Reklama

Reklama

Bruce Willis je zpátky v akci — strhující, dech beroucí, divoké akci — jako John McClane, odvážný newyorský policajt s úžasnou schopností být v nesprávný čas na nesprávném místě. Tentokrát se John vydává do dalekého Ruska, aby vypátral svého syna Jacka (Jai Courtney), který se ocitl v moskevském vězení. Jeho mise ale nabere smrtící obrátky ve chvíli, kdy musí se synem spojit síly, aby společně překazili plány na krádež jaderných zbraní a zabránili tak rozpoutání třetí světové války! (Magic Box)

(více)

Diskuze

HellFireFery

HellFireFery (hodnocení, recenze)

Když se člověk podívá na obal a vidí "smrtonosná past - OPĚT V AKCI", tak už to je náznak průseru. Prostě to tak bohužel je.

na příspěvěk reagoval vegetol.mp, reich

ywo666

ywo666 (hodnocení, recenze)

Ouwen

On už nemôže nasrať nikoho. Funguje už len ako staré opotrebované boxovacie vrece do ktorého raz za čas udrieš zo zotrvačnosti.

na příspěvěk reagoval Ouwen

Ouwen

Ouwen (hodnocení, recenze)

ywo666

on nepochopí ,že si z něj dělám prdel :DDD a já si dělám prdel i sám za sebe, takže mně nemůže nasrat :D 

na příspěvěk reagoval ywo666

ywo666

ywo666 (hodnocení, recenze)

Wacoslav1 , Ouwen

Tak musí si po dno strávenom murovaním oddýchnuť. A kedže má ťažký život, chce ho sťažiť aj ostatným. Však sa skúste vcítiť do nekrofilného gay murára s trpasličím penisom.

na příspěvěk reagoval Ouwen

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Jakkob

Ne slavnostně prohlašuju ať chcípne zdechne pojde rozpadne se ten kus biologickýho odpadu!!! uživatel Ouwen mi rozumí a jistě se mnou souhlasí!

na příspěvěk reagoval Jakkob

Ouwen

Ouwen (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

Napsal jsem Pomovi, ať s ním něco udělá, doufám, že ho blokne, čuráčka. A nežaluju, ale uvědom si, jak se chováš 

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Ouwen

Nech ho ať pojde a postupně se rozpadne chcípák. Vždyť je to ubohá vystříkaná mrdka ze psa kterou jeho matka omylem slízla a omylem se v ní vyvinula v toto zkázonosné embryo741

na příspěvěk reagoval Jakkob, Ouwen

reich

reich (hodnocení, recenze)

Některý mi vadí třeba tenhle jo ale jiný mi vadí víc třeba béčkové filmy s Lorenzem Lamasem. Proto sem tomuhle nedal odpad.

vegetol.mp

vegetol.mp (hodnocení, recenze)

reich

V poho, já s tebou naprosto souhlasím, že mnoho béčkových filmů je dobrých nebo lepších něž těch v kinech. Jen mi pak překvapuje, že tu béčkovost zase jiným filmům vyčítáš:)

na příspěvěk reagoval Martin741

Martin741

Martin741 (hodnocení, recenze)

Ouwen

Ci si mi odpisal naposledy alebo nie, na to zvysoka seriem a zaujima ma to asi tak, ako minulororcna vlecka hnoja, ktoru som bol vyviezt na pole. A svoje spicene nazory si pisat budem, tomu ver. A aj spicene prispevky budem vypisovat, s tym neurobis nic!

