Nadprůměrný nadpřirozený (ještě jakž takž) slasher. Trhlá sekta Love Unity, která pod vedením maníka Harrise (charismatický Richard Lynch) věří v lásku nebeskou a kecy typu 'život a smrt jsou jednoduše dvěmi fázemi bytí', se rozhodne odejít hromadně na věčnost - usmažit se zaživa. Jedna dívka z 'love childs' to ale přežije, po 13-ti letech se probere z komatu a má podstoupit léčbu na psychiatrické klinice. Harris se ale vrací a vraždí její nové kamarády jednoho po druhém.... Izolované prostředí, slušně natočeno a hudebně doprovedeno (nakonec zahrají dokonce Guns N' Roses), dobrý záporák, pár překvapivě brutálních momentů. Bohužel, dojem trochu kazí poslední část filmu, v tom souhlasím s Ingrid. V žádném případě to ale není špatný horor.(6.9.2009)

Překvapivá perla, jeden ze zapomenutých hororů 80.let. Originální nápad, nikdy neselhávající prostředí psychiatrické léčebny s nenormálními pacienty a charizmatický záporák Richard Lynch. Takže pokud máte rádi horory z 80.let, atmosféru blázinců, démonické záporáky a ještě atraktivní úmrtí postav, na co čekáte? Jediným mínusem je postava kladného doktora, který se chová jako idiot a tradičně naprosto mizerná bezpečnostní opatření v blázinci plném magorů, ale to vyváží pár přesvědčivě cáklých pacientů - fanoušci hororů překousnou ledacos.(15.9.2008)

Charismatická feťačka z freddyho Dream Warriors Jennifer Rubin si hned rok poté zahrála hlavní roli ve filmu, který třetího Freddyho částečně docela svižně vykrádá. Ale i díky ní, několika dobrým scénám (skupinová sebevražda sekty), osmdesátkovému duchu (ten prostě málokdy zklame), slušné muzice, je to slušný kousek. jen ten konec je takový trochu podivný.(12.6.2014)

Klasické osmdesátkové béčko s Freddym, kterého mám rád, a tak kopírování Noční můry snadno odpustím. Stejně se nakonec ukáže, že všechno bylo jinak a Freddy je jen ve zlých snech. Rubinová je půvabná, Lynche netřeba ani maskovat, jelikož jeho držka je strašidelná in natura, a zbytek je tak nějak do počtu. Mrtvol je dost, byť žánroví fanoušci by asi rádi viděli turbinu v přímém přenosu, jenže se musí spokojit s rudým deštěm jako připomínkou potupené Carrie. Ono i rozmačkání autem se odbilo jen cákanci rudé, důsledku pití kyseliny (nebo louhu? teď fakt nevím) byl divák ušetřen zcela. Film ale rychle uteče a v záplavě braku myslím neurazí. Konec se mi líbil a měl logiku. The Chambers Brothers, Eletric Prunes, Guns N´Roses.(29.11.2018)

• gudaulin

Pokud na konci filmu jako největší klad ocením krátkou stopáž, je něco špatně. A v tomhle rádobyhororovém dílku je toho špatně docela hodně. V první polovině nudné, v druhé polovině nelogické, je to typický zástupce filmů, kde se postavy chovají zcela nesmyslně, aby mohl scénárista vyrobit pár šokujících zvratů a lekaček. Průměrní herci (představitelka hlavní role Jennifer Rubin je zástupkyní nekonečné řady fotomodelek, které to zkusily u filmu, a natočila pár béček; je sice hezká, ale charakterní role jí jdou jenom ztěžka - líbila se mi ve Vřískounech, tady jednoduše je a zas tak moc nehraje). Film ocení ještě tak nejspíš fandové vyvražďovaček, ale i v téhle oblasti bylo natočeno spoustu nápaditějších a zručněji vyrobených kousků. Celkový dojem: 25 %.(8.1.2010)