Ally Darling pracuje v marketingu, ale její práce jí přináší jen nudu a šeď. Když si toho všimnou šéfové, dostane výpověď. K tomu všemu se navíc dočte, že až devadesát šest procent žen, které měly více než dvacet milenců, se už nikdy nevdá. Ally proto začne počítat, až dojde ke kritické hranici devatenáct, a je v šoku. Rozhodne se žít cudně, dokud nepotká toho opravdu pravého muže, ale vše se zvrtne, když se vyspí se svým šéfem. Pak ale Ally přijde na myšlenku, že svého osudového muže musí najít mezi těmi, kteří už byli jejími milenci. Pomoc při hledání jí nabídne sexy soused, jehož táta byl policistou a on po něm podědil detektivní sklony. Teď se schovává u Ally před svými známostmi na jednu noc a bere ji jako jedinou ženu, u níž se nemusí přetvařovat. Vlastně jsou si dost podobní. (TV Nova)

hefoo

No, myslel som, že to bude horšie. Ako na úroveň Sexbomby od vedľa sa to nechytá ale má to niečo do seba a na Annu Faris sa pekne díva obzvlášť keď je len v nohavičkách :) Priemerná komédia, ktorá úplne nenadchne ale zároveň poteší. ()

terin.manka

V tomhle filmu zase představuje Anna Faris jak hledá svou pravou lásku,ovšem bez toho aniž by se vyspala s dalším chlapem než kterého měla. Takže si najde telefoní čísla svých ex a snaží se s nimi vycházet znovu a přijít na to jestli se změnili po těch dávných letech. Ti kteří jsou hezcí tak jsou gayové nebo zasnoubení nebo protivní a ostatní jsou škaredí kluci a nezměnili se. Pomáhá jí s tím Chris Evans a jak by ne s ním se na konci vyspí a zamiluje se do něj. Trochu předvídatelný konec ale co. Děj to má dobrý,herce taky takže pěkný film na který se dá možná i kouknout znova. ()

Lewisek

Klasická normální romantická komedie s předvídatelným dějem. Bohužel mi hlavní herečka byla trochu nesympatická, nevím proč, ale její výkon mě nijak nepřesvědčil a ani neoslovil. Budu ale velkorysý a dám 3*. ()

VIPerson

Škoda toho konce,který sklouzl do chřtánu klasických "for girls" komedií...Mezi ústřední dvojicí to funguje ale velmi dobře.Chris Evans je mým oblíbencem a rád sleduju jeho kariéru ve které střídá horší film tůdle lepším tůdle stupidním a tůdle filmem plném očekávání.Co ty jsi za číslo mě vysloveně neuchvátilo,nicméně příjemná oddychovka to jistě je a Anna Faris a její jakože vychlastaný hlásek s charismatem Chrise Evanse vás slušně pobaví. ()

Dixiee

Zcela nezáživná romantická komedie. Hlavní představitelka mi je naprosto protivná, jak svým hlasem tak neustálým přehráváním. Připojte si k tomu neustále svlečeného Chrise Evanse, který svým hereckým výkonem také dvakrát neoslňuje. A na tom že má stát dobrý film? Výsledek je podprůměrný a lituji času, ktetrý jsem filmu obětovala. ()

Paity

Vcelku trapná romantiko-komedie na jedno použití. Bohužel limity Anny Faris jsou ve Scary Movie a na víc tato drobotinká dívčinka nemá. ()

danielosbourne

Romantická komedie, která má rozhodně co nabídnou. Příjemné herecké obsazení s povedeným námětem a najdou se i scény, kde se divák zasměje. Při sledování jsem dokonce hodně uvažoval nad čtyřmi hvězdami. Na takové hodnocení by však musel být trochu jinak pojatý konec, který mi přišel takový odbytý a rozhodně mohl být více romantický. Nakonec tedy hodnotím silnými třemi hvězdami a rozhodně shlédnutí tohoto filmu nelituji. ()

Perverz

Mě se na tu Farisovic holku dobře kouká, jak si tak poběhává v těch šortečkách. No viděl jsem i lepší romanťárny, tohle je trochu biják, sprostější vtípky, a já se nasmál. Jasně, klišé jak prase, filmově jednoduché, ale téhle dvojici to klapalo, a mě to kurva bavilo!! ()