Ouwen

Ouwen (hodnocení, recenze)

Martin741

Ok, dejme tomu, že ty mi budeš odepisovat, ale můj názor nezměníš, nikdy to není tak, že mi člověk diktuje, já když řeknu, že něco udělám tak to prostě udělám a tvůj zpíčenej názor mně nezajímá, a toto bylo naposledy, co jsem ti kdy odepsal, sbohem 

na příspěvěk reagoval Martin741

reich

reich (hodnocení, recenze)

Ouwen

Jenomže jeho poslední filmy jdou dost z kopce. Jediný co se mu povedlo že získal roli Churche v Expendables. Můžeš mi  říct jaký jsem tedy udělal chyby dost by mě to zajímalo.

reich

reich (hodnocení, recenze)

vegetol.mp

Něco ti povím to že mám já nemám herce nebo filmy které jsou béčkové a kdyžtak mě tedy pouč co je béčkový a co ne. Někdy jsou lepší i béčkový filmy, které nestáli moc peněz a dávají mnohem větší smysly než ty multimilionové projetky. Sám určitě nějaký znáš.

na příspěvěk reagoval vegetol.mp

Martin741

Martin741 (hodnocení, recenze)

Ouwen

Nevyhovuje sa! Odpisovat budem, nic s tym neurobis mentale. Mozes sa aj rozkrajat od zlosti, odpisovat budem. Takze ty mi prajes mracno nocnych mor ? Ja tebe zase prajem podstatne rozsirenie filmoveho rozhladu, a spoznanie skutocnych kultov svetovej kinematografie /1 priklad za vsetky : It´s a Wonderful Life si zozen ......./. To preto, aby si prestal povazovat taketo sragory a ubohosti ako Die Hard 5 za kvalitne filmy.

na příspěvěk reagoval Ouwen

MartinezZ

MartinezZ (hodnocení, recenze)

Ouwen

Když on Willis váhá už poměrně dlouho, snad krom prvních Red jsou ty jeho filmy dost na pováženou.

Ouwen

Ouwen (hodnocení, recenze)

reich

ber to tak že jsou i horší filmy a Willis si může dovolit jednou zaváhat, ne? taky jsi udělal spoustu chyb a nikdo ti to nevyčítal ;)) některým se to hold líbilo, někdy mám chut si tenhle díl dát i do top 10

na příspěvěk reagoval MartinezZ, reich

Ouwen

Ouwen (hodnocení, recenze)

Martin741

opět se tě zeptám.... myslíš, že mně zajímáš? pokud víš, že ne, tak mi neber názor a běž si pustit hentai :) přeju mraky nočních můr - neodepisuj mi. 

na příspěvěk reagoval Martin741

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

reich

Však o tom jsem ani nemluvil, ani sem neměl v úmyslu ti tvé hodnocení jakkoli rozmlouvat, jen sem více méně poukázal na skutečnost, že sám hlavní protagonista, totiž Bruce Willis, Moor(e)a na režijní stoličku dotlačil, páč si vzájemně dobře rozumněli v tom, jak má film vypadat. Je dost dobře možné že i pod taktovkou někoho jiného by film vypadal více méně stejně...

Související novinky

Prequel Smrtonosné pasti je oficiálně zrušen

Prequel Smrtonosné pasti je oficiálně zrušen

29.07.2021

Pět let strávil producent Lorenzo di Bonaventura přípravou šestého filmu v sérii Die Hard neboli Smrtonosná past. Snímek pojmenovaný jednoduše jako McClane byl totiž původně oznámen ještě před… (více)

Kteří herci ve filmech nejčastěji bourají?

Kteří herci ve filmech nejčastěji bourají?

22.03.2021

Server Car Scrap Comparison teď zveřejnil studii, ve které se zabýval počtem dopravních nehod ve filmech u jednotlivých herců. Asi nikoho pak nepřekvapí, že za nejnebezpečnějšího filmového řidiče byl… (více)

John McClane omládne?

John McClane omládne?

15.10.2015

Pátá Smrtonosná past moc lidí nepotěšila, ale vydělala 305 milionů dolarů, takže se pracuje na šestce. Původně se mluvilo o tom, že se v ní Bruce Willis podívá do Tokia a ve hře byl (alespoň v… (více)

Smrtonosná past 6 se Samuelem L. Jacksonem?

Smrtonosná past 6 se Samuelem L. Jacksonem?

16.04.2014

Loni v březnu šlo do kin už páté dobrodružství Johna McClanea. Akčňák Smrtonosná past: Opět v akci sice příliš kladných reakcí nenasbíral, jelikož ale vydělal 300 milionů dolarů, slavná série bude… (více)

Reklama

Reklama