Pět bývalých členů speciálních jednotek se společně pokusí okrást narkobarona, spustí tím ale řetězec nečekaných důsledků a jejich vztahy budou podrobeny zkoušce. (Netflix)

Langy10

Po dlouhy dobe skvelej film. Od zacatku az do konce. Plno akce a promyslenej plan. Konec bych dokoncil, tak jak tomu film napovida, jinak parada 95% ()

Rodriguez

Velmi slušný potenciál na začátku snímku se nepotvrdil. Chamtivost jednotlivců se v pevnosti narkobarona projevila naplno a pak už se sralo jedno špatné rozhodnutí za druhým. Modlil jsem se za blížící se konec. Nakonec si snímek vystřílel slušných 55%. ()

Streeper

První hodina skvělá, nabitá akcí, seznamování se s postavami a také spousta nesmyslných rozhodnutí, když se to ale hodí za hlavu, tak první půlka opravdu stojí za to, klidně za 4*, ale pak se dostáváme k druhé polovině. Až přespříliš protáhlé, nudné, ukecané a s ještě více děsivými, nesmyslnými nápady a rozhodnutími, které jsou na hlavu. Při sledování druhé poloviny jsem se koukla 3x, jak dlouho ještě zbývá do konce až tak mě to nudilo. Obsazení je vcelku obstojné, i když postava Bena Afflecka mě neskutečně štvala po celý film. Viděla jsem daleko lepší thrillery než je tento a proto hodnotím 2*. ()

C0r0ner

Bylo tam pár dobrých scén (obsazování baráku, přechod hor), ale jako celek to úplně nefunguje. Dlouho trvá, než se postavy dostanou k sobě. Pak dobré, viz výše. A zbytek filmu je takový normální, především proto, že si člověk k postavám nevybuduje vztah. Špatné ne, ale rozhodně žádný zázrak. 70% ()

Lenka.Vilka

Základní linka filmu je jednoduchá. Snadný prachy hned na dosah ruky. Skoro se nanadřete. V džungli jsou rychlý prachy a vlastně se to tváří legálně. Teď už jenom dát dohromady starou partu. Jak se říká "ízi pízi", ale vždy když je něco "ízi pízi", o to snáz a rychleji se to posere. A jak šel film dál, já si nekladla otázku, zda se všichni vrátí domů, ale jestli domů něco donesou...a zda si ty peníze po tom všem zvládnou užít...protože tohle není klasický akční film. Je to dost o charakterech a postavách (na to v akčních filmech většinou moc času není), takže se víc času scénář soustředí ne na zabíjení, ale na náročné přesunutí peněz do cílové destinace. Všechno to v Andách bylo skvělé. Hlavně při "ohníčku hoř" :) Většinou moc nečtu komentáře, ale trochu jsem nepochopila postavu Bena Afflecka, a asi nejsem jediná. Ze začátku tak zasadovej a potom se najendou v tom domě tak přecvakne? Buď tam tedy chybělo přesné vysvětlení, proč odešel ze služby nebo to měli trochu víc rozvést (pokud nebylo vystřiženo), když ten, kdo řekne, že do toho jde, pokud nebudou oběti a potom je takovej chladnej a div ne jak Terminátor? To trochu haprovalo, ale film byl prostě super, takže hodnotím, jak hodnotím... ()

Kempe

Na tenhle film jsem se mega těšil. Samozřejmě mě na první pohled uhranul svým obsazením. Trošku jsem se bál, že se zklamu, a že to bude další z těch 80-120minutových přestřelek bez jakékoli přestávky, které jsou teďka k mému smutku v kurzu. Další zklamání ale nepřišlo. Akce tam bylo akorát, super příroda, fajn napsané postavy. Díky za konečně povedený akčňák ()

