Reklama

Reklama

Epizody(8)

Raylan Givens opustil před patnácti lety kentucké končiny, nyní žije v Miami a snaží se skloubit práci amerického šerifa s rodičovstvím na částečný úvazek coby otec patnáctileté dívky. Náhodné setkání na opuštěné floridské dálnici ho zavede do Detroitu, kde se střetne s Clementem Mansellem alias Oklahomským divochem, násilnickým, sociopatickým psancem, který už jednou proklouzl mezi prsty detroitským špičkám a hodlá to udělat znovu. Tyto tři postavy míří na kolizní dráhu v klasickém stylu románů Elmora Leonarda, aby zjistily, kdo se z Prastarého města dostane živý. (Disney+)

(více)

Videa (2)

Trailer 2

Recenze (10)

BIG.NINE.CF 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tak i přes několik zaškobrtnutí je to stále ten samý Raylan. Už né tolik pistolník, ale pořád drsný marshal. Ovšem co musím vyzdvihnout, je výkon Boyda Holbroka alias Clementa Mansella. Toho šmejda sem mu tak moc věřil, že jsem měl kolikrát chuť něco hodit po televizi., jak mě hrozně sral :D No a závěrečný díl s otevřeným koncem nám dává naději, že tento seriál se ještě neloučí a potkají se naši staří známí.... ()

Nellie Lovett 

všechny recenze uživatele

Mimořádně špatné. Tvůrci opustili vše, co dělalo předchozí série Justified zajímavé a co je odlišovalo od běžných kriminálek. Prostředí Kentucky, westernový nádech, slovní přestřelky Raylana s dalšími postavami... na to vše zapomeňte. Nahradil je scénáristicky odbytý padouch, jehož motivace byla nahrazena – překvapení – vyšinutým chováním a nevýrazné či otravné postavy okolo Raylana. Potěšila mne v podstatě jen závěrečná scéna s drobným návratem do Harlanu. ()

Reklama

theSaint 

všechny recenze uživatele

Já jsem strašně rád, že se tenhle seriál s hlavním hrdinou vrátil, protože Olyphant je stále stejně charismatickej a cool. A jeho dceruška je dost vtipná. Prostě si tohle shledání po letech užívám a nemám výtky. Není to nic bombastického a výbušného a to se mi líbí. Záporák baví, Holbrooke výbornej. Doufám, že se náš šerif ještě v budoucnu vrátí, protože Olyphant na to pořád má. Tahle role je prostě jeho životní. "Vidělas někdy Yellowstone? Já bych s Costnerem rozhodně šukala." Jen nechápu, že mu přihráli takovou vyzobanou slunečnici s pivním pupkem. To jakože fakt? Náš šerif už možná není nejmladší, ale jestli by si vybral zrovna tohle a prahnul potom.. no, nevim. Taky mu mohli dopřát trochu krásy. ()

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele

sympatická kriminálka, která sice nepřináší nic extra a už vůbec nic co by to nebylo milionkrát předtím, ale má spád, charismatického Olyphanta a správně slizkého Holbrooka jako záporáka. Možná bych to viděl jinak kdybych znal předchozí série, ale jelikož to bylo moje první setkání se světem Justified, beru to jako slušnou motivaci se do seriálu časem pustit...70% ()

Real Tom Hardy 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Má to ten do dokonalosti vybrúsený vizuál, aký FX (a SHO) už tradične a s pevnou pravidelnosťou prináša, čo ale z toho, keď je obsahovo výživný asi ako riedka kaša ničoho. Úplne na nepoznanie. Zo svojho pôvodného šarmu si nezachováva vôbec nič a jediným spojidlom je len ústredná postava, teraz už obstarožného, detektíva Raylana Givensa. Antagonista je až smiešne nasilu zlý. Prostredie Detroitu netiahne oproti Apalačským vrchom ani omylom a celkovo pokojne mohlo ísť o samostatný nový seriál, ktorý by aspoň neparazitoval na mene, postave a predlohe. Jediný bonus za mňa len obsadenie Marin Ireland a Adelaide Clemens ako silne atraktívne bimbo Sandy Stanton. A nepomôže ani záver v znamení starých tvárí, jedine, že by potenciálna nasledovná séria opäť zapustila korene v Kentucky. Inak nie... "We have to go. My apartment's filling up with water because a pipe broke. I've got my Louboutins in there. I've got my Jimmy Choos, my Balenciaga sock booties!" ()

Reklama

Reklama