Alekks80

Tady je takovejch pokrytců, že by se mohli stydět i v takovým Holým oodu. Jestli mají místní mimoni pocit, že tohle je jen Vejdělkova masturbační fantazie, tak ať si popovídaj s jakýmkoliv manželským poradcem. Ovšem možná, že s nafukovací pannou tohle člověk nezažije. Já viděl příjemnou a vtipnou komedii s přesnými herci a navíc, Kerekes je prostě mňam. ()

Akrub

Ačkoliv mám tendenci k českým filmům být poněkud skeptický, tak u Muži v naději jsem se mýlil...docela inteligentní humor, fajn obsazení...líbí...90% ()

pop.z.pop

jedna hvězda za Vicu Kerekes, druhá hvězda za Petru Hřebíčkovou.....jinak nemá cenu hodnotit film z poslepovaných již dávno použitých situací a fórků v jiných filmech - namátkou : odbržděné auto při mrdačce a následná havárka (Šafránek s píšťalou v nějakém Básníkovi), dva vesani kradou z motorky chodkyni kabelku (Nástrahy velkoměsta), žehlička na tlamě místo telefonu (asi milionkrát použitý gag)....atd, product placement na citroen není třeba ani zmiňovat....a celkově to bylo vlastně jenom o tom, že v Praze se to tak jaksi šuká všechno dohromady ()

Himbajz

Viděl jsem potřetí a bavil jsem se znovu. Klidně přiznám, že mě to rozsekává. Je to zábavné a má to i hloubku. Kupodivu se mě i líbí v této roli Polívka. Moc pěkně to zahrál. A jak Vica Kerekes zkušeně projede nohou prostor pod stolem, a hledá Macháčka:-) ()

Pan_Sady

Pro mě velice úspěšná a příjemná česká komedie . Skvělé herecké výkony. Pětice protagonistů za mě nemohla být trefená lépe a určitě mu nechybí jiskra ani přehnaná originalita . Film se podle mě má reálně pohybovat okolo 80%, ale feminismus a přeslušní lidé ho zahnali někam do lepšího středu. ()

Robbie

Velmi podareny film, bavil som sa kralovsky, scenar mi neprisiel vobec tupy a samozrejme bolo sa aj na co pozerat;-) Tieto moralisticke kecy co tu citam su pre mna uplne bezpredmetne. To ze sa v Tarantinovych filmoch pouziva prehnana brutalita a zabijanie na pobavenie divaka je uplne v poriadku a nerobi to z neho psychopata, ale natocte film o nevere s nadsadzkou a je problem. Pride mi to hrozne pokrytecke. Preto odporucam pozriet si film a az potom si spravit nazor, nie citat tu vylevy nejakych pseudomoralistov.. Jedinu hviezdicku dolu davam za hudbu. Inak parada:-) ()

Michalesa

Zkrátka nemohu jinak. Ani dobrá kamera, herecké obsazení, filtry a všechno další nemůže vynahradit morální katastrofu, kterou tento film představuje. Počínaje hudbou, která by si možná zadala tak s americkými "humornými" filmy z devadesátých, pokračuje toto vlhké a trapně veseloučké filmové fiasko cestou k něčemu lacinému, plnému klišé a záchodovou (nebo spíš kalhotkovou) pointou. Spíš než smích mě během snímku přepadával smutek, a to nad prezentací vztahů. Jejich rozklad a rozklad hodnot obecně byly násilně zakamuflovány křečovitě vtlačenou nálepkou s nápisem "toto je normální". Ne, nefungovalo to. A i přes to, že zde byla snaha o jakýsi druh humoru, kterému nerozumím, musím konstatovat, že fekální porno mi přijde méně ubohé a vtipnější než tento snímek. Jedna hvězdička je za možnost tento film dále rozebírat v humanitních oborech. Stejně jako historici zkoumají masové hroby z druhé světové, mohli bychom alespoň využít možnosti zkoumat náhrobek veškeré lidské soudnosti. ()

pan_Bily

1.12.2014: Měním hodnocení ze 3 na 4*. Film už jsem viděl několikrát a fakt se mi líbí, pokaždé se na něj velice rád podívám. Napoprvé mi do toho moc nepasovala dramatická a smutná zápletka s nehodou postavy Simony Stašové, ale po pár opakování si to sedlo. Podobně jako scéna v restauraci, kdy se ze všeho vybruslí k "elegantnímu" řešení, která je taková nějaká... nic moc. Ale morální pohoršování, že se jedná o omlouvání nevěry se mě netýká. Macháčka v těchhle rolích žeru a u jeho hlášek a řady vtipných scén se upřímně bavím. Celkově obsazení se super. A nejen proto, že je na co koukat ;-) Prostě film mě chytil, baví mi, tak jsem tam jednu * přidal. ()

dauby

Úžasný film, který pobaví, ale někdy i dokáže rozbrečet. Nechápu, co to tu někteří lidé blábolí v komentářích o morálce. Že by snad o nevěře slyšeli poprvé v životě? Některé věci jsou samozřejmě podány s nadsázkou, ale jinak je tento pohled na vztahy poměrně realistický. Asi nejlepší český film posledních pár let, alespoň mně se žádný lepší momentálně nevybavuje. ()

Mistr119

Až na to, na jaké myšlence film stojí, tak je to film dobrý. Dobrá zápletka, komediální situace. Dobrý vztah tchána a zetě. Proto dávám i 3. hvězdu. Ale k myšlence: to jako vážně, že dobré manželství může fungovat jen na základě nevěry? Ano, to je sice (bohužel) pravda, že žena (ani muž) se nesmí začít v manželství nudit, ale to proto, že se nesmíme tomu druhému odevzdat úplně - pořád si musíme ponechat svoji svobodnou část...ale znamená to, že tou svou svobodou budeme hýřit na sexuální úrovni? Aspoň v tomhle s filmem souhlasím, že pak nutně místo svobody si akorát utvoříme další vazbu, které se nám bude jen těžko zbavovat. A Rudolf (Polívka) ten konec vyřešil vskutku galantně a nejlépe jak mohl. :) ()

Vojtalupinek

Na tento film jsem se rozhodl dívat po poslechnutí filmového sountracku od Mig21 "Chci ti říct" , který není vůbec špatný. Film bohužel špatný byl. Hraje zde spousta dobrých herců jako je Polívka, Petra Hřebíčková, Vica Kerekes a Macháček, film ale pohořel na zrežírování. Není zde moc vtipného humoru a příběh je nic moc. ()

maara666

Překvapivě funkční humor, sympatičtí protagonisté, příjemné interiéry i exteriéry. Díky tomu vznikl film, kterým většinou při přepínání TV nepohrdnu. ()

Sansnom70

Skvělý film. Vsichni jsme se u něj dobře bavili, jen nás v dobře rozjeté komedii zarazil náhlý zvrat úmrtím. Zápletka suprová, která se zamotala čím dál víc ale nakonec se vše rozmotalo se zajímavým koncem. Určitě doporučuji :-) ()

Jard

Malo to niečo do seba, len celkovo sa mi to zdalo veľmi gýčové. Našlo sa tu pár vtipných scén, čo samozrejme oceňujem. 50% ()