Pajky3

Netflix na to lákal docela dlouho, ale jsem si jistej tím, že se to po bok hitů jako Bird Box nezařadí. Na druhou stranu mě to docela bavilo a bylo to víc než slušně obsazený (osobně jsem se nejvíc těšil na Jaxe). Jenom se ta banda protřelých vojáků několikrát dost hloupě rozhodovala. Přesto to docela dobře funguje, přihraje to zajímavý zvrat a já odcházím víceméně spokojený. I když je asi pravda, že jsem čekal o něco víc a těch 70 % je odpovídajících. ()

campix

Triple Frontier zklamala, ale tak nějak jsem si naběhl sám, jelikož jsem z trailerů čekal trošku víc akce a asi trošku větší zábavu. Herecká sestava se nám tu sešla opravdu velmi zajímavá a vše slibovalo hutnou akci zasazenou do Jižní Ameriky, kde není o narkobarony a zkorumpovanou policii nouze. Bohužel film zabírá především boj uvnitř jednotlivých členů a také uvnitř této skupiny. Akce je poskrovnu a není moc akční. Kdybych čekal něco jiného, tak by mě to nemuselo asi tolik naštvat, ale bohužel. Stalo se. Další Netflix exkluzivita, která vypadala lépe na papíře a v ukázkách nežli ve skutečnosti. ()

Martrix

Tvůrci šli spíš cestou ukázat kamarádství mezi skupinou bývalých elitních bojovníků, kteří se pustí do ne tak úplně legální akce. Vykresluje je trochu zidealizovaně, resp. ať dělají co dělají....vlastně to myslí dobře a jsou to dobří hoši...to je velmi nebezpečný pohled a je to trochu laciné. Ale chemie mezi herci funguje dobře, postavy jsou jakž takž vyprofilované, takže min. první polovina filmu pěkně šlape. Pak se to trochu pokazí, ale pořád nepadáme pod průměr. Je ale veliká škoda, že to vše nebylo nasnímáno dynamičtěji, s větším důrazem na fakt, že zabíjení je špinavé řemeslo a vybírá si svou daň...tím pádem to mohlo být kratší o dobrých 20-25 minut... . Prostě se nemohu ubránit dojmu, že to šlo udělat s tímto scénářem, i ansáblem mnohem lépe. ()

necisty

Trochu to překvapilo konečným vyzněním, protože jsem čekal akčnárnu plným coulem, ale rozhodně to není špatný film. Hodně napínavé a zarazila mě závěrečná část, možná právě proto to patří mezi ty lepší. ()

Juto

,,Triple Frontier" je film o lúpeži s oveľa rozsiahlejším príbehom a exotickým prostredím. Príbeh zahŕňa päť bývalých kamarátov zo špeciálnych jednotiek, ktorí sa po rokoch znovu stretli, aby vykonali jednu poslednú prácu: zbaviť drogového bossa jeho zbytočného bohatstva. Narkobarón žije v silne chránenom komplexe uprostred džungle, takže je potrebné naplánovať schopný plán. Prekvapenie bolo pre mňa, že prvých 45 minút plánovania lúpeže je veľmi dobre a pútavým spôsobom zrežírovaná. Tento film je plný dialógov, ale linky sú svižné a odhaľujúce charakter postáv. Herecké obsadenie veľmi dobre zvládajú svoje charakteri a divák sa rýchlo s postavami zbliži. Film má realistický nádych s výbornou atmosférou a bez prehnanej akcie a, keď už vo filme je tak je skvelo natočená , čo filmu dosť pomáha. Scenéria miesta je úžasne využitá, napätie je celkovo nadštandardné a režisér sa pri vytváraní napätia príliš nespolieha na hudbu. 8/10 ()

mortak

Stejně jako u staršího bratříčka Italian jobu s Cainem tu chybí ta druhá strana. Je těžké uvěřit, že by byla narkomafie tak bezmocná, a nedokázala by za nimi vyslat ani jednu helikoptéru. Jenže pro Chandora je výchozí situace pouze záminkou pro rozehrání morálních etud na téma "pět obyčejných chlapů má najednou víc peněz než může unést". Pokud se ale divák dokáže oprostit od všech těch nelogičností, dostane solidní dvě hodiny s partou sympaťáků, kteří pod cynickým povrchem skrývají srdce plné emocí a lásky. ()

