Skupince přátel se přihodí na opuštěné silnici autonehoda. Po probuzení zjistí, že jeden z nich beze stopy zmizel. Uprostřed ničeho, obklopeni pouze kukuřičnými lány se ostatní vydají skrze jeden z nich a na jeho konci dorazí k opuštěnému domu. Mladí přátelé však velmi brzy zjišťují, že se tu dějí nevysvětlitelné věci. (Bloody13)

6thSun

Scénář je tak retardovaný, že mně z toho málem začal slintat monitor, přesto jsem to z nějakého záhadného důvodu v půlce nevypnul a musel dokoukat až do konce. 35% ()

corpsy

Úvod je aj napriek slnečnému svitu pekne pochmúrny. Výborne nasnímané kukuričné pole vyvoláva očakávanie v niečo tajomné a strašidelné. Potom to však, paradoxne s príchodom tmy, povolí. Pridá sa však na brutalite a maskách a hororový fanda tým pádom odpúšťa mierny posun smerom dolu. Šikovný malý horor, ktorý sa škriabe na vyššie hodnotenie ostošesť, ale nakoniec stále len skĺzne do priemeru. Ale ešte stále do toho lepšieho. ()

Ten Druhy

Husk prináša zaujímavé zistenie, že dobre skombinované klišé môže byť veľmi účinné. Niekedy stačí iba málo, keď niečo vbehne alebo vletí do cesty, pokazí sa auto a o strašidelný príbeh je postarané. Tvorcom filu sa vcelku darí vytvárať nepríjemne hustú atmosféru a svoj podiel na tom má určite aj prostredie. Nedbalé kukuričné lány, uprostred strašiak, ktorý smrdí ako mŕtvola, vo vysokej tráve kameň a na ňom odkaz na bibliu (Genesis 4:11), ktorý obsahuje spoiler! Ľakačiek je tu viac než dosť (aj samoúčelných), nájdu sa tiež brutálne scény, pričom dôraz je na ich estetickej stránke a záhada sa pekne pomaly odkrýva. Proste sympatická jednorázovka. ()

Marsik

No teda řeknu vám, tohle bylo jedno velké překvapení. Rating má 55% a já fakt nechápu tak nízké hodnocení. Mělo to grády, super lekačky, povedenou hororovou atmosféru, žádná hluchá nudná místa a film "jde na věc" hned od začátku. Žadný zdlouhavý rozjezd. A stopáž byla taky v pořádku, dokonce bych uvítal delší. Opravdu jsem byl mile překvapen. Nestydím se za 4 hvězdičky a dávám 75%. ()

Astaroth12

Najviac mi na filmovom plátne naháňajú strach klauni a hneď po nich strašiaci,a v tomto prípade ani moc strašidelní neboli.Videl som čast so seriálu Lovci Duchou s názvom Strašák,a myslel som si že to bude niečo podobné a na moje prekvapenie to bolo celkom rozdielne a bol som aj rád.Keď si predstavím,že by sa mi pokazilo auto a všade samé kukuričné pole a ešte nejaká tajomná osoba ma začala prenasledovať a nevedel by som kde a skadiaľ zaútočí,blbí pocit.Keď si začali narážať tie klince,najprv rozmýšľam prečo a keď som to vzápatí pochopil tak to dávalo zmysel.Celková pointa filmu nebola vobec zlá.Hlavne to že on može ovládať len jedného strašiaka.Naozaj som veľmi rád,že sa mi tento film dostal do pozornosti. ()

FFilipCZ

Jako večerní jednohubka se to dá. Kvalitní lekačky, zajímavej příběh, děj rychle plyne, nenudíte se a vzhledem k celkem krátké stopáži vám film i rychle uteče. ()

GodComplex

Texasky masakr motorovou pilou, bez masakru motorovou pilou a asi i nekde jinde, nez v Texasu. Misto motorove pily jsou zde strasaci, kteri radi vysivaji a misto prstu maji hrebiky. 5/10 ()

PKD

Užil jsem si to tenkrát parádně. Pozdě večer po správném (nikoli na opití) počtu piv a vhodnou náladou, to byl dosti slušný náser. Stopáž akorát. Překvapilo, jak brzy zakalila jediná ženská postava a jako děsivý návod pro budoucí švadleny...perfektní. To byly asi nejděsivější scény vůbec. Takové neznámé dílko. Mě potěšilo. Včetně konce, který bych sice koncipoval poněkud uzavřeněji, ale co už;-) Další ok příspěvek do subžánru Strašáků Vran a takových jak tu trefně píše Bloody13, není moc. ()