Mitin

Další naivní, stupidní a tuctová romantická komedie, kterou si ale vždy pustim, protože jsem línej koukat na ňákej posranej vážnej film u kterýho se musí myslet. Což je stejně k ničemu, protože u takových filmů jako je tenhle si zase kladu otázky o jeho stupiditě a jak naivní někdo dokáže bejt (studie tohle dokázala, platí to ve 100% případech, 20 je ještě v pohodě, ale nedej bože kdybych se vyspala s 21 klukama). Hodinu a 40 minut si ten film odbyl, tak proč tam musí bejt scéna, kde jezdí jak blázen po svatbách a hledá svýho osudovýho frajera když může počkat, až až dohraje na svatbě a přijde domů. Do toho takový nenápadný vsuvky, jako že chybí harfistka, aby nám pak nebylo divný proč týpek co zařizuje svatbu, má ještě plnej list svateb v obrovským městě, kterej by mu byl jinak k ničemu.. Miluju, když jsou ve filmu debilní scény, aby na to navázala další debilní scéna. A těch je tady spousta. Jo a abych nezapomněl, v Twilightu se svlíkají chlapi v každý druhý scéně, budeme to mít v tomhle filmu taky. Ok ale na odpočinek film ujde.. ()

Luff

Ona je super kravka :D a on je celej úžasnej. Jak já jim to přeju. Za mě palec hore! "on mě poznal podle vagíny! :-O " ()

sona123

Blbinka, ale milá. A Anna Faris zde běhá skoro celou dobu polonahá a ukazuje své bezchybné tělo. A mezi hlavní dvojkou to bezvadně jiskří, což bohužel v romantických komediích není vždy pravidlem. Vtipné to moc není, ale to bychom toho už chtěli příliš. ()

Domec

Je to pitoma a tuctova rom/com s primocarym pribehem a jasnejma zvratama. Ale me se to stejne libilo! Coz se moc nestava u tohodle typu filmu. Duvod je zde jasnej, Chris a Anna, oba to jsou srasny sympataci a i kdyz film neni buh vi co, tak vas dokazou zabavit. Anna a jeji grimasy jsou proste perfektni. Idelani film na zabaveni, kdyz je venku zrovna hnusne. ()

LudeCZek

Nenáročný, ale vcelku zábavný film. Pár scének rozesměje a nenudí to ani mimo ně. Nebýt tak velké předvídatelnosti a mít lepší konec, dám 4* ()

M1k9

Anna Faris s umělými grimasami. Nějak mi nesedí. Ani hezká, ani sexy, ani talent... Vzhledem k tomu, že koukatelných klišovitých komedií jsem poslední dobou moc neviděl... 2/10 ()

Sunny.69

Po dlouhé době jsem "na blind" zapla v pátek večer televizi. Film byl sice naprosto trapným klišé, ale zároveň si nehrál na nic jiného. Příjemně jsem se u něj pobavila. ()

Grizzly odpad!

Absolutní humus. Inteligence všech postav ve filmu se pohybuje na hranici mentální retardace. Film ukazuje všechno co je špatně na "kultu vztahů" a navrch přihazuje absolutní demenci ženského myšlení. Je možné, že můj odpor by možná vyřešila příjemnější (a mladší a HEZČÍ) herečka v hlavní roli (Anna Faris byla většinu filmu absolutně nesnesitelná), ale i o tom pochybuju. Chris Evans bývá sympaťák, ale tady i on míří nekompromisně do odpadu. Romantika NULA, humor NULA. Nevypnul jsem to jenom z důvodu, že sem byl ožralej a z demence filmu jsem postupně vystřízlivěl. Naprostá debilita. 0% a dvě hodiny života spláchnuté do hajzlu. ()

jasanka

Film tak nějak o ničem... Není vyloženě špatný, ale moc jsem se nebavila. Na druhou stranu jsem ani netrpěla a celkem bez problému vydržela do konce. Na průměr (3*) to ale nebylo. ()