laik_60

Zdá sa mi, že ten Affleck troška pribral. :). Film o tom ako sa chlapci neuspokojili s málom, a z chamtivosti porušili celý plán akcie. ()

alchac

Od Šónova Pistolníka jsem o podobně slušně napsaný, kvalitně řemeslně zpracovaný, příjemně napínající, výborně obsazený a zahraný (ano, dokonce včetně latexichta, který svůj unikátní "pokrfejs" dokonale prodal zejména ve svém posledním záběru) žoldácký kus nezakopnul. Pročež doufám, že si mírně otevřeným závěrem Netflix nabil na dvojku. ()

nineweh

Co v tom není: cokoli novýho, neokoukanýho nebo objevnýho. Co v tom je: čtyři sexy chlapi (plus teda Ben Affleck, který ale nakonec je po zásluze vytrestán). ()

Deyw

chlapska porce zabavy ! hodne dobry, skvela parta, ktera si nez na strilecku hraje dost na city a pak to celkem i boli..top film..ta hudba kurva! affleck je skvelej mam ho rad kluka..mno otazka penez vole.. kcemu prachy kdyz si fakt vprdeli..tenhle film vam to ukaze :D ()

okkac

Skvělé týmové herecké obsazení. Super písničkový soundtrack (Metallica, Pantera a další). Režie fajn, jen nečekat od toho totální akční řežbu, jak ukazovaly trailery, spíše survival heist film s pomalejším tempem. 7/10 ()

StanislachKo

Milimetre od plnej pálky. Takúto napínavú oldschool akčnú heist survival bro drámu by som uvítal aspoň raz mesačne. Ale teda: 1) herci sú hybnou silou celého filmu jednak ako celok ako aj individuálne (áno, musím uznať, že prekvapivo ostatných prevyšuje Affleck!) aj napriek faktu, že som väčšinu z nich videl prvý krát. Dobrý ťah... 2) Tých guliek sa tu až toľko nevystriela, no vďaka výborne servírovanému napätiu máš dojem, že si pod paľbou nonstop. A príbeh otvorený a zatvorený metallicou trochu primitívne, ale efektívne podtrháva intenzitu uspokojenia, že si videl dokonca film hodnotný. ()

Cedr

Skvěle koukatelné díky přímočarém bezpatosního no-bullshit úvodu a skvělým, až dechberoucím, lokacím. Netflix prostě umí, když chce. ()

UhLee

(6/10). Klasická lepší akčňárna. Kartely, hromada peněz, bývalí vojáci.. Jediné co mě překvapilo byla - (POZOR SPOILER) smrt Afflecka. Nečekal jsem, že zemře. Myslel jsem, že je to takový ten film, kde jsou hlavní hrdinové nesmrtelní.. A ono ne. ()

Nejsledovanější věci na Netflixu v roce 2019

Nejsledovanější věci na Netflixu v roce 2019

02.01.2020

Přestože dostal Netflix v roce 2019 dva silné konkurenty v podobě Apple TV+ a Disney+, stále se jedná o jednoznačně největší a nejúspěšnější streamovací službu na světě. Důvodů je spousta, když se… (více)

Wonder Woman a Pedro Pascal

Wonder Woman a Pedro Pascal

30.03.2018

Kdo navštíví Triple Frontier?

Kdo navštíví Triple Frontier?

20.03.2018

Jen málokterý projekt se v posledních letech rozpadl víckrát než Triple Frontier. V akčním thrilleru od Kathryn Bigelow (Smrt čeká všude) si původně měli zahrát Tom Hanks, Will Smith a Johnny Depp. Z… (více)

Hardy, Tatum a organizovaný zločin?

Hardy, Tatum a organizovaný zločin?

06.01.2017

Akční thriller Triple Frontier se dere na velké plátno už řadu let. Původně ho chystala Kathryn Bigelow, teď se ale drogových gangů, které operují na hranici mezi Paraguayí, Argentinou a Brazílií,… (více)