Makky

Presne takto si predstavujem klasický nenáročný horor. Skupinka trpiacich ľudí, ktorí rad za radom idú off, sem-tam sa zľaknem, dobre sa na to pozerá, rýchlo to ubehne a nemusím sa chytať za hlavu, že čo to je za blbosť. V žiadnom prípade som sa nenudil, tá hodinka aj dvadsať ubehla výborne a na znudený večer je Husk tak akurát. Zopár vychytávok potešilo, inak títo kukuriční strašiaci nijak nevybočujú z priemeru. Inak také veľké pole... mám chuť na kukuricu. ()

iolaos

...od afterdarkerů rozhodne jeden z nejlepsich... atmosfera hauzu uprostred kukurice totiz bavi, naopak nebaví primitivni logika, ktera zde dostava na řiť jak žilina od chelsea... pro zkusenejsi horrorove fanatiky velmi chutná jednohubka a kapka v moři malych překvapení, po kterych zanedlouho neštěkne ani pes.. hodnotim skorošesti z deseti ()

Gorehound

Krásne klasický námet, parádne prevedený strašiaci, perfektné prostredie kukurice, leto a starý dom... Tak toto môžem vždy, pri Husku som sa aj párkrát zľakol, a super je, že sa film snaží po celú stopáž udržiavať krásne napínavú, zimomriavkovú atmosféru, podporenú dobrou horrorovou, a v prípade potreby i údernou hudbou. Páčil sa mi taktiež príbeh, do filmu sadol ako uliaty, vrátane scarecrow zombies. Strihovo síce mohli strašiaci hlavne v prvej polovici spomaliť a viac ukázať svoje parádne masky, ale čert to ber, radosť z filmu to nekazilo. Len viac takýchto klasických peciek! ()

dawe04

Panenky, robůtci, medvídci, břichomluvecké loutky, pneumatiky, houby, slizy, liány, telefony, počítače, kazety, kostky, kruhy, žáby, ovce, králíci, děti, osiřelé děti...ano, teď i strašáci do zelí. Brrr. ()

Eldrick

Nečekaně příjemný překvápko. Horor pro nenáročnýho diváka, troška KUKUŘIČNÝCH DĚTÍ, špetka atmošky zchátralý chatrče z TEXASKÉHO MASAKRU, k tomu náznak děje (ve formě halušek jednoho intoše) s pointou a skvěle natočený lekačky a kamerový průjezdy polem. Solidní jednohubka, která moc nenadchne, ale fanoušky žánru nezklame. ()

Vessper

Docela příjemné překvapení. Horory dnešní doby většinou nemusím, ale tenhle kousek se "povedl". Kdyby ale hlavní hrdinové nebyli (jako vždy) vypatlané mozky, příběh by byl méně předvídatelný a prostředí bylo originálnější, tak to mohlo být daleko lepší. Rozhodně stojí za shlédnutí a i toho strachu se někteří celkem dočkáte. 2,5* ()

berusche

Neházela bych to rozhodně do jednoho pytle s teen horory, kde jeden pobije všechny. Ani netvrdím, že je to se všemi dírami smysluplné. Ale docela jste si u mě šplhli tím, že po rozluštění záhady začalo být vidno, že o tu smysluplnost zas až tak nešlo. Za to se dá říci, že to má poměrně dobrý spád, vážně hutnou hororovou atmošku a poměrně vymazlené efekty. Dokonce to trochu připomíná slávu Kukuřičných dětí, u kterých já ale do kolen nepadala. ()

peiton

Nie som zástancom duchárskeho žánru..A to je možno škoda,ale nepomôžem si.No ale i napriek tomu je až neuveriteľné ako sa tvorcom podarilo vykresliť mrazivú atmosferu kukuričného poľa a v ňom tajomný strašidelný dom až mi mráz behal po chrbte.Po tomto zážitku sa budem pozerať na obyčajné kukuričné pole celkom inými očami. ()

Havaj8

Partička lidí, v tomhle případě teenagerů se vydá na vejlet, příde nehoda uprostřed ničeho a honičky můžou začít. Strašně odrbaný téma, který mam ale asi nejradší. Atmosféra a strašák v pohodě, za to ten scénář žádná pecka, ale já sem spokojenej nadmíru. Ten konec ale zase prazvláštní, jak už to tak poslední dobou bejvá. No jenom víc těhle průměrnejch partičkovejch filmů... ()

Martin741

Za rok 2011 mam ovela radsej Ynsydious, Scream 4 a Wrong Turn 4, ale aj tento horor sa dal v klude pozerat. Strasidelna atmosfera je sice viac sci-fi nez realita, ale dobre to odsypa a hororovy funda si pride na svoje. 60 % ()

bourec

Fakt hodně v pohodě,tenhle filmek.Jasně,herecky nijak excelentní,ve scénáři taky kupa děr a chyb,ale prostě to očekávání,co bude,ta mystičnost mě dost bavila,Ale lepší byla první půlka,60%. ()

Rodriguez

Něco mezi Kukuřičnými dětmi a Prokletím domu slunečnic. Nic převratného se nekoná, takže taková průměrná jízda. 45% ()