Skupince přátel se přihodí na opuštěné silnici autonehoda. Po probuzení zjistí, že jeden z nich beze stopy zmizel. Uprostřed ničeho, obklopeni pouze kukuřičnými lány se ostatní vydají skrze jeden z nich a na jeho konci dorazí k opuštěnému domu. Mladí přátelé však velmi brzy zjišťují, že se tu dějí nevysvětlitelné věci. (Bloody13)

AArrxen

Banda amíku se vyseká v poli. Atlet s IQ polovičního člověka, nerdík s astmatem, oduševnělý leader - hlavní hrdina a zlevněná Jessica Alba v modrém tílku. Dejme každému absolutně průměrný charakter, který neurazí ale zase neudělá z našeho filmu myslitelskou záležitost, doplňme hrůzným domem a velikým kukuřičným polem, aby bylo odkaď vyskakovat na hrdiny, aaaa,...... horor může začít. Vy, co jste viděli Jeepers Creepers, Children of Corn a filmy jako Texas Chain nemusí čekat žádná překvapení. Film je plný chybek, na které pro lekačky režisér neměl čas, strašák se chová celkem iracionálně a je to vůbec celé takové narychlo uplácané. Na druhou stranu, atmosféra je dusivá, temná, lekačky fungují tak, jak mají, a najdete tu pár oopravdu dobrých nápadů (scéna s šicím strojem mi nahnala fajn husinu a ten sotva dvouvteřinový moment, kdy za nimi strašák v poli otáčí hlavu, je dokonalost sama). Docela fajn horror, svůj účel splnil, divoké sny zařízeny. ()

Fritaaa odpad!

První jsem chtěl dát tři, potom jednu a nakonec jsem myslel, že to ani nedokoukám. Slibný začátek vystřídalo naprosto dementní chování postav s hereckým rozsahem lívance. Díky zmatené kameře jsem někdy ani nevěděl, co se přesně má jakože dít. ()

jenspifa

Po hodně dlouhé době konečně horor kde se pracuje i s atmosférou a není to vyloženě krvavý porno. Mile potěšen. Tento film si zaslouží víc. 80% ()

Figuto

Hm. Klasicky horší vyvražďovací horror s tajuplným zabijákem. Teď v podobě strašáka na kukuřičném poli. Dalo by se to brát jako dobrý oldschool, nebýt hávu tuctovosti levnější americké produkce. ()

Pattrick

Docela jsem byl napnutý, což se málokterému filmu povede, takže přestože je Husk vcelku stupidní, drží napětí velmi vysoko a po celou stopáž, což je obrovské pozitivum, snad i tři lekačky se objevily, kdy jsem se opravdu lekl. Škoda zase těch stupidních děr v ději, kdy prostě hrdina udělá něco, co by si myslím, stejně normálně neudělal. ()

lamice27

Za mě výborná věc. Nízký rozpočet se ztratí mezi kukuřičné slupky (husk) a režisér umí navodit výbornou mrazivou atmosféru ve většině polních scén. Herci super, strašák hnusně hnusnej, šicí stroj, který teď budu respektovat a i scénař na horor nebyl špatný. Rozhodně jeden z top kukuříčnákových vyvražďováků kde se postupně 'snižuje' počet skupinky mladých kamarádů a který vás donutí se nějakou dobu vyhýbat poli a strašákům obloukem. ()

Deacon59

kukuřice, kukuřice všude samá kukuřice a na film už nezbylo místo. Vidět film od půlky vůbec o nic nepřijdete, víceméně se to pořád opakovalo ve smyčce. fakt slabý. ()

Booman

Slušně sledovatelný horror s místy hutnou atmosférou. Problém celého snímku byl v neskutečně stupidním chování postav a neskutečně předvídatelném ději, což vedlo k okamžikům kdy jsem jen koukal na obrazovku s výrazem WTF co to do ..... dělaj prokládaných úseky - přeskoč to, to už vim půl hodiny co se bude dít. Sumarizováno jedná se o průměrný horror, který sice ničím nenadchne ani nepřekvapý, ale ani neurazí. ()

ronin zabak

Tak zase bych to tak nehrotil jako většina tady, hrozně rád bych ocenil to, že průměrných a dobrých hororů je málo a já si jich cením. Mělo to svý kouzlo, lekavý scény a příběh nakrájenej na nudličky vloženej do dramatického přežívání potroublých výrostků. ()

missionary

Skvelý thriler s hororovým pozadím. Film nepostráda napätie ponurú atmosféru, lakačky a v podstate aj kus originality, čo si viac želať? Heecké výkony sú také aké sú. Ja som sa pobavil a budem k začínajúcemu rejžovi šťedrý. Rozhodne film patrí k tomu lepšiemu z poslednej doby. ()

waxtrax

Bubácký film o partě teenagerů, který je prvoplánově určen právě této věkové kategorii. Děj, zápletku ani slasher zde nečekejte ani nehledejte. Pokud chcete vidět film s dějem a ne neustálé chození, hledání nebo halekání (..kde jsi ?!) spíše doporučuji klasiku Dark Night of the Scarecrow. ()

Pierpa

Kukuricové horory moc nemusím, ale pri Huskovi som spravil výnimku a kukol si ho...Dá sa povedať, že som bol celkom milo prekvapený a nebolo to až také zlé...Bol tam tam celkom slušný nápad čo sa týka deju a chovania sa strašiakov, ale tie hlavné postavy bol teda prúser...Koniec koncov som sa ale vôbec nenudil pri pozeraní a to sa počíta...Priemer za 3. ()

millooo

Napětí a očekávání na začátku rychle vystřídaly pouhopouhé lekačky (občas tak zmatené, že se ani snad nebylo čeho lekat) a opravdu debilní chování (a plácání) hlavních hrdinů. Zapomenul bych na hloupý scénář...a na to, že nakonec jsem sympatizoval už jen se Scarecrow-em... ()

defender110

Hodnoceno jedním slovem...průměr. Nic převratného , ale ani vyložená býkárna. Jen se nemůžu zbavit malinké paralely s filmem Hněv duší , ikdyž jsou tyto filmy rozdílné a hlavně z jiné doby.. To asi tím prostředím a strašákem. Za mě 45%. A stačilo jednou. ()

starr64

Film bych nazvala: honička v kukuřici. :-) Jsou zde sice momenty - jako klasické lekačky, ale jinak jsem se spíše zasmála než abych se bála. Konec se dal taky předpokládat jak to asi dopadne. Nejvíce mě pobavila věta: " Jsme obklíčeni! Všude je kukuřice." Když je už od prvního pohledu jasné, že domek stojí uprostřed kukuřice. Ale každý má jiný vkus tak proč film neshlídnout. ()

margotka1911

Místo HUSK by se film měl jmenovat POLE ŽIVÝCH MRTVÝCH. Pár nesmyslností tam sice bylo když od těchto drobností odhlédneme vlastně to vůbec nebylo špatné. Příjemné,vtipné občas i strašidelné. Splnil svou roli (pro mě) na 80%. ()

Hove

Letní teenagerský horůrek, přesně ten film typu "nudím se, nechci dělat nic aktivního a rozhodně nechci přemýšlet". I takové filmy se ale čas od času hodí a v tom případě vás husk pravděpodobně nezklame (ale rozhodně ani nenadchne). ()

Patrix000

Krev, lekání za to dávám tri hvezdy ale jinak dej a herecky výkony nic moc a příběh mohl mít lepši vyvrcholení a lepší zápletku. Jinak koukat spíše večer. ()