z pobytu v Evropě, který byl zástěrkou pro její tajný porod, ale nyní původního rozhodnutí vzdát se dítěte na adopci lituje a přemýšlí o alternativách, jak mu být nablízku. Jak se blíží konec pobytu Granthamových v Londýně, čelí pan Carson nelehkému rozhodnutí, jak využít den volna, který služebnictvu jako odměnu za výjimečné vytížení nabídla lady Cora. Naštěstí je mu vždy nablízku paní Hughesová, která ho dokáže nenápadně nasměrovat ke správnému řešení. (Česká televize)

(více)

Recenze (1)

vydumnica 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tri serie ma rozmaznali vzdy tym TOP najlepsim ukoncenim, bonusove Vianoce a Skotsko boli SUPER, kym LONDYN epizodka uz nema az take co nove alebo napinave ponuknut. Kazdopadne stale velmi dobre. Uplny zaver na plazi sa mi pacil a divim sa, preco doteraz nenakrucali pri mori? Spoiler. Ake mile vidiet takto spolu Carsona a Mrs. Hughes :-). ()

Galerie (43)

Reklama

Reklama